Intro

Vecā 1xBet versija: funkcijas un atšķirības

1хБет старая версия
Pirmā 1xBet mājaslapas lite versija tika palaista 2012. gadā, kad uzņēmums atrisināja licencēšanas jautājumu. Pie platformas izveides strādāja vadošā tīmekļa studija azartspēļu tirgū. Pateicoties tam, tīmekļa vietne ir vienkārša un vienkārša, no vienas puses, un funkcionāla un daudzfunkcionāla, no otras puses. Tādējādi vietne ātri piesaistīja tūkstošiem fanu visā pasaulē. Tomēr, pieaugot projektam, pieauga arī bukmeikera tīmekļa vietne. Taču tas daudziem spēlētājiem nepatika. Tāpēc viņi meklē veco 1xBet versiju. Kādas ir tās funkcijas un ar ko vecais portāls atšķiras no jaunā?

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Pārskats par veco 1xbet vietnes versiju

Pēdējo reizi 1xBet vietne tika būtiski atjaunināta 2019. gadā. Raksta tapšanas brīdī, 2021. gadā, jau ir izstrādāts jaunais portāls, kas tiek aktīvi piedāvāts lietotājiem. Dodoties uz oficiālo 1xBet mājaslapu, pie logo ir redzams vārds “New” un mājiens par ātrāka un ērtāka portāla versijas parādīšanos.

Līdz ar to uz šodienu 1xBet mājaslapas vecā versija ir tā, kas tika izlaista 2019. gadā. Ja spēlētājs meklē agrāku versiju, atliek tikai apskatīt dizainu blogos un forumos vai arī doties uz mājaslapas arhīva pakalpojumu (archive.org) un apskatīt agrākās versijas fotogrāfijas.

Смена версии сайта 1хБет

Vecā 1xbet versija atšķiras ar to, ka vietnes galvenē ir vairāku līmeņu izvēlne. Pirmajā līmenī var doties uz lietotņu lejupielādi, maksājumu metodēm, statistiku vai pieteikties vai izveidot kontu. Otrajā līmenī jūs nokļūsiet likmju un spēļu sadaļās. Kopējais izvēlnes elementu skaits ir 14, salīdzinot ar 9 iepriekšējā versijā.

Darba ekrāns ir sadalīts 3 daļās: centrā ir zona ar informāciju par derībām un spēlēm, labajā pusē ir pieteikšanās logrīks, prēmijas un svarīgas spēles, bet kreisajā pusē ir notikumu vai spēļu filtrs un papildu informācija par spēlēm.

Vecās 1xBet tīmekļa vietnes stiprās puses ir vienkārša navigācija (pateicoties izvēlnēm un logrīkiem, jūs varat ātri pāriet uz vajadzīgo sadaļu), intuitīvs interfeiss, atsaucīgs dizains un dažādu pārlūkprogrammu lietojums (lapas tiek pareizi attēlotas dažādās lietotāju ierīcēs). Tajā pašā laikā lēnais ielādes ātrums, pateicoties lielam skaitam skriptiņu, ekrāna pārblīvēšana ar notikumiem – galvenie 1xbet vecās versijas trūkumi. Jaunajā portāla versijā ir izdevies atrisināt vienu no šiem trūkumiem, proti, palielināt vietnes ātrumu. Lai gan komandai būtu jāturpina strādāt pie platformas optimizācijas.

1xbet vecā versija: ieiet portālā

Kā minēts rakstā “Kā pieteikties 1xbet”, šodien lietotājiem ir pieejamas divas portāla versijas – jaunā un vecā 1xbet versija. Atjauninātais portāla dizains un funkcionalitāte joprojām atrodas testēšanas posmā. Tāpēc bukmeikers piedāvā spēlētājiem pašiem pāriet uz jauno versiju un pagaidām neuzliek šo soli par obligātu. Līdz ar to likmju spēlētāji var pieteikties vecajā biroja mājaslapā oficiālajā adresē 1xbet.com.

Forumos un tīmekļa vietnēs var atrast materiālus par it kā alternatīvu piekļuvi 1xbet vietnei caur spoguli. Šajā gadījumā vietnes dizains palicis vecais, lai spēlētājiem būtu ērti izmantot portālu. Patiesībā tas tā nav. Visiem oficiālajiem bukmeikera spoguļattēliem ir tāds pats dizains kā galvenajai versijai. Tas var būt gan vecajā, gan jaunajā versijā. Tāpēc uzņēmums neatstāj 1xbet spoguļvietnes ar vecajām dizaina versijām.

1хБет новый сайт

Atjaunināšana no vecās uz jauno 1xBet versiju

Jaunajai 1xbet vietnes versijai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar veco versiju. Pirmkārt, tā darbojas ātrāk uz visu veidu ierīcēm, par ko mēs jau rakstījām iepriekš. Otrkārt, jaunajā versijā ir daudz vairāk derību funkciju. Treškārt, ir jaunas sadaļas ar atbildēm uz populāriem jautājumiem. Tas viss padara vietnes jaunās versijas lietošanu ērtu.

Ja spēlētājs nolemj pāriet no vecās 1xBet versijas uz jauno, tas ir tā vērts:

  • Noklikšķiniet uz vārda “New” blakus uzņēmuma logotipam un sekojiet saitei, kas parādīsies uznirstošajā logā.
  • Savas pārlūkprogrammas adreses joslā ierakstiet lite.1xbet.com.

Iespējams, ka laika gaitā jaunā versija aizstās veco 1xbet vietni. Tomēr no 2021. gada saskarnes izmaiņas izskatās šādi.

Attiecīgās ziņas