Intro

Sadarbība ar blogeriem: cik daudz 1xBet maksā par reklāmu?

Сколько платит 1xBet (1хБет) за рекламу
Starp bukmeikeriem, kas strādā ar krievvalodīgajiem spēlētājiem, 1xbet ir viens no populārākajiem. Uzņēmuma panākumi ir saistīti ar daudziem faktoriem, tostarp kompetentu mārketinga stratēģiju. Bukmeikers ir sporta sacensību (piemēram, Itālijas Serie A) un sporta klubu (Barcelona, Liverpool un Chelsea) partneris. Turklāt birojs aicina sadarboties arī ietekmīgus cilvēkus. Tāpēc daudzi blogeri interesējas par to, cik 1xBet maksā par reklāmu, tostarp YouTube. Rakstā sniegtas atbildes uz šo jautājumu.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā reklamēt 1xbet?

Daudzi spēlētāji ir redzējuši 1xbet bukmeikera reklāmu baneru veidā tīmekļa vietnēs vai YouTube video. Tomēr tie netiek izvietoti ar Google reklāmu starpniecību, bet gan tieši, pēc vienošanās ar blogeriem. Tāpēc nav pārsteigums, ka tīmekļa vietņu, blogu un YouTube kanālu īpašnieki vēlas uzsākt sadarbību ar 1xBet. Tas nav nemaz tik grūti izdarāms.

1xbet pārstāvji patstāvīgi sazinās ar slaveniem ifluenceriem, lai reklamētu zīmolu. Tomēr arī iesācēji blogeri un youtuberi var nopelnīt, sadarbojoties ar bukmeikeri. Lai to izdarītu, ir vērts doties uz 1xpartners.com un reģistrēties. Personīgajā kabinetā lietotājs redzēs iespējamos reklāmas piedāvājumus vietnē vai YouTube. Tomēr blogeriem, kuriem ir neliela auditorija, tie būs mazāk pievilcīgi nekā lielām vietnēm un kanāliem. Pēdējiem birojs ir gatavs piedāvāt īpašus sadarbības nosacījumus. Lai uzzinātu individuālu piedāvājumu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu vai tērzēšanu Telegram (1xpartners vietnes sadaļa Sazinieties ar mums).

Cik 1xBet maksā par reklāmu?

Bukmeikers 1xbet partneriem piedāvā vairākas sadarbības iespējas. Tā var būt fiksēta maksa par zīmola reklāmu un maksājumi par katru piesaistīto spēlētāju.

Fiksētas samaksas gadījumā bukmeikera birojs vienojas ar blogeriem par atlīdzības apmēru. Partneri saņem samaksu par atsevišķiem ierakstiem un videoklipiem vai par sadarbību nedēļas/mēneša garumā. Atlīdzība ir atkarīga no blogera atpazīstamības un viņa kanālu kapacitātes.

Reģistrējoties partneru programmā, tīmekļa vietnes vai videokanāla īpašnieks saņem naudu par piesaistītajiem lietotājiem. 1xbet maksā filiālēm par likmju veicēju zaudējumiem. Komisijas maksa ir 15% no zaudēto likmju summas.

Katram sadarbības veidam ir savas īpatnības. Fiksēta izmaksa ir piemērota iesācējiem, un, kad esat izveidojis savu partneru tīklu, jūs varat pastāvīgi gūt peļņu no piesaistītajiem spēlētājiem.

Кто рекламирует 1xBet

Kāpēc 1xBet popularizē savu zīmolu YouTube?

Saskaņā ar 2020. gada datiem, katrs YouTube lietotājs vidēji 11 minūtes un 24 sekundes pavada, skatoties video. Tāpēc nav pārsteigums, ka bukmeikers 1xbet aktīvi popularizē savu zīmolu YouTube. Uzņēmums tērē milzīgas naudas summas, pasūtot reklāmas no pazīstamiem blogeriem.

Tomēr pati platforma nepieļauj azartspēļu izklaides reklāmu. Vismaz Krievijā un citās NVS valstīs, kur azartspēles ir aizliegtas, 1xbet reklāmas video var tikt dzēsti un kanāli bloķēti. Tas attiecas pat uz labi zināmiem YouTube kanāliem. Piemēram, kanāls Versus uz laiku tika bloķēts par nelegālu bukmeikeru, kas Krievijā ir 1xbet, reklamēšanu. Tomēr labs honorārs veicina bukmeikera reklāmas parādīšanos videoierakstos un publicētā satura parakstos.

Vairāk jautājumu par “Cik 1xbet maksā par reklāmu blogeriem”

⚽ Kas veicina 1xbet?

1xbet zīmolu popularizē slaveni futbolisti, jo uzņēmums ir Barselonas, Chelsea, Liverpūles, Itālijas Serie A un Āfrikas Futbola konfederācijas sponsors. Tāpēc 1xBet videoklipos un attēlos var redzēt Antuānu Grīzmanu, Serhio Busketsu, Arturo Vidalu, Samuelu Umtiti, Žorbu Albu, Andrea Pirlo u.c.

🎙️ Kas runā 1xBet reklāmās?

Internetā var atrast daudz jautājumu par 1xbet videoklipu ierunātāju. Diemžēl nav datu par personu, kuras balss skan reklāmās. Iespējams, šī sazvērestība ir saistīta ar bukmeikera nelikumīgajām darbībām Krievijā.

💵 Kā iegūt 1xbet reklāmu?

Ir izdevīgi izveidot tīmekļa vietni, blogu, publicitāti sociālajos tīklos vai YouTube kanālu. Jo lielāka jūsu kanāla auditorija, jo interesantāku piedāvājumu 1xbet var piedāvāt jūsu partnerim. Informāciju par sadarbību var iegūt 1xpartners.com mājaslapā.

Attiecīgās ziņas