Intro

Kas 1xBet ir ķēde?

Цепочка в 1хБет
Ja jūs rakstāt par bukmeikera priekšrocībām, varat droši nosaukt dažādus likmju veidus 1xbet. Šobrīd bukmeikera piedāvājumā ir pieejami 11 likmju veidi. Par to, kā veikt ekspress un pretinieku likmes, mēs rakstījām iepriekš publicētajos materiālos. Mūsu jaunajā rakstā mēs vēlamies pastāstīt par 1xBet ķēdes likmēm. Kāda veida likmes tās ir un kā veikt ķēdīšu kombinācijas – šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Ko 1xbet nozīmē ķēde?

Sagaidāms jautājums no jaunajiem lietotājiem, kas iepriekš nav saskārušies ar ķēdēm 1xbet, kas tas ir? Ķēde ir likmju veids, kas ietver derību un sistēmas elementus. Pirmajā gadījumā 1xbet izmanto iespēju izveidot virkni no atsevišķām likmēm. Otrajā gadījumā, izmantojot sistēmas, lietotājs saņem “apdrošināšanu”. Zaudējot vienu vai vairākas likmes 1xbet ķēdē, likme ne vienmēr ir zaudēta. Galvenais, lai bankā būtu nauda jaunai likmei. Tas ir ķēdes stiprā puse, salīdzinot ar tradicionālo ekspresi.

Tādējādi, uzliekot ķēdi, spēlētāji var cerēt uz peļņu, pat ja vairāki notikumi neizdodas. Likme tiek uzskatīta par zaudējušu, ja bankā nav naudas, lai veiktu sākotnējo likmi nākamajai likmei ķēdē.

Attiecībā uz laimestu – jo vairāk secības iznākumu nes laimestu, jo lielākas ir ķēdes izredzes. Tomēr tā netiek reizināta, kā tas ir vairāku likmju gadījumā. 1xBet ķēdes aprēķins tiek veikts pēc citas shēmas, kā aprakstīts nākamajā sadaļā.

Kā tiek aprēķināta 1xBet ķēde?

No definīcijas var saprast, ka 1xBet ķēde ietver virkni vienreizēju likmju. Tomēr vinnesti netiek aprēķināti tik vienkārši, kā izsakās: ja jūs zaudējat vienu likmi, jūs zaudējat visas likmes. Ķēžu gadījumā tiek izmantota pavisam cita metodika. Tā attiecas arī uz koeficientu aprēķināšanu.

Sniegsim piemēru, kā aprēķināt laimestu un koeficientu 1x likmju ķēdē. Tātad ir likme, kas sastāv no 5 notikumiem. Sākotnējais likmes lielums ir 100 rubļu*. Visi notikumi ir likti uz futbola spēlēm.

Как делать ставки 1хБет

Pēc visu spēļu pabeigšanas mums ir šāds rezultāts:

 • Pirmais izspēlētais notikums ar koeficientu 2,0. Spēlētājs saņēma 100 * 2,0 = 200 rubļu* vinnestu.
 • Otrais notikums bija neveiksmīgs. no 200 rubļu* bankas tiks atskaitīti 100 rubļi* (sākotnējā likmes summa). Spēlētājam paliek 100 rubļu*.
 • Tiek izspēlēts trešais notikums. Spēle ar koeficientu 2,3 ienes spēlētājam 100*2,3 = 230 rubļu*.
 • Ceturtais notikums (ar koeficientu 1,5) arī uzvarēja. Lietotājs saņem 230 + (100 * 1,5) = 380 rubļu*.
 • Pēdējais notikums zaudēja. Spēlētāja banka ir samazinājusies par 100 rubļiem* un ir 260 rubļu*.

Galīgais likmju veicēja rezultāts ir 280 rubļu*. Tādējādi 1x likmju ķēdes galīgais koeficients ir 2,8. Neraugoties uz to, ka likmju likējs zaudēja 2 notikumus secībā, viņam izdevās gūt nelielu peļņu. Tomēr tā ir daudz mazāka nekā ekspress likmju gadījumā.

*Vai arī šīs summas ekvivalents citā valūtā.

Kādas ir 1xBet ķēdes galvenās iezīmes?

Neskatoties uz to, ka 1xbet ķēdes nav sarežģīti likmju veidi, iesācējiem vajadzētu pievērst uzmanību šādu kombināciju veidošanas īpatnībām. Lai to izdarītu, jums ir jāiepazīstas ar ķēdīšu galvenajām iezīmēm:

 • Notikumi secībā ir aprēķināti pēc autora norādījumiem. Šeit nav automātiski noteiktas hronoloģijas.
 • Ir iespējams veikt likmes uz pirmsspēles un tiešraidē notiekošajām spēlēm. Tirgiem nav ierobežojumu.
 • Nākamās likmes summa 1xBet ķēdē nevar būt lielāka par pirmo likmi.
 • Ja bankā paliek mazāk naudas nekā pirmās likmes summa, tiek izņemts viss atlikums.
 • Notikuma zaudējums ir vienāds ar pirmās likmes summu.
 • Banka secībā tiek aprēķināta pēc katras spēles.
 • Likmes ķēdē netiek reizinātas.

Цепочка 1хБет

Tādējādi, pareizi izvēloties notikumus 1xbet ķēdes likmei, spēlētājam ir diezgan labas izredzes gūt peļņu. Lai gan arī šajā gadījumā tā nebūs tik liela kā ekspreslikmju gadījumā. No šejienes varam izcelt galvenās bukmeikera ķēdīšu priekšrocības un trūkumus:

Ķēdes priekšrocības Ķēdes trūkumi
Ir grūti zaudēt visu banku – likmi Izredzes netiek reizinātas, tāpēc laimesti ir mazāki
Ir viegli izveidot kombināciju Ja pirmais notikums nav izvēlēts pareizi, zaudē visa virkne
Iespēja palielināt galīgās izredzes

Kā redzams tabulā, ķēdes 1xBet ir vienkāršs un diezgan interesants likmju veids, ko ir vērts izmēģināt iesācējiem.

Kā veikt ķēdes likmi 1xBet?

Lai 1xBet izvietotu ķēdi, spēlētājam vispirms ir jāizvēlas spēles no sadaļām “Line” vai “Live”. Kā jau rakstīts iepriekš, bukmeikers nenosaka nekādus ierobežojumus attiecībā uz tirgiem. Kad lietotājs būs izvēlējies vēlamo iznākumu un noklikšķinājis uz koeficienta, likme tiks pārnesta uz likmju žetonu. No divām likmēm kuponā spēlētājam ir iespēja izveidot secību. Lai to izdarītu, nolaižamajā sarakstā zem visiem notikumiem atrodiet likmju veidu “Ķēde”. Pēc tam, kad nauda ir iemaksāta, likme parādās “Likmju vēsturē”. Spēlētājam atliek tikai sagaidīt rezultātu.

Attiecīgās ziņas