Intro

Sporta derības pie 22Bet

Спортивные ставки 22Бет
Sporta fani vai vienkārši spēlmaņi, iespējams, vismaz reizi ir dzirdējuši par derībām. Šim nolūkam ir daudz biroju, kas piedāvā savus pakalpojumus. Bukmeikeri 22Bet saviem spēlētājiem piedāvā ne tikai klasiskās likmes uz populāriem sporta veidiem, bet arī netradicionālākām jomām, piemēram, kibersportu.

Ar 22Bet jūs varat būt droši, ka spēle ir godīga un uzticama, un izvēlēties notikumus ar visaugstākajiem koeficientiem, izvietot rīkojumus, starpības, sistēmas, kā arī kombinācijas, piemēram, plāksterus, džekus, ķēdes un kombinētās likmes. Aplūkojiet 22Bet sporta derības sīkāk.

Sporta veidi, uz kuriem var likt likmes 22Bet

Sporta totalizators piedāvā 23 sporta veidus, uz kuriem var likt likmes 22Bet. Populārākie no tiem ir futbols, basketbols, teniss, hokejs, volejbols, galda teniss, handbols un krikets. Ir arī tādi, kas ir mazāk populāri, bet kuriem ir uzticami sekotāji: vieglatlētika, badmintons, beisbols, ūdenspolo, laivu sacensības, kalnu slēpošana, kabaddi, keirins, pludmales volejbols, regbijs, zirgu skriešanās sacīkstes, snūkers, suņu sacensības, spīdvejs, florbols, futsāls un hokejs.

Katru dienu spēlmaņi var izvēlēties no vairāk nekā 300 sporta notikumiem un aptuveni 350 kibersporta notikumiem. Likmju veikšanai ir pieejami visi populārākie pasaules tirgi. Jūs varat atrast arī notikumus no mazākiem čempionātiem. Lai izmantotu šo piedāvājumu, jums ir jāpiesakās savā personīgajā kabinetā vai jāreģistrējas 22Bet.

Ставки на спорт 22Bet

Likmju dažādība 22Bet

22Bet ir pieejamas klasiskās vienkāršās likmes, likmju starpības, sistēmas, kā arī likmju kombinācijas, piemēram, plāksteri, fiksatori, ķēdes un kombinētās likmes. Tā kā jaunpienācējiem ir grūti izprast visas 22Bet likmju nianses, mēs nolēmām īsi aprakstīt, kā tās atšķiras viena no otras:

 • Klasiskā vienreizējā likme ir parastā vienreizējā likme uz vienas puses uzvaru (vai neizšķirtu). Tas ir vienkāršākais un populārākais likmju veids.
 • Parlay ir virkne likmju uz vairākiem notikumiem, kas tiek apvienotas vienā likmē. Tā rezultātā šai likmei ir augstāks koeficients. Tomēr, lai uzvarētu, ir jāuzvar visos Parlay notikumos.
 • Sistēma ir kompromiss starp atsevišķām likmēm un atsevišķām likmēm, un tā sastāv no pēdējām. Atšķirībā no parastās ekspres likmes, sistēma var uzvarēt pat tad, ja dažas no kombinācijā iekļautajām izvēlēm zaudē.
 • Parlay ir visu iespējamo izvēlēto notikumu Parlay kombinācija. Minimālais notikumu skaits šāda veida likmēs ir 3, maksimālais – 8. Lai saņemtu laimestu ar Patlay, vismaz vienai izvēlei (t. i., vismaz 2 jebkuriem iznākumiem) jābūt pareizai.
 • Luckybetstiek veidotas no atsevišķām likmēm un visām iespējamām izvēlēto notikumu izpausmēm. Minimālais izvēļu skaits šāda veida likmēs ir 2, maksimālais – 8. Lai gūtu vinnestu, jums tikai pareizi jāizvēlas vismaz viens iznākums.
 • Ķēde ir atsevišķu likmju kopums, kas sastāv no notikumiem, kuri ir viens no otra neatkarīgi. Spēlētājs var pats izvēlēties likmju secību un veikt likmes tikai uz pirmo notikumu ķēdē. Pēc katras ķēdē iekļautās atsevišķās likmes izlozes tiek aprēķināta summa šajā kontā.
 • Kombinētās likmes ir likmju sistēma, kas sastāv no vairākām likmēm vai atsevišķām likmēm.

Papildus uzskaitītajām dažādajām likmēm biroja vietnē ir arī interesanti bonusi un akcijas 22Bet. Pateicoties tām, jūs varat palielināt savus laimestus no veiktajām likmēm.

Likmes uz e-sportu 22Bet

Līdz ar interneta attīstību tiešsaistes likmes uz kibersportu 22Bet ir kļuvušas arvien populārākas. Popularitātes un likmju līmeņa ziņā tās ir gandrīz līdzvērtīgas pazīstamākajiem sporta veidiem, piemēram, futbolam, basketbolam un tenisam.

Likmēm uz kibersportu un tradicionālajiem sporta veidiem ir vienāda loģika. Piemēram, futbolā sacenšas sportisti, bet kibersportā spēlētāji kontrolē tiešsaistes spēles varoņus vai komandas.

Ставки на киберспорт 22Бет

Starp spēlēm, ko 22Bet piedāvā saviem piekritējiem, var atrast, piemēram, šādas:

 • FIFA;
 • Mortal Kombat;
 • Dota;
 • World of Tanks;
 • Counter Strike;
 • NBA Playgrounds;
 • King of Fighters;
 • Sonic;
 • un citas.

Turklāt lietotāji var atrast likmes uz kiberhokeju, -basketbolu, -volejbolu, -NFL, -UFC, -kriketu, -rugbiju, – tenisu, -restlingu, – ralliju, – golfu, -basebolu, -lakrosu un citiem sporta veidiem. Kopumā bukmeikeru mājaslapā ir vairāk nekā 60 spēļu veidi 22 kiber sporta veidos. Un šis skaits nepārtraukti pieaug.

Attiecīgās ziņas