Intro

Kas ir 1xBet avanss un kā to izmantot?

Аванс в 1хBet
Nereti spēlētājiem gadās situācija, kad viņi ir uzlikuši likmi uz kādu interesantu notikumu. Pēc tam tīmekļa vietnē parādās vēl viens vilinošs piedāvājums (ar augstu iznākuma koeficientu), bet nav pieejama nauda. Tādā gadījumā jums vajadzētu vai nu papildināt savu 1xBet kontu, vai arī izmantot 1xBet piedāvāto naudas avansu. Par to, kas ir avanss, kā to saņemt, izmantot un izmantot, tiks apskatīts jaunajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir 1xBet naudas avanss?

Bukmeikera birojs piedāvā lojāliem lietotājiem papildu privilēģijas. Tās izpaužas kā augstāki laimestu limiti un tādi pakalpojumi kā, piemēram, 1xBet derību pilnvarnieks. Par šo likmju veidu esam rakstījuši atsevišķā rakstā, kuru iesakām izlasīt. Tajā atradīsiet informāciju, tostarp par 1xBet derību avansu. ar 1xBet derību avansu jāsaprot nauda, ko aizdod bukmeikers. Tos var izmantot, lai veiktu likmes ar noteiktiem nosacījumiem. Šādā veidā lietotājam ir papildu līdzeklis, lai ātri izdarītu bezmaksas likmi un saņemtu laimestu.

Kā es varu saņemt avansu 1xBet?

Kā minēts iepriekš, 1xBet avanss nav pieejams visiem lietotājiem. Naudu avansā var saņemt spēlētāji, kuri vietnē ir veikuši vismaz 10 likmes. Papildus šim kritērijam ir vēl viens svarīgs nosacījums: obligāti jābūt vismaz vienai neizmaksātai likmei. Tā ir bukmeikera “garantija”, ka viņš saņems savu naudu atpakaļ, ja likme neizdosies. Lai saņemtu avansu 1xBet, jums savā kontā jāiemaksā nauda un jāveic likme. Ja jūsu pašu līdzekļi nav pieejami vai to nepietiek, jūs varat derību likmei pievienot vēl vienu notikumu un pārbaudīt bukmeikera piedāvājumu. Ja lietotājam ir aizdota summa, tā būs redzama rindā “Pieejamais avanss”. Pretējā gadījumā spēlētājam atliek aktīvāk izmantot bukmeikera pakalpojumus. Citu veidu, kā saņemt avansu no 1xBet, nav.

Kā 1xBet tiek aprēķināts avanss?

Kad spēlētāji uzzina par iespēju izmantot avansu 1xBet, viņi interesējas par pieejamo likmju summu. Bukmeikera birojs neatklāj precīzu algoritmu, pēc kura tiek aprēķināts 1xBet avanss. Tomēr pieredzējuši likmju spēlētāji ir informēti par šo informāciju:

  • Neizpildīto likmju summa ietekmē avansa summu. Jo vairāk to ir, jo lielāka ir avansa likmju summa.
  • Avansa summa nepārsniedz 50% no Jūsu iespējamā likmju laimesta.

1хБет - Доверительная ставка Sniegsim īsu piemēru. Pieņemsim, ka spēlētāja bilancē ir $100*. Viņš ir uzlicis divas likmes:

  • $40* ar koeficientu 1,5. Potenciālais laimests ir $60*.
  • $60* ar koeficientu 2. Potenciālais laimests ir $80*.

Tādējādi spēlētājs var nopelnīt līdz pat $140 likmju peļņas. Šajā gadījumā avansa summa nepārsniegs $70*. No personīgās pieredzes zināms, ka tā būs mazāka – aptuveni 30-40$*. *Vai šīs summas ekvivalents citā valūtā

Kā izmantot 1xbet avansu?

Viss 1xbet avansa izmantošanas process ir šāds:

  1. Sporta notikums ir jāizvēlas pirmsspēles vai spēles laikā. Spēlei jānotiek 48 stundu laikā.
  2. Pievienojiet iznākumu likmei un pārbaudiet pieejamās iepriekšējās likmes lielumu.
  3. Lai visu vai daļu no iemaksas izvietotu kā uzticības likmi.

Gadījumā, ja viss avanss nav izmantots, to var izmantot, lai veiktu citu uzticības likmi. Bukmeikers neierobežo likmju veicēju likmju skaitā, kuras var veikt avansā. Galvenais ir tas, ka 1xBet avanss ir pieejams šim nolūkam.

Kā atmaksāt avansu 1xBet?

Pēc tam, kad spēlētājs ir izmantojis avansu 1xBet, rodas jautājums, kā atmaksāt parādu. Lai to izdarītu, spēlētājam nekas nav jādara. Bukmeikers automātiski debetēs līdzekļus pēc šādas shēmas:

  • Ja derību darbība ir veiksmīga, lietotājs saņems laimestu, izņemot depozītu.
  • Ja likmju likšanas operācija ir zaudēta, 1xBet likmju avanss tiks atmaksāts no spēlētāja veiktās(-o) likmes(-u).
  • Ja pašu veiktās likmes tiek zaudētas, parāds tiks atskaitīts no spēlētāja konta. Tādējādi no lietotāja netiks norakstīti līdzekļi nākamajām iemaksām. Tomēr tas var ietekmēt avansa summu nākotnē.

Доверительная ставка 1хБет Par avansa izmantošanu 1xBet bukmeikeru birojs no spēlētāja neiekasē papildu maksu. Tāpēc šis pakalpojums ir ļoti interesants likmju spēlētājiem.

Vairāk jautājumu par 1xBet naudas avansu

💵 Ko 1xBet nozīmē avanss?

Avanss 1xbet nozīmē līdzekļus, ko bukmeikers aizdod lietotājam. Uzņēmums par šo pakalpojumu neiekasē maksu. Tomēr ne visi derību veicēji var izmantot avansa priekšrocības. Vairāk par to, kā saņemt bonusu, varat izlasīt šajā rakstā.

💸 Kā darbojas 1xBet naudas avanss?

Ja spēlētājam ir nenomaksātas likmes, 1xBet bukmeikers var aizdot viņam brīvus līdzekļus. Tos var izmantot, lai veiktu uzticības likmi. Cik lielu avansa summu nodrošina bukmeikers un kā tā tiek aprēķināta, ir aprakstīts šajā rakstā.

✅ Kā ņemt avansu 1xbet?

Lai ņemtu avansu 1xBet, jums derību vietnē ir jāveic vairāk nekā 10 likmes. Pēc tam bukmeikers aprēķinās solītājam avansu par katru neizpildīto likmi. Spēlētājs to var izmantot, lai uzliktu uzticības likmes. Izmantojot kredītu, uzlikto likmju skaits ir neierobežots.

🎰 Kā veikt avansa likmes 1xBet?

Lai veiktu iepriekšēju likmi, spēlētājam vispirms ir jāveic likme par savu naudu. Pēc tam var izvēlēties citu interesējošu notikumu un pievienot iznākumu likmju talonā. Logā ar likmju parametriem ir rinda “Pieejams avanss”. Ja bukmeikers sniedz šādu pakalpojumu lietotājam, summa būs virs nulles. Tādā gadījumā spēlētājs var veikt likmi avansā 1xBet: norādiet pieejamo likmju summu un veiciet likmi. Pēc tam tiks izveidota uzticības likme.

Attiecīgās ziņas