Intro

Piekļuve vietnei: Kā atjaunot savu kontu 1xBet?

Восстановить доступ 1хБет
Bieži gadās, ka lietotāji aizmirst ne tikai savu paroli, bet pat pieteikšanās vārdu savam kontam. Ja jums rodas problēmas ar 1xBet, jums nav jāuztraucas. Šādā gadījumā iesakām mēģināt tieši atjaunot piekļuvi, nevis no jauna reģistrēties, jo bukmeikers var neatgriezeniski bloķēt lietotāju, ja tas reģistrējas ar tiem pašiem personas datiem (vārds, uzvārds, e-pasts, bankas konti). Šajā rakstā apskatīsim, kā pieteikties, kā atgūt 1xBet lietotājvārdu un paroli no personīgā konta un kā atgūt piekļuvi savam kontam bukmeikera mājaslapā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā pieteikties 1xBet?

Katram likmju spēlētājam, reģistrējoties 1xbet, tiek piešķirts unikāls ID numurs – šis 9 ciparu numurs ir arī spēles konta numurs bukmeikera vietnē. To var izmantot arī, lai pieteiktos vietnē, jo tas kalpo kā spēlētāja ID, tāpat kā jūsu e-pasta vai tālruņa numurs. Savu personīgo ID numuru jūs varat atrast myAlpari programmas augšējā labajā stūrī. Lai pieteiktos, Jums būs jāievada lietotājvārds (e-pasta adrese, mobilā tālruņa vai ID numurs) un pēc tam jāievada parole.

Kā atcerēties savu 1xBet lietotājvārdu?

Pieteikties bukmeikera vietnē var ne tikai ar e-pasta adresi, bet arī ar mobilā tālruņa numuru vai unikālu ID, kas tiek izveidots lietotāja reģistrācijas laikā. Ja šie pieteikšanās veidi kādu iemeslu dēļ nav pieejami, varat mēģināt pieteikties, izmantojot kādu no sociālajiem tīkliem. Ja iepriekš minētie varianti nedarbojas, pēdējā iespēja atjaunot savu lietotājvārdu ir sazināties ar 1xBet tehniskā atbalsta komandu jebkurā Jums ērtā veidā. Tomēr, izmantojot šo pieeju, esiet gatavi konsultantam iesniegt visus nepieciešamos dokumentus, kas apliecina jūsu identitāti. Tā kā bukmeikers ļoti stingri izturas pret visa veida krāpšanu un krāpniekiem, un par mēģinājumu no jauna reģistrēties ar tiem pašiem personas datiem jūs varat saņemt mūža aizliegumu, un pierādīt, ka neesat krāpnieks, būs diezgan grūti. Tāpēc esiet uzmanīgi un piesardzīgi, pierakstiet kaut kur savus 1xBet pieteikšanās datus? Вход в 1хБет

Kā es varu uzzināt savus pieteikšanās datus 1xBet?

Atverot pieteikšanās formu 1xBet mājaslapā, Jūs varat pamanīt, ka spēlētājs var ievadīt savu e-pasta adresi, identifikatoru (ID) vai tālruņa numuru kā pieteikšanās vārdu (Jums ir jānoklikšķina uz attiecīgās pogas laukā “Pieteikšanās”). Tas nedaudz apgrūtina piekļuvi vietnei, ja spēlētājs aizmirst savu 1xBet lietotājvārdu. Lai to atcerētos, ir nepieciešams:

  1. Meklē e-pastu no bukmeikera. Reģistrācijas laikā, izmantojot e-pastu, Jums tiks lūgts apstiprināt savu kontu (Jums ir jānoklikšķina uz saites). Ja šāds e-pasts ir, ir vērts izmantot savu e-pastu kā pieteikšanās vārdu.
  2. Mēģiniet ievadīt savu tālruņa numuru. Ja lietotājs ir reģistrējies, izmantojot to, tad ar numuru ir iespējams arī pierakstīties vai atgūt paroli.
  3. Lai piekļūtu 1xBet, pārlūkā meklējiet saglabātos pieteikumus/paroles. Iespējams, jūsu pieteikšanās dati tika saglabāti pēc pirmās pieteikšanās.

Ja neviens no piedāvātajiem variantiem nepalīdzēja, tad ir jālūdz palīdzība 1xbet atbalsta dienestam. Tomēr, lai atgūtu piekļuvi, jums būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments – pases uzrādīšana identitātes pārbaudei. Tāpēc iesakām rakstīt uz e-pastu vai tērzēt, jo uzreiz varēsiet nosūtīt dokumentus, lai pārbaudītu savu profilu.

Kā atgūt 1xbet paroli?

Spēlētāji ne tikai aizmirst savu lietotājvārdu. Diezgan bieži rodas problēmas ar pieteikšanos personīgajā kontā, izmantojot aizmirstu 1xbet paroli. Tādā gadījumā ir nepieciešams to atjaunot. Lai to izdarītu, nospiediet pogu “Ienākt” un pēc tam “Aizmirsāt paroli”. Bukmeikers piedāvās 2 identifikācijas veidus: pa e-pastu un pa mobilo tālruni. Izvēlieties to, kas tika izmantots reģistrācijas laikā. Ja izmantojat standarta shēmu – e-pastu -, jums tas jāievada laukā un jānospiež “Izveidot jaunu paroli”. Jūs saņemsiet e-pastu ar saiti uz bukmeikera tīmekļa vietni. Jaunu paroli var izveidot, kad noklikšķināsiet uz saites. Ja, veidojot e-pastu, Jūs izmantojāt savu tālruņa numuru, Jūs varat atjaunot piekļuvi savam 1xBet profilam, izmantojot SMS. Lai to izdarītu, jums ir jāievada savs numurs laukā un jāgaida īsziņa ar kodu. Tas ir jāievada veidlapā, un tad bukmeikers atvērs ekrānu, lai izveidotu jaunu paroli. Ja visas iepriekš minētās iespējas ir izmēģinātas un nav rezultāta, jums ir jāsazinās ar 1xBet bukmeikera tehniskā atbalsta komandu. To var izdarīt pa e-pastu (atbildi saņemsiet 24 stundu laikā), tērzējot (atbildi saņemsiet 5-10 minūšu laikā) vai pa tālruni (palīdzību saņemsiet 10 minūšu laikā) Смена пароля 1хБет

Kā es varu mainīt savu 1xBet paroli?

Ja spēlētājam ir pieejams personīgais kabinets, 1xbet paroles maiņa ir diezgan vienkārša un ātra darbība. Pats bukmeikers iesaka laiku pa laikam mainīt paroli, lai saglabātu konta drošību. Lai veiktu paroles maiņu 1xbet, spēlētājam ir jāveic šādas darbības:

  • Dodieties uz savu personīgo kabinetu.
  • Lapā “Personas dati” noklikšķiniet uz zīmuļa pretī laukam “Jūsu parole”.
  • Ievadiet savu veco paroli un divreiz savu jauno paroli.

Pēc pogas “Saglabāt” nospiešanas spēlētājam būs jauna 1xBet konta parole. Tagad mēs iesakām to saglabāt, pierakstot piezīmju bloknotā. Jūs varat arī atzīmēt izvēles rūtiņu “Atcerēties”, pirmo reizi pieslēdzoties savam personīgajam kabinetam. 1xBet mājaslapa atcerēsies jūsu ievadītos datus, un nākamreiz, kad jūs pieslēgsieties savam kontam, tas notiks automātiski vai pusautomātiski.

Kā es varu atgūt savu 1xBet kontu?

Ir gadījumi, kad, mēģinot piekļūt savam profilam, lietotājs atklāj, ka viņa konts ir bloķēts vai dzēsts. Tas bieži notiek, ja spēlētāji pārkāpj lietošanas noteikumus. Daudzus cilvēkus 1xBet piesaista ar savu uzticamību, lietošanas ērtumu un plašo spēļu klāstu. Taču viņi aizmirst, ka aiz tā visa slēpjas arī spēcīga drošības sistēma. Biroja specifika ir tāda, ka cilvēki sniedz savus personas datus, un ir jābūt pārliecinātiem, ka tie tiek glabāti drošībā un netiek izpausti trešajām personām. Tāpēc jebkura darbība, kas rada šaubas par 1xBet bukmeikeru, spēlētājam nekavējoties tiek nosūtīta uz aizliegumu. Bieži vien tas notiek diezgan nepamatoti. Ko darīt, ja jūsu konts ir bloķēts vai dzēsts, lasiet tālāk. 1хБет вход официальный сайт букмекера Ja pēc bloķēšanas vēlaties izņemt naudu, rakstiet atbalsta dienestam. Tūlīt pievienojiet dokumentus, kas apliecina jūsu identitāti. Ieteicams pievienot vairākus dokumentus: pasi, autovadītāja apliecību, militāro apliecību utt. Dažkārt ar to pietiek, lai veiktu pārbaudi, un atbalsts atgriezīs jums piekļuvi 1xBet kontam vai ļaus izņemt naudu. Tomēr paturiet prātā, ka pēc veiksmīgas verifikācijas jūs varat saņemt e-pasta vēstuli no drošības dienesta, kurā jūs informēs, ka bukmeikers ar jums vairs nesadarbojas un neatgriezeniski dzēsīs jūsu kontu. Ja mēģināsiet vēlreiz reģistrēties 1xbet un atvērt kontu, tas atkal tiks bloķēts. Šādā gadījumā neko pierādīt nav iespējams, un nav jēgas sazināties ar atbalsta dienestu.

Attiecīgās ziņas