Intro

Kā dzēst savu 22Bet kontu?

Личные данные 22Бет
Ja jūs interesē, kā dzēst savu 22Bet derību kontu, jūs vai nu esat zaudējis lielu summu un vēlaties beigt derības, vai arī esat nolēmis spēlēt droši un pārbaudīt visus iespējamos glābšanās ceļus, pirms sākāt sadarbību ar 22Bet. Tomēr šie nav vienīgie gadījumi, kad ir vērts parūpēties par personisko informāciju. Spēlētājam vajadzētu pārliecināties, ka visa viņa personīgā informācija netiks nodota trešajām personām un izmantota bez viņa ziņas. Tāpēc šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā dzēst 22Bet kontu.

Kādi ir veidi, kā dzēst savu 22Bet kontu?

Atkārtojot nopludinātu joku, mums ir 2 ziņas (bet abas nav ļoti pozitīvas): nav iespējams izdzēst 22Bet kontu pilnībā ar visiem datiem. Birojs darbojas, pamatojoties uz ārzonas reģistrāciju. Starptautiskā licence Kirasao tika izsniegta 18.11.2018. un ir derīga 5 gadus, t.i., līdz 2023. gadam. Birojam nav citu licenču, birojs nav regulēts Ukrainā un Krievijā. Tāpēc 22Bet tīmekļa vietne ir bloķēta Krievijas Federācijas teritorijā. Līdz ar to mēs nevaram būt 100% droši, ka jūsu dati ir drošā vietā. Taču ir arī labas ziņas: visā bukmeikera darbības laikā nav bijis neviena precedenta ar spēlētāju datu izpaušanu pat pēc tam, kad tie tika bloķēti par lietošanas noteikumu pārkāpumiem.

Tāpēc diemžēl nav iespējams dzēst 22Bet profilu ar visiem spēlētāja personas datiem un likmju vēsturi. Lai cik cītīgi jūs to meklētu, profila iestatījumos šo funkciju neatradīsiet. Tās vienkārši nav. Ja jūs iesniegsiet pieprasījumu 22Bet tehniskā atbalsta dienestam, jūs, iespējams, saņemsiet šādu atbildi: “Mēs nevaram dzēst jūsu kontu, bet jūs varat pārtraukt tā izmantošanu”.

Настройки профиля 22Бет

Saskaņā ar mūsu Noteikumiem un nosacījumiem, ja jūsu profilā 90 dienu laikā nebūs nekādu aktivitāšu, jūsu konts tiks deaktivizēts. Tātad, ja 3 mēnešus neko nedarīsiet un nepierakstīsieties savā profilā, jūsu konts tiks iesaldēts. Tas ir tieši “iesaldēts”, jo jūs joprojām varat atjaunot piekļuvi, ja vēlaties. Šādā veidā birojs sniedz spēlētājam sava veida apdrošināšanu pārsteidzīgas rīcības gadījumā (piemēram, liels zaudējums un vēlme nekavējoties pārtraukt azartspēles). Arī daži likmju spēlētāji tematiskajos forumos dalījās, ka viņi varēja bez problēmām pieteikties savā kontā pat pēc 4 mēnešiem. Citiem vārdiem sakot, nav apstiprinājuma, ka konts tiks “iesaldēts” automātiski.

Papildus neaktivitātei ir arī ātrāki veidi, kā panākt konta bloķēšanu. Tas ir piemērots spēlētājiem, kuriem derības ir kļuvušas par sliktu ieradumu un viņi vēlas ar to beigt, bet nav pārliecināti par savu izturību. Jūs varat izprovocēt 22Bet profila bloķēšanu, pārkāpjot iekšējos lietošanas noteikumus. Tie ietver:

  • Derības par spēļu rezultātu sarunāšanu.
  • Dažādu krāpniecisku shēmu izmantošana, likmju uzlikšana uz “dakšām”.
  • Tieša spēles vai mača dalībnieka piedalīšanās un rezultātu ietekmēšana (tas attiecas uz treneriem un tiesnešiem).
  • Mēģinājums izveidot vairākus profilus.

Šīs ir radikālākas metodes, un pēc tām nav atpakaļceļa atpakaļ. Ja kontu bloķē birojs, tas visbiežāk tiek bloķēts uz visiem laikiem. Turklāt bukmeikeri var apmainīties ar informāciju par krāpnieku un pārkāpēju kontiem, un derību pasaule jums būs slēgta ne tikai 22Bet, bet arī citos derību punktos.

Запрос администратору 22Бет

Kā dzēst savus datus no 22Bet?

Kā jau rakstījām iepriekš, Ukrainas, Krievijas un citu valstu pilsoņiem nav juridisku garantiju, ka viņu dati tiks neatgriezeniski un neatgriezeniski dzēsti. Turklāt bukmeikeriem ir tāda tendence, ka lietotāju personas dati tiek glabāti vismaz 10 gadus. Šādā veidā tās galvenokārt apdrošinās pret multikontu veidošanu (kad viens spēlētājs izveido vairākus profilus). To aizliedz 22Bet derību uzņēmuma noteikumi, un šādi konti tiks nekavējoties bloķēti. Otrkārt, totalizatori var savstarpēji apmainīties ar informāciju par krāpniekiem un pārkāpējiem, lai jau iepriekš pasargātu sevi no viņu mahinācijām.

Vienīgais, ko jūs varat darīt, ir izdzēst visu iespējamo kontaktinformāciju (tālruņa numurus, e-pastu u. c.) savā personīgajā kabinetā, pirms nolemjat izbeigt azartspēļu pasauli. Taču ne visu informāciju var izdzēst no sava profila. Daži lauki ir bloķēti. Jums vajadzētu arī nosūtīt pieprasījumu tehniskajam atbalstam, lai pēc 3 mēnešiem iesaldētu jūsu kontu. Diemžēl nav cita efektīva veida, kā dzēst savus datus no 22Bet.

Attiecīgās ziņas