Intro

Vietnes drošība: kā es varu iziet kaptchu 1xBet vietnē?

Восстановление пароля 1хБет
1xBet derību vietne atbilst visām drošības prasībām, kas attiecas uz azartspēlēm. Tāpēc spēlētāji pēc reģistrācijas 1xBet vietnē var neuztraukties par savu personas datu zaudēšanu. Tie ir droši aizsargāti biroja serveros. Uzņēmums cīnās arī pret automatizāciju vietnē: tiek atklāta makru un skriptu izmantošana, lai atdarinātu cilvēka darbības, un pārkāpēji tiek sodīti. Tāpēc šajā rakstā vēlamies pastāstīt par vienu no vietnes aizsardzības veidiem, ko spēlētāji bieži kritizē. Mēs runājam par 1xbet reCAPTCHA pakalpojumu.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas Jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir 1xBet captcha?

Visizplatītākais robotu apturēšanas veids ir captcha. 1xBet tiek izmantota jaunākā reCAPTCHA versija, kas pārbauda lietotājus ar automātiski ģenerētu attēlu pasūtījumu. Spēlētājam 1xbet ir jāatrod visi attēli, kas atbilst captcha pieprasījumam. Parasti cilvēks atrisina uzdevumu pirmajā mēģinājumā (retāk otrajā, trešajā utt.). Tomēr, ja šādu aizsardzību mēģina veikt robots, veiksmes iespēja tuvojas nullei. Lai gan 2000. gadu sākumā tika izmantotas teksta captcha, pret captcha dienesti ir iemācījušies tās apiet ar 90 % efektivitāti.

Bukmeikera vietnē tiek izmantota kaptcha ar attēliem (reCAPTCHA pakalpojums). Tā ir integrēta reģistrācijas, pieteikšanās vietnē (pieteikšanās 1xBet personīgajā kabinetā), paroles atgūšanas un kuponu pārbaudes veidlapās. Spēlētāji var pamanīt, ka šajās veidlapās ne vienmēr ir 1xbet captcha. Fakts ir tāds, ka algoritms pārbauda personas uzvedību pēc IP adreses, klikšķiem, lapu skatījumiem un var atpazīt personu bez papildu pārbaudes.

Kā iziet captcha 1xbet?

Neskatoties uz to, ka “bota” pārbaudes iziešanas process nav sarežģīts, dažiem spēlētājiem ir grūtības ar captchas 1xbet. Parasti lietotājus kaitina pārbaudes formas klātbūtne. Fakts ir tāds, ka tā aizņem papildu laiku, ko derību veicējs var izmantot likmju analīzei un likmju veikšanai. Tomēr 1xBet nav iespējams apiet captcha. Jums vienkārši jāievēro šie soļi:

  • Verifikācijas veidlapā nospiediet pogu “Es neesmu robots”. Bieži vien jau šajā posmā skripts izlaiž spēlētāju tālāk, nerādot nekādus attēlus.
  • Kad atvērsies veidlapa ar 9 attēliem, jums jāatrod vajadzīgais pieprasīto attēlu skaits – noklikšķiniet uz tiem. Pēc spēlētāja darbību pārbaudes spēlētājs var doties tālāk.
  • Ja spēlētājs ir kļūdījies no atbildēm uz jautājumu, ir jāveic vēl viena pārbaude. Ir vērts būt uzmanīgiem un nesteigties.

Ar šiem ieteikumiem pietiks, lai ātri un nesāpīgi izturētu 1xbet captcha.

Капча на 1xBet

Kā es varu iziet 1xBet kaptchu savā telefonā?

Izmantojot tālruni, spēlētājs var instalēt 1xBet aplikāciju vai veikt likmes vietnē mobilajā versijā. Pirmajā gadījumā, kad spēlētājs ir pieteicies lietotnē, viņam nav jāievada captcha. Tomēr papildu verifikāciju var veikt portāla mobilajā versijā.

Viss captcha ievadīšanas process 1xBet vietnē telefonā daudz neatšķiras no datora. Spēlētājam ir jāievada arī pārbaudes piedāvātie attēli. Tomēr jāņem vērā viedtālruņa ekrāna izmērs. Tā kā ne vienmēr ir ērti klikšķināt uz attēliem caur izmēru, jo iespēja, ka tiks pazaudēti, ir lielāka. Turklāt ne visi spēlētāji sapratīs, kas attēliem parādīts, izmantojot to lielumu. Tāpēc, lai nokārtotu kaptchu 1xbet vietnē, izmantojot tālruni, var būt nepieciešams ilgāks laiks.

Attiecīgās ziņas