Intro

Kā es varu veikt likmes 1xBet, ja man nav 18 gadu?

Сайт 1хбет вход по СМС
Bukmeikers 1xbet ar prieku pieņem lietotājus no dažādām valstīm, neierobežojot piekļuvi derībām un spēlēm pēc valstspiederības. Tomēr uzņēmums, izmantojot Kirasao reģistratūras licenci, apņemas ievērot vispārpieņemtos godīgas spēles principus. Tie attiecas uz pareizu laimestu aprēķināšanu, to izmaksu un apkalpošanu nepilngadīgajiem. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka jauno spēlētāju vidū bieži rodas jautājums: “Kā veikt likmes 1xbet, ja jums nav 18 gadu?” Zemāk piedāvājam atbildi.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas Jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā veikt likmes 1xBet bez pases?

Likmju spēlētāji var reģistrēties 1xbet bez pases. Tas nav aizliegts bukmeikeru biroja noteikumos. Gluži otrādi, šādā veidā uzņēmums cenšas piesaistīt jaunus lietotājus, vienkāršojot konta izveides procedūru. Kad spēlētājs ir reģistrējies 1xBet bez pases, viņš var iemaksāt naudu savā kontā. Bieži vien šajā posmā bukmeikers nepārbauda lietotāja identitāti. Tāpēc nepilngadīgi derību veicēji var viegli veikt iemaksu un turpināt likmju likšanu.

Tādējādi 1xbet ir iespējams veikt derības bez pases. Viss, kas jums jādara, ir jāizveido konts un jāveic iemaksa, kuras veikšanai nav jāiesniedz pases kopija. Jūs varat arī veikt dažādas likmes un izmēģināt savus spēkus azartspēlēs. Tomēr problēma radīsies izmaksu posmā. Pēc izņemšanas pieprasījuma saņemšanas no 1xbet vietnes ir obligāti jāpieprasa pārbaudīt profilu. Šajā gadījumā ir jāaizpilda karte ar informāciju par sevi un jāiesniedz savas valsts pases, autovadītāja apliecības vai ārzemju pases kopija.

Ja spēlētājam nav pases (ir nepilngadīga persona) vai dati reģistrācijas laikā atšķiras no pases datiem (cita spēlētāja profils tika iesaldēts), naudas izņemšana nebūs iespējama. Turklāt birojs var iesaldēt vai pilnībā dzēst spēlētāja kontu. Lēmums ir atkarīgs no “nozieguma” smaguma pakāpes. Ja rodas šāda situācija, iesakām sazināties ar 1xBet atbalsta dienestu.

Правила БК 1xBet

Kā es varu veikt likmes 1xBet, ja esmu jaunāks par 18 gadiem?

Iepriekšējā sadaļā mēs aplūkojām gadījumus, kad bukmeikers pieprasa, lai derību veicēji norāda pases datus. Parasti tas notiek brīdī, kad notiek naudas pārskaitīšana no spēles konta uz personīgo kontu. Tomēr uzņēmumam ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt identitātes pārbaudi. Un to var izdarīt ne tikai nosūtot pases kopiju, bet arī nofotografējot ar dokumentu pie sejas.

Ja neņemam vērā retos gadījumus, kad nepilngadīga persona nevar veikt iemaksu, 1xbet vietnē var veikt likmes ikviens jaunpienācējs, ja viņš ir jaunāks par 18 gadiem. Turklāt spēlētājs var iegūt lielu laimestu, veicot sporta derības vai spēles. Tomēr tā izņemšana ir lielākā problēma. Rakstā “Kā izņemt naudu no 1xbet bez pases” ir aprakstīta šī problēma un iespējamie tās risināšanas veidi. Lai gan ir iespējas apkrāpt bukmeikeru, tās ne vienmēr palīdzēs. Tāpēc, ja tiks atklāts, ka spēlētājs ir jaunāks par 18 gadiem, bukmeikers 1xBet bloķēs kontu. Labākajā gadījumā tas tiks iesaldēts līdz pilngadības sasniegšanai, bet sliktākajā gadījumā tiks bloķēts.

Gadījumā, ja likmju spēlētājs ir jaunāks par 18 gadiem un nolemj pamēģināt spēlēt 1xbet vietnē un pat gūst laimestu, ieteicams “pieteikties”. Sazinoties ar atbalsta dienestu, jūs varat vienoties par konta iesaldēšanu. Ja bukmeikers pats atklās portāla noteikumu pārkāpumus no likmju veicēja puses, iespējams, ka līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai profila saglabāšana nebūs iespējama. Tas tiks dzēsts uz visiem laikiem.

Kā veikt likmes bez pases?

Ja spēlētājs jau no mazotnes interesējas par sporta derībām, vislabāk ir izmantot derību emulatorus. Šādas vietnes var atrast tiešsaistē (diemžēl 1xbet nesniedz vieskontu iesācējiem). Izmantojot emulatorus, lietotājs var iemācīties pareizi prognozēt notikumu rezultātus, iegūt reputāciju un pieredzi no veiksmīgākiem spēlētājiem. Un pats svarīgākais – kontā nav nepieciešams iemaksāt nekādus līdzekļus. Visas likmes bez pases tiek veiktas uz virtuālās valūtas rēķina. Tomēr, veicot šādas likmes, nav arī nekādu vinnestu.

Azartspēļu entuziasti var izmantot 1xBet demo versiju. Atšķirībā no derībām, bukmeikerim ir daudz spēļu automātu ar demo versiju. Pateicoties tam, iesācēji var izmēģināt spēles un saprast, kura no tām ir vispiemērotākā likmju veikšanai nākotnē. Turklāt, lai veiktu likmes demo režīmā, bukmeikerim nav nepieciešama pase.

Attiecīgās ziņas