GGbet

GGbet_logo
Bonuss

Pašreizējo bonusu var atrast bukmeikera mājaslapā.

GGbet bukmeikera pārskats

GGbet – pirmais e-sporta bukmeikers

Bukmeikera GGbet vēsture sākās 2016. gadā, kad tika atklāta gg.bet. Tā uzņēmuma īpašnieki reaģēja uz lielo interesi, ko izsauca derību veicēju interese par kibersportu, un kļuva par šī tirgus pionieriem. Tas, kas tika palaists, nebija atsevišķa sadaļa tīmekļa vietnē, bet gan azartspēļu portāls, kas balstījās uz kibersporta sacensībām. Saskaņā ar neoficiāliem avotiem derību uzņēmums nāk no Ukrainas. Tātad Natus Vincere jeb NaVi – slavenākās kibersporta organizācijas bijušajā Padomju Savienībā, kuras galvenā mītne atrodas Kijevā, – īpašnieks ir cieši saistīts ar ārzonas uzņēmuma, kam pieder GG.bet, īpašnieku.

Lai vai kā, GGbet aktīvi popularizē sevi tirgū, sadarbojoties ar lielākajām e-sporta organizācijām un sponsorējot labākos turnīrus. Tas ļauj birojam ātri palielināt lietotāju skaitu. Tomēr panākumi nebūtu iespējami, ja uzņēmums nepiedāvātu spēlētājiem vienus no labākajiem nosacījumiem tirgū. Kādas ir priekšrocības un trūkumi, kas birojā ir derību veicējiem? Par to tiks runāts šodienas pārskatā.

GGbet tīmekļa vietnes licence

Bukmeikeru birojs GGbet izmanto starptautisko licenci 8048/JAZ (izmanto tīmekļa vietnē gg.bet), ko izsniedzis reģistrators no Kirasao, un vietējās atļaujas. Tātad Krievijā birojs darbojas saskaņā ar Federālā nodokļu dienesta izsniegto licenci Nr. 24 (datēta ar 26.06.2012.). Tā ļauj uzņēmumam nodarboties ar azartspēlēm. Tajā darbojas arī tīmekļa vietne valsts domēnā šajā valstī.

Licences esamība ir garantija lietotājiem, ka birojs ievēro godīgu azartspēļu standartus. Ja spēlētājiem rodas kādi apšaubāmi jautājumi, saskaņā ar līguma noteikumiem var lūgt atbalsta komandas palīdzību. Par to, kā sazināties ar bukmeikera GGbet pārstāvjiem, tiks runāts vienā no nākamajām sadaļām. Ja atbalsts nav palīdzējis, varat vērsties Nīderlandes tiesā (ja izmantojat portāla starptautisko versiju) vai vietējās tiesās (ja derības veicat, izmantojot vietni vietējā tirgū).

GGbet derību tīmekļa vietne un lietojumprogrammas

Bukmeikera GGbet tīmekļa vietni novērtēs gan jauni, gan pieredzējuši derību veicēji. Tai ir mūsdienīgs melnbalts dizains ar papildinājumu oranžā krāsā. Šī kombinācija izskatās stilīgi un atbilst lietotāju prasībām pēc melniem motīviem (lai gan jūs varat pārslēgties uz gaišām krāsām). Turklāt visa informācija ir salasāma. Jūs varat piekļūt vēlamajām sadaļām, izmantojot augšējo un apakšējo izvēlni, kā arī izmantot sānu logrīkus. Dizains ir pielāgots visiem ekrāna izmēriem un tiek pareizi attēlots populārākajās pārlūkprogrammās.

Portāla funkcionalitāte ļauj lietotājiem analizēt notikumus, likt likmes uz dažādiem iznākumiem, skatīties spēles tiešsaistē, veikt pārskaitījumus utt. Vietne ir ātra, kas arī ir vērts pievienot pie bukmeikera priekšrocībām.

Papildus tīmekļa vietnei GGbet piedāvā spēlētājiem izmantot lietotnes Android un iOS ierīcēm. Lejupielādes saites ir pieejamas apakšā: instalācijas failu Android var lejupielādēt no paša portāla, bet iOS – no oficiālā tirgus. Programmu iespējas ir vienādas. Ar to palīdzību likmju spēlētāji var veikt lielāko daļu mājaslapā pieejamo darbību: lietotāji var veikt likmes, pārvaldīt savu kontu, spēlēt un sazināties ar atbalsta dienestu. Turklāt programmas tiek pastāvīgi atjauninātas un to funkcionalitāte paplašināta.

Jaunpienācēju reģistrācija GGbet

Pirmais solis jaunajiem lietotājiem ir izveidot kontu. Bukmeikers GGbet, atšķirībā no saviem galvenajiem konkurentiem, nepiedāvā vairākus veidus, kā spēlētājiem reģistrēties. Tomēr konta izveides process nav sarežģīts un sastāv no vairākiem soļiem: veidlapas aizpildīšana lapā “Reģistrācija”, datu ievadīšana personas kabinetā un dokumentu kopiju iesniegšana identitātes pārbaudei.

Ir vērts atzīmēt, ka bukmeikers GGbet atbalsta duci valūtu kontam. Tas ļaus derību veicējiem izvēlēties labāko variantu un pārskaitījumu laikā nepārmaksāt komisijas maksu. Turklāt pases pārbaude neaizņem daudz laika. Tās laikā spēlētāji var iepazīties ar kabineta funkcijām, portālu un izvēlēties interesantus notikumus priekšsacīkstēs.

Akcija GGbet lietotājiem

Lapā “Bonusi” ir atrodamas pašreizējās un arhīva akcijas no GGbet. Šeit ir pieejami sporta, kibersporta un azartspēļu piedāvājumi. Šajā lapā ir aktīvas vidēji līdz 10 akcijām. Pateicoties ērtajiem filtriem pēc prēmijas veida un meklēšanas, jūs varat atrast likmju veicēja vajadzībām atbilstošu piedāvājumu.

Tā kā bukmeikers GGbet bieži atjaunina savu akcijas piedāvājumu, iesakām pārbaudīt aktuālos bonusus biroja mājaslapā. Raksta sagatavošanas brīdī spēlētāji varēja saņemt:

  • Reģistrācijas bonuss līdz 15000 rubļu*. Jūsu pirmā iemaksa 100% apmērā, bet ne vairāk par norādīto summu.
  • Naudas atmaksa 15% apmērā par sporta derībām. Mēneša beigās lietotājs saņems atlīdzību līdz 17000 rubļu*.
  • E-sporta likmju apdrošināšana. Apdrošināšana likmēm līdz 1000 rubļu*: zaudējuma gadījumā spēlētājs saņems 100% atpakaļ uz bonusa kontu
  • Naudas atmaksa 200% no iemaksām. Mēneša laikā lietotāji var nopelnīt līdz 14000 rubļu* naudas atmaksas veidā par katru iemaksu.

Sīkāka informācija par akcijām ir pieejama sadaļā Bonusi.

*Vai summas ekvivalentu citā valūtā.

GGbet sports, kiber sporta derības un azartspēles

Ievadinformācijā jau tika rakstīts, ka GGbet galvenokārt ir kibersporta totalizators. Tāpēc vietnē ir pieejami simtiem sacensību par visām populārākajām un nišas datorspēlēm. Šos turnīrus var atrast kibersporta sadaļā. Ir pieejamas pirmsspēles un tiešraides likmes, kā arī bezmaksas spēļu pārraides. Papildu priekšrocība ir detalizēta statistika par komandām.

Sporta derības var veikt “Sports” un “Live” lapās. Kopējais piedāvājumu skaits nepārsniedz 500, kas ir daudz mazāk nekā pie konkurentiem. Bukmeikeri GGbet galvenokārt koncentrējas uz populārākajiem sporta veidiem un augstākajām līgām. Arī koeficienti nebūs labākie tirgū. Tomēr ērtu rīku pieejamība likmju analīzei, izvietošanai un apskatei dod bukmeikerim pārsvaru sacensībā ar citiem bukmeikeriem.

Azartspēles ir pieejamas kazino sadaļā. Tajā ir pieejami vairāki tūkstoši spēļu automātu, kāršu spēles, rulete, bingo un citas aktivitātes. Bukmeikers aktīvi attīsta arī šo sadaļu, pastāvīgi papildinot to ar jauniem piedāvājumiem. Tāpēc lietotāji novērtēs azartspēļu izklaidi un varēs atrast interesantu spēli mājas lapā.

Noguldījumu un izmaksu iespējas GGbet

GGbet lietotāji var izmantot standarta maksājumu instrumentus, lai iemaksātu un izņemtu naudu no sava konta. Diemžēl informācija par maksājumiem nav izvietota atsevišķā sadaļā un ir pieejama personīgajā kabinetā. Tomēr spēlētājiem nav jāuztraucas, bukmeikers atbalsta visus populārākos pakalpojumus:

  • Visa un MasterCard maksājumu kartes.
  • Pārskaitījumi uz bankas rekvizītiem (pieejami atsevišķās valstīs).
  • Sticpay, Skrill un Giroplay e-maksājumi.
  • ecoPayz, Neosurf, Sofort un Neteller.
  • Pārskaitījumi no mobilo sakaru kontiem uz TELE2, Beeline, Megafon, Vodafone u. c. (pieejams dažās valstīs).

GGbet neiekasē maksu par pārskaitījumiem no/uz jūsu kontu, kā tas nav maksājumu pakalpojumu gadījumā. Lai samazinātu savus zaudējumus, jums jāpārbauda to komisijas maksas.

GGbet: Klientu atbalsts

Bukmeikers GGbet piedāvā spēlētājiem standarta kanālus, lai saņemtu atbalstu. Ja spēlētāji neatrod atbildes vispārīgās informācijas sadaļā, viņi var rakstīt uz e-pastu, tērzēt vai zvanīt pa tālruņa numuru. Speciālisti ir pieejami visu diennakti un sniedz palīdzību vairākās valodās, tostarp krievu valodā. Bukmeikera pārstāvja atbildes laiks ir atkarīgs no izvēlētā kanāla. E-pasta vēstuļu gadījumā atbilde tiek sniegta vidēji 30 minūšu laikā, uz karsto tālruni – 5 minūšu laikā, bet uz tērzēšanu – 3 minūšu laikā.

Tālruņu numurus un e-pasta informāciju var atrast tīmekļa vietnē (kājenes apakšējā daļā). Tērzēšana ir pieejama pēc pieteikšanās savā personīgajā profilā un ir izvietota lapas apakšējā labajā stūrī.

GGbet: Slēdzieni par bukmeikeru

GGbet ir pirmā bukmeikeru sabiedrība (parādījās 2016. gadā), kas piedāvā derības uz kiber sporta veidiem. Tādējādi spēlētājiem, kuri vēro savu iecienītāko komandu cīņas populārajās datorspēlēs, būs ērts rīks derību veikšanai. Papildus kibersporta notikumiem bukmeikers piedāvā lietotājiem arī likmes uz sporta un azartspēlēm (spēļu automāti, kāršu spēles, rulete). Tāpēc GGbet derību sabiedrība būs interesanta visiem lietotājiem.

Galvenās derību uzņēmuma priekšrocības, kas ļauj tam virzīties Eiropas tirgū un postpadomju telpā, ir šādas: ērta tīmekļa vietne un lietojumprogrammas, interesants kiberlikmju piedāvājums, diennakts atbalsts vairākās valodās un dažādas atsauksmes. Uzņēmuma trūkumi ir nelielais sporta notikumu klāsts un vidējie koeficienti. Turklāt maksājumu metožu skaits ir mazāks nekā labākajiem konkurentiem. Tomēr šie trūkumi nav tik kritiski un ļauj GGbet aktīvi palielināt derētāju skaitu.

Populāri jautājumi un atbildes par GGbet:

✅ Vai GGbet ir licencēts?

GGbet ir legāli strādājošs bukmeikers. Uzņēmums ir saņēmis licenci no Kirasao reģistratūras, kas ļauj tam pieņemt spēlētājus vietnē gg.bet. Portāla pakalpojumus var izmantot derību spēlētāji no visas pasaules. Turklāt bukmeikers ir ienācis dažu valstu tirgū, kurās ārzonas licences netiek pieņemtas. Piemēram, Krievijā birojs ir saņēmis Krievijas Federālā nodokļu dienesta atļauju. Uzņēmuma vietējā tīmekļa vietne ir pieejama arī šeit.

💵 Kāds pierakstīšanās bonuss ir pieejams GGbet?

Jaunie lietotāji var saņemt jauku sākuma bonusu līdz pat 15000 rubļu vai līdzvērtīgu summu citā valūtā. Tas tiek ieskaitīts iemaksas brīdī un ir vienāds ar iemaksas summu (nepārsniedzot maksimālo balvu). Līdzekļi tiek ieskaitīti papildu kontā, un tie ir jānospēlē 30 dienu laikā. Sīkāka informācija atrodama sadaļā prēmijas.

📱 Vai spēlētājiem ir pieejama GGbet mobilā lietotne?

Spēlētāji, kuri veic likmes no viedtālruņiem, var instalēt GGbet mobilo lietotni. Lejupielādes saites var atrast mājaslapā – dodieties uz apakšējo daļu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotnes instalēšana Android operētājsistēmā tiek veikta manuāli un instalācijas fails tiek lejupielādēts no bukmeikera mājaslapas. IOS lietotne ir pieejama AppStore, kas ļauj to instalēt automātiski.

💳 Kādi maksājumu veidi ir pieejami GGbet?

Lietotāji var iemaksāt un izņemt naudu no sava GGbet konta bez komisijas maksas no bukmeikera. Šīm operācijām var izmantot pārskaitījumus, izmantojot Visa un MasterCard, e-maksājumus Skrill, Giroplay un citus, maksājumu sistēmas Neteller, Neosurf u.c. Dažās valstīs tiek atbalstīti arī pārskaitījumi, izmantojot bankas rekvizītus, un līdzekļu izmantošana mobilo operatoru kontos.GGbet_logo

Pašreizējo bonusu var atrast bukmeikera mājaslapā.