Intro

Toto pie 22Bet: futbola derības

Тотализатор в 22Бет
22Bet sporta likmju fani novērtēs Toto sadaļu, kas pieejama bukmeikera mājaslapā. Uzņēmums katru dienu apkopo labākās futbola spēles, lai derību veicēji varētu izveidot džekpotu no vairākām kombinācijām un sacensties par galveno balvu. Izvēloties pareizo notikumu virkni 22Bet totalizatorā, spēlētāji var daudzkārt palielināt savu laimestu. Tomēr ir jāapzinās likmju likšanas īpatnības šajā sadaļā. Tāpēc šajā rakstā ir sniegta 22Bet totalizatora raksturojums un ieteikumi, kā iegūt laimestu no likmēm.

22Bet Totalo iezīmes

Sporta totalizators (saīsinājumā 22Bet toto) ir likmju veids, kas ietver iznākuma vai precīza rezultāta izvēli noteiktā skaitā futbola spēļu. Šīs spēles piedāvā bukmeikers 22Bet, izvietojot tās atsevišķā lapā. Laimētā summa ir atkarīga no pareizo izvēļu skaita un uzvarētāju skaita. Katrs dalībnieks vienā izlozē var veikt tik likmju, cik viņš vēlas. Spēlētāji, kas piedalās 22bet izlozē, veido kopējo banku (balvu fondu), kas pēc tam tiek sadalīts visiem uzvarētājiem. Likteņu birojs no fonda saņem 10-20 % rezervi.

Lai spēlētu likmi 22Bet, jums jādodas uz džekpota sadaļu. Jūs to atradīsiet augšējā izvēlnē, galvenē blakus Live un Casino. Jūs uzreiz nokļūsiet lapā, kurā bukmeikers jums piedāvās izlozēt 14 spēles. Lai vinnētu, ir svarīgi uzminēt vismaz 9 iznākumus. Jo vairāk pareizo laimestu, jo lielāka būs jūsu galīgā laimesta summa. Minimālā likme parasti ir 50-100 rubļu*.

Pa labi no spēļu tabulas ir informācija par pašreizējo 22Bet totalo – izlozes numuru, laiku līdz likmju beigām, pašreizējo fondu un džekpotu. Zemāk ir redzami likmju žetoni. Jūs varat izvēlēties veikt parasto likmi, pakešu likmes vai aklo likmi.

Тото 22Бет

Uzvara 22Bet totalizatorā

Šī sporta totalizatora vietne ir saistoša gan jaunajiem, gan pieredzējušajiem likmju spēlētājiem, jo tajā ir viegli spēlēt un tajā ir neticami lieliski džekpoti. Minimālā likme ir 50-100 rubļu*. Tādējādi, ieguldot vismazāk pūļu un naudas, jūs varat iegūt lielu laimestu. Tāpēc šīs derības ir tikpat populāras kā loterijas un 22Bet bingo. Tomēr noskaidrosim, cik daudz jūs varat laimēt 22Bet totalizatorā.

Vispirms jāsāk ar to, ka 22Bet totalizatorā derības var veikt tikai ar reālu naudu. Visu spēlētāju veiktās likmes tiek saskaitītas, veidojot kopfondu, kas ir pašreizējās izlozes balvu fonds. Bukmeikers parasti paņem no 10% līdz 20% no šīs summas (tā ir maksa par totalizatora organizēšanu). Atlikušo summu sadala starp spēlētājiem.

Totalizatora princips ir balstīts uz varbūtības teoriju, tāpēc izredzes laimēt lielu balvu ir gandrīz tādas pašas kā parastā loterijā. Lai vinnētu džekpotu, jums jāsakrīt visiem 14 bukmeikera piedāvātajiem iznākumiem. Paturiet prātā, ka izlozē var tikt iekļauti mači un dueļi starp vienādām vai mazāk zināmām komandām, kas izvēli padara daudz sarežģītāku. Ja izlozes laikā neviens neizlozē galveno balvu, balvu fonds tiek pārnests uz nākamo izlozi, kas darbojas pēc kumulatīvās sistēmas. Balvu fonds tiek papildināts arī ar jauniem ierakstiem.

Тотализатор 22Бет

Pieņemsim, piemēram, 50% izlozes iznākuma varbūtību un 22Bet totalizatora notikumu skaitu, kas ir 14. Pēc šiem aprēķiniem varbūtība laimēt džekpotu ir trīs pret miljonu. Spēlētājs var palielināt savas izredzes, uzliekot komplekso likmi, jo vairāk variāciju vienā likmē, jo lielākas izredzes laimēt džekpotu. Taču šeit ir divi lieli “bet”:

  1. Komplekta likmes summa palielinās eksponenciāli.
  2. Ne katrs iesācējs var aprēķināt paketes likmi. Tas prasa nopietnas analītiskās un intuitīvās prasmes. Parasti to dara tikai pieredzējuši derību spēlētāji. Un tas palielinās viņu izredzes uz uzvaru tikai par nelielu daļu.

Tas, vai spēlēt 22Bet likmju izredzes, ir atkarīgs no jums, taču esiet gatavi ne tikai neticamai veiksmei, bet arī virknei zaudējumu. Ļoti maz cilvēku laimē kaut ko jau ar pirmo mēģinājumu. Taču, ja jūs pret to izturēsieties nopietni, veltīsiet laiku analīzei un ieklausīsieties savā intuīcijā, pozitīvs rezultāts nebūs ilgi jāgaida.

*Vai arī šīs summas ekvivalents citā valūtā.

Attiecīgās ziņas