Intro

Likmju apdrošināšana 1xBet: kā izmantot pakalpojumu?

1хБет - Стаховка ставок
Bukmeikera birojs 1xBet piedāvā spēlētājiem ērtus rīkus, lai līdz minimumam samazinātu zaudējumus no neveiksmīgām likmēm. Spēlētāji var pārdot 1xBet likmi un saņemt daļu naudas atpakaļ savā galvenajā kontā. Turklāt ir iespēja apdrošināt 1xBet likmi un saņemt 100% no kontā iemaksātās naudas. Kādas ir šīs iespējas priekšrocības un ar ko tā atšķiras no likmes atgriešanas? Lasiet rakstu.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir 1xBet likmju apdrošināšana?

Likmju apdrošināšana ir diezgan izplatīts pakalpojums, ko piedāvā bukmeikeri. Likmju apdrošināšana 1xBet ir jāsaprot kā peļņas gūšana pat tad, ja likme izrādās zaudējumus nesoša. Ir vērts atzīmēt, ka apdrošināšana var būt pilnīga vai daļēja. Pirmajā gadījumā spēlētājs savā personīgajā kontā saņem visu summu, otrajā gadījumā – noteiktu tās daļu. Apdrošināšanas izmaksas ir atkarīgas no tās veida. Jo lielāka ir likmju summa un apdrošinātā summa (procentos), jo lielāku maksu bukmeikers maksās derību sabiedrībai. Tomēr apdrošināšanas izmaksas ar uzviju vairāk nekā kompensē laimesti. Un zaudējuma gadījumā lietotājs nezaudēs visu summu, bet tikai noteiktu komisijas maksu, kas jāmaksā bukmeikera birojam.

Ko nozīmē apdrošināt likmi 1xBet?

Vienā no mūsu “Likmju skolas” nodarbībām par veiksmīgu likmju likšanu ir iekļauta informācija par varbūtību teorijas ietekmi uz likmēm. Starp sniegtajiem padomiem mēs vēlamies izcelt kādu svarīgu punktu: “Neviens nezina notikumu varbūtību”. Tātad neviens derību veicējs nevar 100% zināt spēles iznākumu. Pat vispareizākajās prognozēs var būt kļūdas. Kā ir ar tām spēlēm, kurās uzvaras varbūtība kādā no pusēm ir liela? Jūs varat izmantot 1xBet piedāvāto likmju apdrošināšanas pakalpojumu. Daudzi spēlētāji jautā: “Ko nozīmē apdrošināt likmi 1xBet?” Uz to var būt vairākas atbildes. Pirmkārt, var izmantot definīciju: likmju apdrošināšana ir pilnīga vai daļēja zaudētās naudas summas atmaksa. Otrkārt, jānorāda likmju apdrošināšanas procesa apraksts un naudas atgūšanas mehānisms, zaudējuma gadījumā. Ja ņemam vērā šo procesu, spēlētājs var apdrošināt gandrīz jebkuru* notikumu pirms spēles vai spēles laikā. Likme var būt vienreizēja vai kombinētā likme. Kas attiecas uz naudu, 1xBet kompensācija ir atkarīga no apdrošinātās summas. Ja ir izvēlēta pilna apdrošināšana, tad visi līdzekļi tiks ieskaitīti spēlētāja kontā. Tomēr ir vērts atcerēties, ka, jo augstāks ir kompensācijas procents, jo augstāka ir apkalpošanas maksa. *Ne visas likmes var tikt apdrošinātas. Par to tiks runāts nākamajā sadaļā Страховка ставки 1хБет

Kādi ir likmju apdrošināšanas nosacījumi 1xBet?

Bukmeikers 1xBet saviem lietotājiem piedāvā vienus no labākajiem derību apdrošināšanas nosacījumiem. Spēlētāji var izmantot šo pakalpojumu daudziem notikumiem, izvēloties interesantākās spēles ar labiem koeficientiem. Tomēr ir vairāki ierobežojumi, kuriem ir vērts pievērst uzmanību:

 1. Likmju apdrošināšana 1xBet ir maksas pakalpojums. Maksa ir atkarīga no koeficienta un maksimālās apdrošinātās summas. Tomēr apdrošināšanas izmaksas nepārsniedz lietotāja laimestu.
 2. Spēlētājs var apdrošināt atsevišķas likmes un ekspres likmes.
 3. Lietotājs var iegādāties vairākas apdrošināšanas polises vienai likmei. Piemēram, vispirms apdrošināt 10 % no summas un pēc tam 30 %. Tomēr visas iegādātās likmes nedrīkst pārsniegt 100%. Tāpēc ir vērts būt uzmanīgiem, lai par pakalpojumu nepārmaksātu.
 4. Apdrošināšana neattiecas uz iemaksām, kas veiktas, izmantojot kriptovalūtu.
 5. 1xBet likmju apdrošināšana nav pieejama mačos, kuros koeficienti atšķiras līdz 17 punktiem.
 6. Pirmsspēles un tiešraides derības var apdrošināt.

Papildus iepriekš aprakstītajiem pamatnosacījumiem jums vajadzētu pievērst uzmanību 1xBet vietnes papildu noteikumiem:

 • Bukmeikers nav atbildīgs gadījumos, kad likmju apdrošināšanas pakalpojums nav pieejams tehnisku traucējumu dēļ.
 • Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā un saistībā ar jebkuru notikumu pārtraukt derību apdrošināšanas pakalpojumu, nenorādot iemeslus.
 • Derību apdrošināšanas darbība var tikt atcelta, ja jebkurā pakalpojuma posmā ir radušās tehniskas problēmas.

Likmes visos iepriekš minētajos gadījumos tiek aprēķinātas pēc vispārīgiem principiem, ņemot vērā spēles rezultātus. Tomēr prakse rāda, ka bukmeikeri reti piemēro šos punktus no noteikumiem likmēm. Tāpēc likmju apdrošināšana 1xBet ir diezgan interesants piedāvājums, ko ir vērts izmantot riskantās spēlēs.

Kā noslēgt likmju apdrošināšanu 1xBet?

Lai izmantotu likmju apdrošināšanas pakalpojumu, lietotājam vispirms ir jāveic pirmsspēles likme (vienreizēja vai ekspreslikme). Pēc tam dodieties uz personīgo profilu – “Likmju vēsture”. Sarakstā atrodiet interesējošo likmi un noklikšķiniet uz “Apdrošināt” (nav pieejama visām likmēm, kā minēts iepriekš). Jaunajā logā spēlētājs redzēs komisijas maksu un izvēlēsies summu, kuru vēlas apdrošināt. Kā minēts iepriekš, tā var būt daļa no likmes vai visa likme. 1хБет - продажа ставки Piemēram, futbola likmei 100$* un koeficientam 1,8 apdrošinājuma summa ir: 10% – 6$*, 100% – 47$*. Ja lietotājs uzvar, viņš saņem $80*, no kuriem tīrā peļņa ir $36*. *Vai ekvivalents vietējā valūtā

No kā ir atkarīgas 1xBet apdrošināšanas izmaksas?

Likmju apdrošināšanas pakalpojums 1xBet ir maksas un tiek aprēķināts katrai likmei atsevišķi. Apdrošināšanas aprēķina formulā tiek ņemts vērā notikuma veids, koeficients, likmes summa un apdrošināšanas procents. Tā kā bukmeikers nesniedz precīzu formulu, pēc kuras tiek noteikta maksa par šo pakalpojumu, nav iespējams sniegt precīzu aprēķinu. Lai saprastu, kādas varētu būt derību apdrošināšanas izmaksas, šeit ir sniegti daži piemēri:

 1. Lietotājs ir veicis vienu pirmsspēles likmi 100$* apmērā uz futbola spēli (koeficients 2,00). Pēc dažām minūtēm viņš nolēma apdrošināt 50% no likmes. Derību sabiedrība piedāvā spēlētājam veikt šo operāciju par $22*.
 2. Lietotājs uz futbola spēli (koeficients 1,20) ir veicis vienreizēju tiešraides likmi 100$* apmērā. Desmit minūtes vēlāk, pēc vārtu guvuma, viņš nolēma apdrošināt likmi par 50 %. Bukmeikers par šo operāciju pieprasa 30$* maksu.

Kā redzams piemērā, spēles koeficienti ir atšķirīgi, bet, tā kā otrajā gadījumā ir lielāka varbūtība, ka var zaudēt, apdrošināšanas izmaksas palielinās. Tāpēc ir vērts rūpīgi aprēķināt, cik pamatoti ir izmantot šo pakalpojumu, lai nezaudētu vairāk naudas, ja likmi zaudējat. *Vai šīs summas ekvivalentu citā valūtā

Kāda ir atšķirība starp apdrošināšanu un likmju pārdošanu 1xBet?

Daudzi jaunpienācēji jautā: “Kāda ir atšķirība starp apdrošināšanu un likmju pārdošanu?” Šie pakalpojumi ir līdzīgi (tos var izmantot pirmsspēles derībām, tie palīdz jums atgūt naudu utt.), taču tiem ir vairākas atšķirības:

 • Apdrošinot likmi, spēlētājs komisijas maksu maksā uzreiz, bet, pārdodot to, viņš to maksā uzreiz (savā kontā saņem mazāku summu).
 • Jūs varat apdrošināt daļu likmes un pārdot visu likmi.
 • Apdrošinot likmes, naudas zaudējums ir mazāks nekā pārdodot likmes.

Tāpēc lietotāji var izmantot abus rīkus paralēli atkarībā no izvēlētās stratēģijas. Страховка ставки на 1xBet. Nobeigumā vēlamies teikt, ka ne vienmēr ir lietderīgi parakstīt derības. Labāk ir iemācīties precīzi prognozēt notikumu iznākumu un gūt maksimālu peļņu no biroja, nevis maksāt komisijas maksu par papildu pakalpojumiem. Tāpēc mēs iesakām mūsu likmju skolu jaunajiem likmju spēlētājiem, lai uzzinātu daudz padomus par to, kā kļūt par veiksmīgu likmju spēlētāju.

Vairāk jautājumu par 1xBet likmju apdrošināšanu:

⏱️ 1xLešu likmju apdrošināšana: kas tā ir?

“Likmju apdrošināšana” ir papildu pakalpojums, kas tiek piedāvāts 1xBet lietotājiem. Pēc pirmsspēles vai klātienes likmju uzlikšanas spēlētāji var apdrošināt savu likmi, lai saņemtu atpakaļ daļu naudas. Bukmeikers ļauj likmju spēlētājiem veikt pilnu vai daļēju 1xBet apdrošināšanu. Alternatīvi spēlētājs var izmantot vairākas apdrošināšanas vienlaicīgi, ja vien kopējā apdrošinātā summa ir 100% no sākotnējās iemaksas. Tomēr vairāku darījumu izmaksas būs lielākas nekā vienas apdrošināšanas izmantošana visai likmju summai.

✅ Kā darbojas apdrošināšana 1xBet?

Apdrošināšanu 1xBet var izmantot uzreiz pēc likmes izdarīšanas. Spēlētājam ir jādodas uz savu personīgo kabinetu un likmju vēsturē jāatrod likme, kuru nepieciešams apdrošināt. Likmju kartē parādīsies poga “Apdrošināšana”, kas aizvedīs spēlētāju uz iestatījumu ekrānu. Lietotājs varēs izvēlēties apdrošināmo summu un redzēt komisijas maksu par pakalpojuma sniegšanu.

💵 Cik maksā 1xBet likmju apdrošināšana?

1xBet likmju apdrošināšanas izmaksas tiek aprēķinātas individuāli. Bukmeikera birojs analizē spēli, ņem vērā lietotāja likmes lielumu, brīdi, kad spēlētājs nolēmis izmantot pakalpojumu, un apdrošināmo summu. Algoritms aprēķina derību veicēja komisijas maksu. Ja spēlētājs piekrīt summai, viņš var “nopirkt” apdrošināšanu. Lietotājs var arī atteikties un atgriezties pie jautājuma pēc kāda laika. Tomēr komisijas maksas apmērs arī mainīsies, un ne vienmēr par labu derību veicējam.

Attiecīgās ziņas