Intro

Kas ir handikaps 1xBet un kā to izmantot?

Фора 1xBet
1xBet likmju piedāvājumā ir iekļauti daudzi sporta notikumi. Tomēr ne uz visām spēlēm bukmeikers piedāvā labus koeficientus. Ja jūs interesē kāda konkrēta spēle un koeficients uz to, vai spēlētājs vai komanda uzvarēs, nav augsts, 1xBet var veikt likmes uz kopējo summu vai uz handikapu. Pēdējais likmju veids tiks aplūkots šodienas rakstā

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir handikaps 1xBet derībās?

Iesācēji bieži izmanto vienkāršākos variantus, t. i., vienas komandas uzvaru, otras komandas uzvaru vai neizšķirtu. Taču, kļūstot arvien pieredzējušāki, jūs parasti dodat priekšroku totalizatoriem un handikapiem. Handikaps 1xbet ir likme uz komandu vai sportistu, kuras vērtība tiek pievienota gala rezultātam. Tas var būt vārti futbolā, ripas hokejā, punkti tenisā vai citi statistikas rādītāji. Handikapu apzīmē ar burtu F, pievienojot roku (1 vai 2), skaitlisko vērtību un zīmi “+” un “-“. Piemēram, F1(0) un F2(+1). Pamatojoties uz to, veidlapas iedala pozitīvās, negatīvās un nulles. Īsi raksturosim katra veida pazīmes pēc zīmes:

  • Pozitīvie handikapi ir likmes ar vai bez plusa zīmes. Šajā gadījumā izvēlētā puse iegūst priekšrocības. Lietotājs pieņem, ka spēlētājs vai komanda nedrīkst zaudēt ar šo starpību. Piemēram, lietotājs uzliek likmi F2(+1) futbola spēlē starp Franciju un Ukrainu. Lai uzvarētu, spēlētājam ir nepieciešams, lai Ukrainas komanda uzvarētu spēli vai nospēlētu neizšķirti. Ja viņš zaudēs ar 1 vārtu starpību, likme tiks atmaksāta pilnā apmērā, bet, ja viņš zaudēs ar 2 vai vairāk vārtu starpību, likme tiks zaudēta.
  • Negatīvie handikapi ir likmes ar mīnusa zīmi. Šajās likmēs pusei jāuzvar ar handikapā norādīto pārsvaru. Piemēram, futbola spēlē starp Poliju un Igauniju F1(-1,5) nozīmē, ka Polijas komandai jāuzvar ar 2 vai vairāk vārtu pārsvaru. Ja uzvar 1 vārtu pārsvars, neizšķirts vai zaudējums, likme netiks atmaksāta.
  • Nulle – likme uz vienādiem pretiniekiem. Šajā gadījumā galvenais ir tas, ka likme ir jāizpilda, rezultāta starpība netiek ņemta vērā. Piemēram, futbola spēlē starp Angliju un Franciju F1(0) nozīmē, ka likme vinnēs, ja uzvarēs Anglijas komanda (vārtu skaits netiek ņemts vērā). Ja komandas nospēlēs neizšķirti, likme tiks atmaksāta, bet, ja komandas zaudēs, likme tiks zaudēta.

Daži avoti statistikā norāda atsevišķu handikapa veidu. Šajās likmēs tiek ņemtas vērā citas skaitliskās vērtības. Tomēr tie pēc veida daudz neatšķiras no parastajiem uzbrukumiem.

Kādi ir dažādi handikapu veidi 1xBet?

Forfeits 1xBet ir diezgan populārs likmju veids starp lietotājiem no daudzām valstīm un tirgiem. Bukmeikera mājaslapā ir pieejamas šādas iespējas: daļskaitļi un veseli skaitļi (parastie), Eiropas (handikapi) un Āzijas (ceturtdaļskaitļi). Apskatīsim katru no šīm iespējām:

  • Daļskaitļi ir handikapi, kas satur attiecīgi pusi skaitliskās vērtībās un veselos skaitļus veselās vērtībās. Piemēram, F1(+0,5), F2(-2,0). Atšķirība starp abiem handikapiem ir tāda, ka handikaps ar veselu skaitli ir atmaksājams, bet handikaps ar daļskaitļa handikapu – ne.
  • Eiropas handikaps jeb handikaps ir handikaps, kas spēlētājam dod 3 likmju izdarīšanas iespējas uzreiz. Šajā gadījumā laimēt ir iespējams tikai tad, ja spēle beigsies ar izvēlēto skaitlisko vērtību. Piemēram, Eiropas handikapa (2-0) gadījumā futbolā pirmajai komandai jāuzvar ar 2 vārtiem. Uzvara ar 3-0, 1-0 ir likmju zaudējums. Zaudējumu radīs arī citi spēles iznākumi.
  • Āzijas handikaps ir handikaps, kurā izmanto ceturkšņus. Šajā likmē tiek izmantotas 2 likmes ar blakus esošām vērtībām – handikaps ar pusi un veselu skaitli. Piemēram, F1(-1,25) nozīmē gan F1(-1,0), gan F1(-1,5). Tāpēc daži bukmeikeri šādu handikapu dēvē par dubulto koeficientu.

1хБет линия ставок Austrumeiropas lietotāju vidū vispopulārākie ir Eiropas, frakcionālie un veselie handikapi. Visus šos variantus var atrast 1xBet mājaslapā

Kāda ir atšķirība starp handikapu un handikapu 1xBet?

Diezgan biežs jautājums jaunpienācēju vidū ir “Vai handikaps un handikaps 1xBet ir viens un tas pats”? Atbilde ir atkarīga no tā, kādu terminoloģiju un interpretāciju izmantot. Mūsu rakstā ar handikapu tiek apzīmēts tikai Eiropas handikaps. Mēs izmantojam 1xBet bukmeikera izmantoto terminoloģiju. Tomēr dažādos interneta avotos var atrast paralēlus handikapa un handikapa lietojumus (sinonīmus). Ja aplūkojat handikapa aprēķināšanas principu bukmeikera mājaslapā, tad laimēs tikai tās likmes, kurās tiks ievērota skaitliskā vērtība iznākumā. Kompensācijas netiek atmaksātas. Tādējādi handikaps ir Eiropas handikaps, kā aprakstīts iepriekš. Ja mēs ņemam citus handikapa variantus atbilstoši indeksiem, lietotājiem ir iespēja uzvarēt pie dažādiem spēles iznākumiem vai atmaksāt likmi. Un tas nav tieši tas handikaps, kas tiek aprēķināts 1xBet derību vietnē.

Kā veikt derības ar handikapu 1xBet?

Likmes uz handikapu likmju izdarīšanas process ir diezgan vienkāršs. Vienīgā nianse var būt pareiza likmju formāta izvēle. Bukmeikeri 1xBet piedāvā dažādas skaitliskās vērtības, kuras ir vērts apsvērt pirms likmju izdarīšanas. Tāpat ir svarīgi pirms likmju izdarīšanas labi iepazīties ar spēles norisi. Neizpratne par to, kā handikaps darbojas 1xBet, var novest pie likmju zaudējuma. Lai veiktu likmi par formu 1xBet vietnē, Jums ir:

  1. No bukmeikera piedāvājuma izvēlieties Jums interesējošo likmi.
  2. Izvēlieties vēlamo skaitlisko vērtību. Šim nolūkam var doties uz likmju lapu un apskatīt visas pieejamās iespējas. Ja spēlētājs atrodas lapā ar visiem notikumiem, ir vērts noklikšķināt uz skaitliskās vērtības starp koeficientiem. Tad atvērsies vērtību izvēles logs.
  3. Noklikšķiniet uz vēlamā koeficienta un pārceliet likmi uz likmju talonu.
  4. Ievadiet likmes lielumu un izvēlieties citas vērtības, lai veiktu likmi.

Ставки на фору 1xBet Kā redzat, handikapa likme neaizņem daudz laika. Vairāk uzmanības jāpievērš iznākuma prognozēšanai. Tieši tas ir panākumu pamatā derībās. Iesācējiem mēs iesakām izmantot mūsu likmju likmju skolu.

Vairāk jautājumu par 1xBet handikapiem:

✅ Ko 1xBet nozīmē handikaps?

Handikaps ir likme, kurā viena no pusēm gūst skaitliskas priekšrocības (vārtu skaits, punkti, kļūdas utt.). Likmes rezultāts ir atkarīgs no skaitļa, zīmes (plus vai mīnus) un likmes veida. Plašāka informācija par zaudējumu aprēķināšanu atrodama rakstā.

▶️ Kādi ir dažādie 1xBet sadalījumi?

Ir vairāki veidi, kā klasificēt uzbrukumus: pēc zīmes un pēc veida. Ņemot vērā zīmi, mēs dalām forfeitus pozitīvos, negatīvos un nulles. Pēc handikapa mēs iedalām dalītos handikapos uz dalītiem un veseliem, Eiropas handikapiem un Āzijas handikapiem. Īss kopsavilkums par katra handikapa īpatnībām ir pieejams rakstā.

❔ Kā 1xBet vietnē ievietot handikapu?

Lai uzliktu handikapu, spēlētājam ir jāizvēlas vajadzīgā skaitliskā vērtība un pēc tam likmju koeficients. To var izdarīt likmju lapā vai bukmeikera līniju sadaļā. Pēc tam seko standarta procedūra: pievienojiet iznākumu likmju talonā un veiciet likmi par vēlamo summu.

Attiecīgās ziņas