Intro

Virtuālie turnīri un spēles 22Bet vietnē

Киберспортивные ставки 22Бет
Mūsdienu derībās kibersportam tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Ar to mēs saprotam komandu vai individuālas sacensības virtuālajā telpā, izmantojot video vai datorspēles. Tā kā daudzas pasaules valstis, tostarp Ukraina, atzīst e-sportu par oficiālu sporta veidu, bukmeikeri labprāt pievieno šādus notikumus savām tīmekļa vietnēm. arī 22Bet pievērš lielu uzmanību kibersporta derībām. Biroja vietnē ir pieejams plašs likmju klāsts uz kibersporta notikumiem. Tāpēc šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kādi virtuālie turnīri un spēles ir pieejami 22Bet vietnē un kā veikt likmes uz kibersportu.

22bet e-sporta turnīru popularitāte

2020. gadā kibersporta pasākumus NVS valstīs vēroja vairāk nekā 5,8 miljoni unikālo skatītāju. Salīdzinot ar 2019. gadu, pieaugums šajā nozarē ir 277%. Šo informāciju sniedz pakalpojums eSports Charts, kas analizē pašmāju e-sporta tirgus attīstību.

Skatītāju skaita pieaugumu datorspēļu nozarē veicina datorturnīru kā sporta veida popularizēšana un atzīšana. Turklāt arvien vairāk videospēļu entuziastu labprāt vēro citu spēles un cenšas apgūt viņu prasmes. Vēl jo vairāk, skatāmības ziņā kiber sports pārspēj jebkuru sporta disciplīnu. Katras sacensības pārsteidz ar iespaidīgiem specefektiem, un naudas balvas pieaug eksponenciāli. Tāpēc nav brīnums, ka šajā nišā likmju spēlētāju skaits pieaug lēcienveidā. Un derības par e-sportu ir kļuvušas ārkārtīgi populāras datorspēļu entuziastu vidū.

Likmju sabiedrība 22Bet seko līdzi un pastāvīgi atjaunina pieejamo e-sporta disciplīnu sarakstu. Plašais piedāvājums sniedz jums plašas izvēles iespējas un apmierina gan iesācējus, gan profesionāļus. 22Bet e-sporta disciplīnu un spēļu pieejamība ir atkarīga no turnīru aktivitātes pasaulē. Kopējais notikumu skaits dienā var sasniegt 100. Lietotāju veikto likmju skaits uz eSportu tiek mērīts desmitos tūkstošu dienā.

Ставки на киберспорт 22Бет

22Bet e-sporta likmju piedāvājums

22bet piedāvā plašu e-sporta spēļu piedāvājumu. Likmes var veikt pirms spēles – pirmsspēles vai tiešraides režīmā (lasiet arī par sporta spēļu likmēm 22Bet tiešraidē mūsu vietnē). Plašais notikumu saraksts ļauj veikt likmes šādos formātos: uzvarētājs, dubultie koeficienti, handikaps, kopsumma, precīzs rezultāts un citi. Jūs varat veikt likmes uz atsevišķām kārtām, kā arī uz turnīru kopumā. Likmes uz vienas spēles vai mača iznākumu, kas pazīstamas kā vienreizējas likmes vai daudzkārtējas likmes, ir vairāku notikumu prognozes. Viena no e-sporta priekšrocībām ir augstas likmes. Portālā ir arī totalizators ar piedāvājumu uzminēt notikumu iznākumu un pat laimēt džekpotu.

Populārākās datorspēles 22Bet lietotāju vidū ir CS:GO, Dota 2 un LoL. Turnīri notiek gandrīz katru dienu, piesaistot daudzmiljonu auditoriju. Tas piesaista sponsorus, kuri vēlas popularizēt savu zīmolu čempionāta skatītāju vidū. Tāpēc pēdējo gadu laikā ir daudzkārt palielinājušies katra turnīra balvu fondi.

Tomēr 22Bet vietnē var atrast likmes arī uz citām e-sporta spēlēm:

  • Global Offensive.
  • Tvertnes Ward of Tank.
  • Star Craft 2.
  • FIFA.
  • Call of Duty.
  • Warcraft 3 utt.

Atsevišķi var nosaukt kiberfutbolu, handbolu, volejbolu, hokeju, kriketu u.c. spēles. Turklāt 22bet lietotāji var spēlēt azartspēļu kāršu spēles, jūras cīņas, kauliņu un citas, kas notiek reālajā laikā starp kibersporta spēlētājiem.

Kopējais likmju skaits 22bet kibersportā sasniedz simtiem un ir atkarīgs no nedēļas dienas. Ar piedāvājumu var iepazīties kiber sporta lapā un attiecīgajās apakšsadaļās “Line” vai “Live”.

Ставка на киберспорт 22Бет

Likmju uzlikšana 22Bet e-sportā

Lai pareizi uzliktu likmes uz eSportu 22bet, vispirms jums ir jāizprot spēle, tās pamatnoteikumi un process. Piemēram, CS:GO ir šaušanas spēle, un likme uz spēcīgāko komandu var uzvarēt; Dota 2 ir stratēģijas spēle; League of Legends ir lomu spēle ar reālā laika stratēģijas elementiem.

Pēc iepazīšanās ar katras spēles iezīmēm varat apskatīt 22Bet vietnes funkcionalitāti. Spēlētājiem ir pieejama detalizēta statistika par kibersporta notikumiem. Tas palīdz spēlētājam veikt analīzi un veikt likmi. Turklāt 22Bet piedāvā lietotājiem bezmaksas pārraides par visām spēlēm, uz kurām tiek veiktas likmes.

Kiber sporta derības ir pieejamas 24 stundas diennaktī, un tās tiek veiktas tāpat kā sporta derības 22Bet. Lai noslēgtu derības, jums ir jādodas uz bukmeikera tīmekļa vietnes sadaļu “Cybersport” un jāatrod vēlamā spēle. Kā jau minēts iepriekš, tas var būt pirmsspēles vai reāllaika notikums. Pēc tam izvēlieties piemērotu notikumu (spēli, turnīru), atveriet kibersporta notikuma satura tabulu, atrodiet koeficientu, uz kuru jāveic likme. Pēc tam pievienojiet notikumu derību likmju kvītī, noklikšķinot uz koeficienta. Pēc tam norādām summu kuponā un apstiprinām likmi uz kibersportu 22Bet.

Savā personīgajā kabinetā – likmju vēsturē – varat sekot līdzi likmju veikšanas rezultātiem. Pēc sacensību beigām laimestu aprēķins notiks automātiski 5-8 minūšu laikā, bet “Live” režīmā – 10 minūšu laikā.

Nobeigumā vēlamies norādīt, ka e-sportā ir nepieciešama laba stratēģija un pārdomāta taktika. Ja jums nav savas stratēģijas, varat izmantot sistēmas un profesionāļu padomus. Piemēram, jūs varat izlasīt mūsu “Derību skolas” materiālus, saiti uz kuriem atradīsiet vietnes augšējā izvēlnē.

Attiecīgās ziņas