Intro

Kas ir 1xBet laimes rats?

Колесо фортуны 1хБет
Pēc reģistrācijas vietnē spēlētājiem ir pilnīga piekļuve sadaļai “PROMO”. Šeit lietotāji atradīs desmitiem akciju un dažāda veida 1xBet bonusus. Starp tiem ļoti populārs ir 1xBet “Laimes rats”. Piedaloties šajā akcijā, derību veicēji var saņemt punktus un vērtīgas dāvanas. Tajā pašā laikā rata griešanas izmaksas ir diezgan demokrātiskas.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kāda ir 1xBet akcija “Laimes rats”?

Laimes rats (Lucky Wheel of Fortune) 1xbet ir akcijas piedāvājums, kas darbojas pastāvīgi. Kā var saprast no nosaukuma, spēlētājiem tiek piedāvāta sava veida rulete, kurā laimestu veidā ir pieejami īpaši punkti un vērtīgas dāvanas. Akcijas rata lapa ir pieejama sadaļā PROMO – Bonusa spēles – Laime. Viens rata grieziens maksā 50 rubļu vai šīs summas ekvivalentu citā valūtā. Turklāt derību veicējiem ir iespēja saņemt bezmaksas griezienus. Piedaloties citās akcijās, spēlētājs var saņemt 1xBet’s Wheel of Fortune bezmaksas griezienus. Par iemaksām un laimīgām likmēm saņemtos bonusa punktus ir iespējams apmainīt arī pret bezmaksas griezieniem spēlē Lucky Wheel akcijas kodu vitrīnas lapā. Šādā veidā spēlētājs var palielināt savus ienākumus par aktīvu likmju likšanu 1xBet vietnē 1хБет - колесо фортуны

Kur 1xBet ir laimes rats?

Neskatoties uz to, ka 1xbet laimes rata akcija ir pieejama visiem jaunpienācējiem, ne visi zina par tās esamību. Platformas izstrādātāji šo piedāvājumu ir “iebāzuši” sadaļā “Bonusa spēles”. Lai gan no pieredzes zināms, ka jaunpienācēji biežāk dodas uz akciju un bonusu lapām, apejot Bonusa spēļu lapu. Tāpēc nav pārsteigums, ka forumos ir populāras tēmas, kas atbild uz jautājumu “Kur 1xbet ir laimes rats?” Kā minēts iepriekš, lai atrastu ruleti ar bonusa punktiem un vērtīgām balvām, jums jādodas uz “PROMO” lapu. Tālāk jums jāapmeklē sadaļa “Bonusa spēles” un jāatrod lapa “Fortūna”. Tajā atradīsiet spēli ar īsu noteikumu aprakstu.

Kādas balvas ir pieejamas laimes rata dalībniekiem 1xbet?

Lai piedalītos akcijā, spēlētājiem ir jāiemaksā savi līdzekļi 50 rubļu apmērā (vai līdzvērtīga summa) vai jāizmanto bezmaksas griezieni. Pēdējos var iegūt, izmantojot akcijas kodu vitrīnas sadaļu, apmainot uzkrātos punktus pret bezmaksas griezieniem. Par to, kā darbojas 1xBet bonusu programma, esam rakstījuši atsevišķā rakstā. Lietotāji, griežot ruleti, var laimēt šādas balvas:

  • 25, 50, 100, 500, 1000, 3000, 5000, 10000, 100 000, 250 000, 500 000 un 100 000 bonusa punktu.
  • Tālrunis, planšetdators vai klēpjdators (visi Apple sīkrīki).
  • Citas vērtīgas balvas, kas laiku pa laikam var parādīties.

Turklāt 1xbet laimes ritenī ir sektori, kuros par vienu griezienu lietotājs nopelnīs 0 punktus. Tāpēc arī zaudējumi ir iespējami, pat tāpat kā laimesti Колесо фортуны в 1хБет

Kā 1xbet laimēt laimes ritenī?

Tīmeklī var atrast dažādu krāpnieku piedāvājumus, kuri ir gatavi dalīties ar 1xbet laimestu uz laimes rata shēmas. Tomēr mēs gribam lasītājus pievilt: šajā ruletē nav shēmas, kā laimēt. Visa stratēģija ir balstīta uz bezmaksas grieziena samaksu/saņemšanu un pogas “Spin” nospiešanu. Pēc tam, saskaņā ar bukmeikera teikto, sistēma pēc nejaušības principa izvēlas laimestu. Tomēr spēles darbībā ir algoritms, kas darbojas bukmeikera 1xBet rokās. Tāpēc balvas liela bonusa punktu vai sīkrīku skaita veidā neizkrīt bieži. Pēc jebkuras ruletes spēles spēlēšanas pieredzes ir vērts veikt dažus griezienus un redzēt, ko sistēma dod spēlētājam. Ja 1xBet spēlē “Laimes rats” jums izdodas vinnēt vairāk nekā 500 bonusa punktus, nākamajos griezienos parasti vinnēsiet nulli vai 25 bonusa punktus. Tādā gadījumā jums vajadzētu kādu laiku pagaidīt un mēģināt derības atkārtot. Tāpat vajadzētu rīkoties arī tad, ja pēc pirmajām 3-5 likmēm nav iespējams iegūt interesantus laimestus. Tādējādi labākā shēma, kā laimēt laimes ritenī 1xbet, ir būt mierīgam. Labāk veikt dažus griezienus ar pārtraukumiem, nekā uzreiz izšaut visu savu budžetu.

Attiecīgās ziņas