Zulabet

Zulabet_logo
Bonuss

100€

Reģistrējoties Zulabet, izmantojiet akcijas kodu, lai saņemtu individuālu bonusu līdz pat 100 €/$ apmērā! Zulabet iemaksas un vinnestu izņemšanu var veikt, izmantojot populārākās maksājumu metodes visā pasaulē.

Jaunā Zulabet tīmekļa vietne

Adreses maiņa nav vienīgās izmaiņas. Vienkāršotas ir arī reģistrācijas un verifikācijas procedūras. Tā kā šīs procedūras aizņem ļoti maz laika, jaunie spēlētāji var ātri reģistrēties un pārbaudīt savu identitāti un pēc tam sākt spēlēt. Arī atbalsta komanda ir efektīvāka un rūpīgāk atbild uz klientu jautājumiem. Tīmekļa vietnes izskats un sadaļas nav īpaši mainījušās.

Reģistrācija Zulabet

Zulabet ir bukmeikeru birojs, kas piedāvā reģistrāciju, izmantojot mobilās aplikācijas iOS un Android operētājsistēmām, resursa mobilo versiju vai oficiālo tīmekļa vietni. Konta atvēršana notiek 3 soļos: lietotāja informācijas aizpildīšana; darbības apstiprināšana; identifikācija.

1. solis. Personas datu norādīšana

Noklikšķinot uz bordo krāsas pogas “Reģistrācija”, spēlētājs redz veidlapu, kurā jāaizpilda: vārds; uzvārds;; e-pasta adrese; parole; mobilā tālruņa numurs; dzimšanas datums; akcijas kods (ja tāds ir). Atverot kontu, tiek piedāvāts izvēlēties pogu “Es neesmu robots”, lai izturētu kaptchu. Klients arī atzīmē lodziņu, lai piekristu noteikumiem un privātuma politikai. Pēc klikšķa uz “Reģistrēties” sistēma parāda paziņojumu ar norādījumiem, ko darīt tālāk.

2. Reģistrācijas apstiprināšana, izmantojot mobilā tālruņa numuru vai e-pasta adresi

Klienta norādītie dati tiek nosūtīti uz: Sms-kods ar apstiprinājumu (jāievada reģistrācijas laikā ievadītajā laukā); E-pasts ar saiti (saite profila aktivizēšanai). Kad konts ir apstiprināts, atliek trešais posms – identitātes pārbaude. Bez verifikācijas nav iespējams veikt iemaksas un veikt likmes Zulabet bukmeikeru birojā. Reģistrācija ir iespējama tikai Krievijas Federācijas pilsoņiem (un tikai ar Krievijas pasi).

3. posms. Identifikācija

Pēc pirmās pieteikšanās kontā lietotājs labajā augšējā stūrī redz sarkanu pogu “Turpināt identifikāciju”. Noklikšķinot uz tās, sistēma piedāvā veidlapu ar 3 iespējām: vienkāršota identifikācija; pilnīga; caur “Valsts pakalpojumiem”. Procedūras formāti atšķiras, kas ietekmē prēmijas limitus un summas. Jaunpienācējiem tiek piedāvāta vienkāršotā identifikācija, jo nav nepieciešams nekur doties. Spēlētājiem, kuri plāno strādāt ar lielām naudas summām, labāk izmantot pilnu identifikāciju.

Vienkāršota identifikācija vietnē

Personas datu sadaļā lietotājs aizpilda ailes: pases numurs un sērija; dzimšanas datums izdevējiestāde; dzimums;; pases izdošanas datums; dzimšanas vieta; TIN; dzīvesvietas reģistrācija (pastāvīgās dzīvesvietas adrese); SNILS. Šo informāciju apstiprina, augšupielādējot pases fotoattēlus (izklājlapu, lapu ar propisku). Pēc klikšķa uz “Identificēt” informācija tiek nosūtīta drošības dienestam. Pēc pārbaudes tiek nosūtīts paziņojums.

Reģistrācijas bonuss līdz 100 EUR

Zulabet reģistrācijaZulabet reģistrācija

Identifikācija, izmantojot GosServices

It kā vienkāršota, bet Zulabet.ru tā ir izcelta īpašā slejā. Lai identificētu savu bukmeikera kontu, izmantojot Gosuslugi.ru, jums ir jābūt apstiprinātam profilam GU. Pēc klikšķa uz “Apstiprināt identifikāciju” lietotājs no sava personīgā konta tiek novirzīts uz autorizāciju GU. Pēc tam, kad lietotājs ir pieteicies savā profilā, jāaizpilda un jāapstiprina sava informācija.

Pilnīga autentifikācija, izmantojot zemes birojus

Tiek veikta centros: “Svyaznoy; Kontaktpersona. Jums līdzi jāņem pase. Identifikācijas cena FIRST CUPIS – Mobilā karte caur Svyaznoy ir 300 rubļu. Kontaktu sistēmas birojos pakalpojuma cena ir 150 rubļu. Ja jums jau ir apstiprināts un identificēts konts Pirmajā UUPIS (reģistrācija 1xStavka vai Parimatch), jums nekas nav jādara vēlreiz. Atverot kontu, pietiek norādīt iepriekš izmantoto mobilā tālruņa numuru. Konta reģistrācijai bukmeikera kantoris piedāvā bezmaksas likmi līdz 15 000 rubļu apmērā (un ar akcijas kodu – 1500 rubļu). Bonusa kontā tiek ieskaitīti 10% no zaudējumiem kā naudas atmaksa.

Personīgais kabinets

Lai pieteiktos Zulabet mājaslapā, klients klikšķina uz pogas “Pieslēgties”, kas atrodas augšējā labajā stūrī. Zulabet RU tīmekļa vietnē tiek parādīta veidlapa, kurā tiek lūgts norādīt: lietotājvārdu (vai e-pasta adresi); paroli. Augšējā joslā lietotājs redz informāciju: pašreizējo konta stāvokli (reālajos un bonusa rubļos); pogu, lai dotos uz sadaļu “Papildināt”; kursu, valodas, laika formāta iestatījumus. Noklikšķinot uz izvēlnes “Mans konts”, sistēma parāda izlaižamo sarakstu ar sadaļām: “Pārskaitījumu vēsture”; “Personas dati”; “Likmju vēsture”; “Izņemt naudu no konta”; “Pieprasījums administratoram”; “Iziet”. Lai piekļūtu derību pakalpojumu sniedzēja personīgajam kabinetam, ir pieejamas mobilās lietotnes Android vai iOS operētājsistēmām.

Zulabet konta papildināšana

Zulabet.ru spēlētāju iemaksu un izmaksu veidi ir norādīti sadaļā “Maksājumi” (un ir pieejami personīgajā zonā pēc konta identifikācijas). Izmantojot bankas kartes, tiek piedāvāts iemaksāt no 100 līdz 595 000 rubļu. Nav komisijas maksas, kreditēšanas termiņi – no 1 minūtes. Pieejams: “Visa”; “MIR”; “Mastercard. Līdz 595 000 rubļu bez komisijas maksas var iemaksāt, izmantojot Alfa bankas tiešsaistes bankas pakalpojumu. Noguldījumu veikšanai var izmantot arī elektroniskos makus (bez komisijas maksas): “TSUPIS” – no 100 līdz 595 000 rubļu; “Kiwi” – no 100 līdz 15 000; “JuMoney” – no 100 līdz 15 000 rubļu; “Webmoney” – no 100 līdz 15 000 rubļu. “Mobilā komercija” piedāvā iemaksāt naudu pāris sekunžu laikā, taču ar ierobežojumiem: “Megafon” – līdz 15 000 rubļu, 13,5 % komisija; “Beeline” – līdz 5000 rubļu, 11,99 % + 10 rubļu; MTS – līdz 15 000 rubļu ar 11 %; “Tele2” – līdz 15 000 rubļu ar 8,5 %.

Pirmsspēles līnija

Bukmeikeru kantoris Zulabet.ru piedāvā vairāk nekā 20 sporta veidu, starp kuriem bez populārākajiem var atrast: motosporta sacensības; riteņbraukšana; pludmales volejbols; šautriņas; softbols; beisbols. Sadaļas 7. noteikumos parādīti 30+ sporta spēļu rezultāti: vadība; neizšķirta ilgums; kopsumma no … līdz … minūtei; pirmie vārti savā labā; spēlētāju snieguma salīdzinājums turnīra beigās; spēles puslaiks; handikaps; dubultā iespēja; kopsumma un citi. Lai aplūkotu starpību, noklikšķiniet uz notikuma nosaukuma un dodieties uz lapu ar detalizētu informāciju par izredzēm un koeficientiem. Tie piedāvā derības par kiber sporta veidiem: Counter-Strike; Dota 2; League of Legends un mazāk populārās disciplīnas. Kibersporta notikumu sarakstā ir iekļauti galvenie notikumi: Kārta beigsies dienā; First blood; handikaps; kopsumma; kartes ilgums pa minūtēm; kopējās frakcijas; kartes uzvarētājs; Double Kill, Triple Kill, Ultra Kill un Rampage vai citas nogalināšanas sērijas. Likmes ir pieejamas sistēmās, parastajās un ekspreslikmēs. Ir pieejamas 1 klikšķa likmes. Likmes ir atkarīgas no konkrētā notikuma, datuma un pieprasījuma laika. Eiropas sacensību mačiem tiek piemērota 2,5 % starpība. Augstākā līmeņa valstu (piemēram, Spānijas) otro divīziju spēlēs šis rādītājs tiek palielināts līdz 6%. KHL spēlēm rezerve ir 2,3 %.

Tiešraide

Pieejams pēc pogas “LIVE” nospiešanas augšējā horizontālajā izvēlnē. Sistēma parāda tiešraides notikumu sarakstu jaunā lapā. Kreisajā pusē ir sporta veidu šķirošanas sleja. Zem tās ir izvēlne, lai filtrētu pēc notikuma sākuma laika. Ir iespēja Mel-Zone, lai grafiski attēlotu laukumā notiekošos notikumus. Rezultāti pieprasījuma brīdī (aprobežojas ar rezultātu, nesniedzot detalizētu statistiku).

Līdzekļu izņemšana Zulabet

Veiciet līdzekļu izmaksu, nospiežot pogu “Mans profils -> Izņemt no konta”. Zulabet bukmeikers piedāvā vairākus veidus, kā spēlētāji var saņemt savus laimestus: bankas kartes “Visa”, “MIR”, “MasterCard” – no 1000,00 RUB bez komisijas maksas (pārskaitījuma laiks – no 15 minūtēm līdz 3 darba dienām); elektroniskie maki UCPIS, Webmoney, UMoneu, QIWI – no 100 rubļiem 15 min bez komisijas maksas; bankas pārskaitījumi – no 100 līdz 595 000 RUB bez komisijas maksas. Izmaksa ir iespējama, ja nav aktivizētu bonusa piedāvājumu, “karājas” pieprasījumi par konta pārbaudi.

Atbalsts

Zulabet tiešsaistes atbalsts atrodas apakšējā labajā stūrī. Lai piezvanītu bukmeikeru kompānijas Zulabet menedžerim, noklikšķiniet uz “Uzdot jautājumu” un ievadiet problēmu. Viņi atbildēs 5 minūšu laikā. Tāpat kā citos birojos, viņi bieži vien jautā: “Izlasiet pats…”, “Pārbaudiet noteikumos…”, “Atrodiet to savā personīgajā kabinetā…”. Ātrai saziņai ar tiešsaistes derību operatoru viņi piedāvā diennakts uzticības tālruni – +7(800) 707-05-43. Zvans no fiksētā tālruņa ir bezmaksas. Ir izveidots e-pasta adrešu tīkls, uz kurām var rakstīt: info@Zulabet.ru – vispārīgi jautājumi par darbu ar bukmeikeri; support@Zulabet.ru – tehniskais atbalsts (mobilo aplikāciju lejupielāde, problēmas ar piekļuvi vai koeficientu rādīšanu); security@Zulabet.ru – personīgā konta drošība, iemaksas, problēmas, mēģinot izņemt naudu, konta pārbaude un identifikācija; marketing@Zulabet.ru – mārketinga aktivitātes (preses relīzes, sabiedriskās attiecības, sabiedriskās attiecības un reklāma); partners@Zulabet.com – partneru programma tiem, kas vēlas pelnīt no sporta derībām un derībām. Sadaļā “Sazinieties ar mums” ir pieejama kontaktforma, lai sazinātos ar Zulabet. Tajā tiek lūgts norādīt e-pasta adresi, pieprasījuma priekšmetu un problēmu. Uz norādīto e-pasta adresi tiks sniegta atbilde 3 stundu laikā.

Atsauksmes

Ir gan labas, gan sliktas atsauksmes par darbu ar Zulabet. Pozitīvajos komentāros viņi atzīmē: izredzes ir augstas; identifikācija ir iespējama attālināti (izmantojot tīmekļa vietni vai GosServices); nodrošina laipni bonusu ; naudas atmaksa – līdz 10% no zaudētās summas; Pieteikumi mobilajām ierīcēm, pamatojoties uz Android vai iOS; RF FTS licence, juridiskais statuss Krievijā. Negatīvajās atsauksmēs teikts: video pārraides nav pieejamas visiem notikumiem; Nav bloga ar notikumu paziņojumiem un gaidāmo spēļu prognozēm; uzņēmumam nav PPS (zemes biroju tīkls); tehniskā atbalsta komanda bieži lūdz “sakārtot pašiem”.