Intro

Sporta derības no 20Bet

Ставки на спорт 20Бет
20Bet galvenais darbības virziens ir derības uz sporta un kibersporta spēlēm. Lietotājiem ir pieejami vairāk nekā 1500 iznākumi, uz kuriem var likt likmes vairāk nekā 150 tirgos. Šāds piedāvājums nevarēja palikt nepamanīts pieredzējušiem derību spēlētājiem. Tāpēc sporta derības no 20bet saņem augstas atsauksmes no biroja pastāvīgajiem apmeklētājiem. Kādas ir to funkcijas un kā veikt sporta derības vietnē – aprakstīts tālāk.

Sporta derības 20bet: pirms spēles un spēles laikā

Kā jau minēts ievadā, 20Bet piedāvājumā ir vairāk nekā 30 sporta disciplīnu ar kopumā 150 tirgiem. Bukmeikers piedāvā derības gan tradicionālajās, gan e-sporta spēlēs. Pirmajā gadījumā spēlētājs var likt likmes uz populārām disciplīnām (futbols, hokejs, teniss, basketbols, bokss u. c.), kā arī mazāk izplatītiem sporta veidiem (ūdenspolo, krikets, šautriņas un badmintons). Tomēr vispopulārākā spēle vietnē, kurā ir labas izredzes uzvarēt, ir futbols. Šī sporta veida spēles un čempionāti ir vispopulārākie. Otrajā gadījumā 20Bet piedāvā spēlētājiem veikt likmes uz visām populārākajām datorspēlēm. Par tām sīkāk runāsim raksta pēdējā sadaļā.

20Bet vietnē jūs varat veikt visas populārākās sporta derības:

  • Viena – likmes uz vienu sporta veidu un viena notikuma iznākumu.
  • Ekspress likmes ir likmes uz vairākiem neatkarīgiem iznākumiem.
  • Sistēmas likmes ir likmes uz visu spēļu kombināciju.
  • Ķēdes – likmes, kas ietver vairākas atsevišķas likmes uz notikumiem ar neatkarīgu iznākumu utt.

Sporta derības 20bet ir pieejamas arī uz pirmsspēles notikumiem un tiešraidē notiekošajām spēlēm. Ar notikumu piedāvājumu var iepazīties spēļu portāla sadaļās “Sporta derības” un “Live derības”.

Ставки в лайве 20Бет

Sporta likmju likmju priekšrocība 20Bet, neskaitot jauko 20Bet bonusu, ir labie koeficienti. Tie ir vidēji bukmeikeriem gan pirmsspēles derībām, gan arī tiešraidē. Tas būs nepārprotams pluss lasītājiem, kuri nav iepazinušies ar biroja piedāvājumu.

Sporta likmju izvietošana 20Bet

Saskaņā ar bukmeikera noteikumiem sporta derības var veikt tikai reģistrēti pilngadīgi 20Bet spēlētāji. Par to, kā izveidot kontu un pārbaudīt savus datus, jau esam rakstījuši atsevišķā rakstā.

Tātad pirmais solis, lai veiktu savas likmes 20Bet vietnē, ir reģistrēties un/vai pieteikties mūsu kabinetā. Pēc tam mums jāizlemj, vai vēlaties veikt likmes pirms spēles vai tiešraides režīmā. No tā ir atkarīgs otrais solis – došanās uz lapu “Sporta derības” un “Live derības” ar sporta un kibersporta notikumu piedāvājumu.

Nākamajā solī spēlētājam ir jāizvēlas sporta veids, čempionāts un konkrētā spēle. Lietotājam ir jāizlasa notikumu saraksts un jāizvēlas notikuma iznākums. Pēc tam jānoklikšķina uz koeficienta un jāpievieno izvēle derību likmju talonā. Pēdējais solis ir izvēlēties 20Bet sporta derības, kā aprakstīts iepriekš, izvēlēties likmes summu un veikt likmi.

Lai pareizi veiktu sporta derības, jums ir daudz jāzina par sacensību veidu, komandas vai spēlētāju vājajām un stiprajām pusēm. Jums ir jāvelta daudz laika spēles analīzei, lai veiktu likmes pirms spēles, un vēl vairāk – lai veiktu likmes spēles laikā. Iesācējiem iesakām mūsu likmju skolu, uz kuru saiti atradīsiet izvēlnē. Tajā ir apkopoti padomi, kā pareizi un veiksmīgi veikt likmes.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka minimālā likme 20Bet vietnē ir 10 ASV centu vai tās ekvivalents citā valūtā. Ar tik zemu sākuma slieksni ikviens spēlētājs var veikt gan atsevišķas, gan kombinētas likmes.

Спортивная ставка 20Бет

20Bet likmes uz e-sportu

Mūsdienās datorspēles ir kļuvušas par oficiālu sporta veidu, un notiekošie mači un turnīri piesaista skatītāju uzmanību un specefektus. Tāpēc nav brīnums, ka 20Bet bukmeikeri šim virzienam pievērš lielu uzmanību. Bukmeikera mājaslapā, sadaļā “Kibersports”, jūs varat veikt likmes uz šādām spēlēm visu diennakti:

  • Dota 2.
  • StarCraft.
  • Counter Strike GO.
  • League of Legends.
  • King of Glory.
  • FIFA un citas.

Dota 2, CS:GO un League of Legends ir populārākie kibersporta turnīri, kas pulcē miljoniem skatītāju. Tāpēc 20Bet mājaslapā šo turnīru skaits ir vislielākais. Kopējais visu spēļu skaits, uz kurām var likt likmes, ir vairāk nekā simts.

Likmes uz kibersportu 20Bet tiek veidotas līdzīgi kā sporta derības. Jūs varat likt likmes uz atsevišķām kārtām un visu turnīru, veikt atsevišķas likmes vai ekspreslikmes, veikt likmes pirms spēles vai reālajā laikā. Bukmeikers piedāvā labas likmes un pastāvīgi paplašina savu piedāvājumu. Tāpēc pieredzējuši spēlētāji varēs atrast visus populārākos datorspēļu turnīrus.

Lai veiktu e-sporta derības – tāpat kā parastos sporta veidos – ir rūpīgi jāanalizē spēles, jāizmanto gudra taktika un jāizmanto efektīva stratēģija. Šīs zināšanas jūs varat iegūt mūsu tīmekļa vietnē, sadaļā likmju skola.

Attiecīgās ziņas