Intro

Naudas izņemšana no 22Bet: metodes un iespējas

Вывод денег 22Бет
22Bet ir viens no nedaudzajiem totalizatoriem, kas saviem klientiem var piedāvāt plašu maksājumu metožu klāstu. Mūsu rakstā par to, kā veikt iemaksu 22Bet, mēs aprakstījām galvenās iespējas, kā iemaksāt līdzekļus savā derību kontā. Tajā tika runāts arī par lielo maksājumu metožu izvēli – vairāk nekā 70 maksājumu metožu visiem tirgiem. Attiecībā uz naudas izņemšanu no 22Bet, pieejamo pakalpojumu skaits pārsniedz 40. Par to, kā tiek veikti maksājumi un kā saņemt nopelnīto naudu savā personīgajā kontā, mēs jums pastāstīsim jaunā rakstā.

Izmaksas metodes no 22Bet

Kā jau tika minēts ievadā, spēlētājiem ir vairāk nekā 40 veidu, kā izņemt naudu no 22Bet. Ņemot to vērā, bukmeikerim ir lielas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. Ja spēlētājs ir veicis iemaksu, izmantojot vairākas metodes, piemēram, bankas karti un kriptovalūtas maku, tad viņš var izņemt līdzekļus uz jebkura no šiem rīkiem datiem. Citos portālos naudu var izņemt tikai uz kontu, no kura tā tika iemaksāta. Sīkāka informācija par 22Bet izmaksu noteikumiem tiks apskatīta nākamajā sadaļā.

Izmaksas metodes 22Bet tradicionāli iedalās:

 • Bankas kartes. Jūs varat veikt pārskaitījumus uz Visa un MasterCard.
 • Elektroniskie maciņi. Mājas lapa atbalsta Skrill, Perfect Money, Jeton Wallet, iWallet u.c.
 • Maksājumu sistēmas. Pārskaitījumus var veikt, izmantojot Payeer un Neteller.
 • Bankas pārskaitījumi. Naudu var saņemt, izmantojot bankas konta rekvizītus.
 • Kriptovalūtas. Bukmeikers atbalsta pārskaitījumus uz kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Litecoin Dogecoin, Dash u. c.

Vairāk par maksājumu metodēm Jūs varat izlasīt savā personīgajā kabinetā lapā “Līdzekļu izņemšana”. Jāatzīmē, ka maksājumu metožu un pakalpojumu skaits var atšķirties atkarībā no spēlētāja dzīvesvietas valsts.

Izmaksas procedūra no 22Bet

Bukmeikers ir ļoti nopietni pievērsies finanšu jautājumiem, izstrādājot skaidrus noteikumus naudas izņemšanai. Ar šiem noteikumiem var iepazīties bukmeikera oficiālajā mājaslapā, sadaļā “Instrukcijas”. Iesakām izlasīt informāciju, lai uzzinātu, kuru noteikumu pārkāpšana radīs problēmas ar naudas izņemšanu no 22bet un pat konta bloķēšanu. Diemžēl ne vienmēr pēc pārkāpumiem ir iespējams atjaunot piekļuvi 22Bet profilam.

Вывод средств 22Бет

Viss naudas izņemšanas process no 22Bet ir diezgan vienkāršs. To var aprakstīt šādos soļos:

 1. Piesakieties savā personīgajā kabinetā un dodieties uz lapu “Naudas līdzekļu izņemšana”.
 2. Izvēlieties maksājuma veidu no tiem, kas pieejami valstī, kurā atrodas derību veicēja dzīvesvieta.
 3. Aizpildiet veidlapu: izņemamā summa un informācija par spēlētāju.
 4. Maksājuma apstiprināšana un visu nepieciešamo dokumentu iesniegšana.

Jāatceras, ka, lai pārskaitītu līdzekļus no spēļu konta uz personīgo kontu, lietotājam ir jābūt verificētam. Šī un citas funkcijas tiks apskatītas nākamajā sadaļā.

Naudas izņemšanas no 22bet iespējas

Bukmeikeru konts 22Bet ir maksimāli vienkāršojis līdzekļu izņemšanas procedūru no spēļu konta uz personīgo kontu. Iepriekš aprakstīts process, kas sastāv no četriem punktiem. Tomēr iesācējiem vajadzētu pievērst uzmanību šādām funkcijām, bez kurām nebūs iespējams izņemt naudu no 22Bet:

 • Lai izņemtu līdzekļus, ir jāapstiprina profils. Lai izietu identitātes pārbaudi bukmeikera mājaslapā, spēlētājam jāaizpilda karte ar informāciju par sevi (sadaļā “Personas dati”). Tāpat jāiesniedz skenēta dokumenta kopija vai fotogrāfija ar pasi pie sejas.
 • Ar iemaksāto naudu ir jāpiedalās derībās. Tikai pēc 100% apgrozījuma sasniegšanas tās var izņemt.
 • Kontā jābūt norādītai naudas summai, kas nepieciešama likmju veikšanai. Minimālā naudas summa, ko var izņemt, ir 1,5 ASV dolāri vai to ekvivalents.
 • Naudu no 22Bet var izņemt tikai uz tiem pašiem konta rekvizītiem, kas tika izmantoti iemaksai (ne obligāti šoreiz).
 • Ja jums ir kādas nepelnītas prēmijas, tās tiks zaudētas.

Вывод денег с 22Бет

Spēlētājiem vajadzētu pievērst uzmanību arī šādām naudas pārskaitījumu funkcijām 22Bet mājas lapā:

 • Izņemot naudu no konta, bukmeikers neiekasē maksu. Tomēr to var iekasēt maksājumu sistēmas, kas pārskaita līdzekļus. Maksu var atrast izvēlētā pakalpojuma tīmekļa vietnē.
 • Izmaksa tiek veikta 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā. Izmaksas pieprasījums tiek veidots jūsu personīgajā kabinetā, sadaļā “Izmaksa no konta”.
 • Viedtālruņu un planšetdatoru īpašniekiem elektroniskie pārskaitījumi ir pieejami, izmantojot mobilo lietotni. Mūsu tīmekļa vietnē atradīsiet īsu rakstu par Android un iOS lietotnēm.

Parasti naudas izņemšana notiek bez problēmām. Ja naudas pārskaitīšana aizkavējas, jums jāsazinās ar derību uzņēmuma tehniskā atbalsta komandu. Lai to izdarītu, vienkārši rakstiet uz tiešraides tērzēšanu vai nosūtiet e-pastu dienestam.

Attiecīgās ziņas