Intro

Kas ir dubultās izredzes 1xBet?

Ставка двойной шанс 1хБет
Pieredzējuši spēlētāji dod priekšroku 1xBet, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, arī pateicoties lielam izvēļu skaitam. Ja no “Līnijas” vai “Live” lapas, kur redzami notikumi un galvenās likmju iespējas, pāriet uz konkrētu spēli, jūs varat atrast daudz papildu likmju. Cita starpā 1xbet spēlētāji redzēs dubultās likmes. Kas ir šāda likme uz spēles iznākumu? Kādas ir tās funkcijas un kad ir vērts izmantot šādas likmes – mēs aprakstīsim jaunā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas Jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

1xBet Double Chance: Kas ir šī likme?

Rakstā “Likmju veidi 1xBet vietnē” mēs apskatījām galvenās likmju iespējas, ko spēlētāji var izmantot šajā vietnē. Tomēr mēs neņēmām vērā likmju iespējas, kas balstītas uz spēles iznākumu. Piemēram, likmju spēlētāji, kuri izvēlas vienreizējās likmes, var veikt likmes uz vienreizēju un divkāršu iznākumu (dubultās izredzes), handikapu, kopsummu un abu rezultātu iespējām. Tas ievērojami paplašina spēlētāja iespējas, izvēloties šādu spēles prognozi, lai sagaidītu maksimālu laimestu vai samazinātu iespējamos zaudējumus.

Jaunie likmju spēlētāji bieži jautā par dubultokoeficientu1xBet. Tā ir likme, kurā derību veicējs liek likmes uz 2 iznākumiem no 3 iespējamiem. Ja vienā iznākumā lietotājs izvēlas 1. komandu (P1), 2. komandu (P2) vai neizšķirtu. Divkārša iznākuma gadījumā pie 1xBet (1X) likmju izvēle var būt pirmās komandas uzvara un neizšķirts (1X), otrās komandas uzvara (2X) vai neizšķirts vai uzvara jebkurai no komandām, izņemot neizšķirtu (12). Šīs likmes ir norādītas iekavās bukmeikera tīmekļa vietnē.

Выбор ставки двойной шанс 1хБет

Kā veikt likmes uz dubultu iznākumu 1xBet?

Likmes uz dubultu iznākumu 1xBet ir ļoti populāras. Tāpēc bukmeikers tās ievieto galvenajā ekrānā kopā ar sporta notikumu sarakstu. Jūs varat atrast arī divkāršo iznākumu likmes, dodoties uz spēles lapu. Šeit būs redzamas visas iespējamās likmes izvēles, tostarp arī dubultā iznākuma likmes.

Tādējādi, lai 1xBet vietnē noslēgtu dubultā koeficienta likmi, spēlētājam ir:

  1. Dodieties uz “Līnijas” vai “Live” lapu. Šeit jums vajadzētu izlasīt sporta veidus, kuros ir iespējamas dubultās likmes, piemēram, futbolā.
  2. Pievienojiet dubultā iznākuma likmi, izmantojot spēles pārskata lapu, vai dodieties uz attiecīgā notikuma “iekšpusi”.
  3. Norādiet likmju summu.
  4. Pabeidziet likmju uzlikšanu, nospiežot pogu “Uzlikt likmi”.

Jāatzīmē, ka dubultā izspēles tipa likmes var tikt izmantotas, lai 1xbet un citās kombinētajās likmēs apkopotu ekspresizdevumus. Ar tiem var iepazīties atsevišķos mūsu mājaslapas rakstos.

Ставка двойной итог 1хБет

Kādas ir dubultā koeficienta likmju iespējas 1xBet?

Jaunpienācēji bieži vien apmaldās daudzās informācijas, kad iepazīstas ar dažādu likmju un spēļu iznākumu daudzveidību. Tas attiecas arī uz 1xBet dubultajiem koeficientiem. Patiesībā šai derību iespējai ir diezgan vienkārša aprēķinu shēma. Turklāt tā ir ieteicama iesācējiem, pateicoties lielākai iespējai, ka likme tiks izspēlēta. Tomēr lietotājiem vajadzētu pievērst uzmanību vairākām 1xbet dubulto koeficientu iezīmēm, kuras esam apkopojuši zemāk:

  1. Zemākas likmju likmes. “Dubultās izredzes” likmēs katras izvēles likmes koeficients ir par kārtu zemāks (bieži vien 2 reizes zemāks) nekā vienas izredzes likmes koeficients. Tas ir saistīts ar lielo laimesta varbūtību.
  2. Lielāka iespēja uzvarēt likmi. Spēlētājs uzliek likmi uz 2 iznākumiem no 3 vienlaicīgi.
  3. Dubultās izredzes 1xbet ir pieejamas tikai tajos sporta veidos, kuros iespējams neizšķirts. Piemēram, šī likme ir piemērota futbolam un nav iespējama volejbolā.
  4. Dubultā iznākuma likmei ir šādi saīsinājumi: 1X (uzvar pirmā komanda vai neizšķirts), 2X (uzvar otrā komanda vai neizšķirts) un 12 (uzvar pirmā vai otrā komanda).
  5. 1xBet sistēmā Jūs varat kombinēt un savienot kombinācijas, kas satur dubulto iznākumu.

Loģisks jautājums: “Vai 1xBet ir vērts veikt dubultā koeficienta tipa likmi?” Tas ir atkarīgs no lietotāja prasmēm un spējas pareizi prognozēt spēles iznākumu. Tomēr pats likmju formāts ir diezgan interesants un būs piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

Attiecīgās ziņas