Intro

Kas 1xBet ir anti-express?

Антиэкспресс 1хБет
Šodien 1xBet bukmeikers ir viens no sporta derību tirgus flagmaņiem. Uzņēmuma produktu nodaļa ir atbildīga ne tikai par portāla attīstību tehnoloģiju ziņā, bet arī veicina jaunu pakalpojumu rašanos lietotājiem. Piemēram, jau vairāk nekā 5 gadus 1xBet mājaslapā ir pieejami anti-extras. Tāpēc nav pārsteigums, ka daudzos avotos šādas derības ir nesaraujami saistītas ar 1xBet zīmolu. Ja neesat iepazinušies ar šo likmju veidu, mūsu raksts jums būs noderīgs. Tajā būs aprakstīts, kas ir 1xBet anti-extras un kā tās izmantot.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir 1xBet Anti-Axpress?

Rakstā par likmju veidiem 1xbet mēs jau pieminējām anti-ekspresu. Cita starpā mēs pieskārāmies arī pašai definīcijai. Kā jūs varat saprast no nosaukuma, tas ir pretējs likmju veids parlay. Un, ja parlay ir likme, kas sastāv no vairākiem savstarpēji nesaistītiem notikumiem. Tad mēs varam viegli definēt Anti-Multiplex 1xBet. Tā ir likme uz vairākiem neatkarīgiem iznākumiem, kas tiks izspēlēta, ja vismaz viens notikums būs zaudētājs. Tādējādi galvenais antīko likmju mērķis ir likt likmes uz tiem notikumiem, kuriem ir noteikts zaudējums. Šajā gadījumā iesācējiem rodas daudz jautājumu, tostarp “Kāpēc vajadzētu likt likmes uz zaudējumu?” Fakts ir tāds, ka kombinācijas uz outsideriem ļauj derību veicējiem biežāk uzvarēt. Tā ir galvenā šī likmju veida priekšrocība. Tomēr atšķirībā no standarta kombināciju likmēm 1xBet antikikikeru likmēm ir daži trūkumi:

  • Zems koeficients. Tā kā spēlētāji var likt likmes uz nepārprotamiem “underdogs”, izredzes uz uzvaru būs daudz lielākas nekā ekspresos. Lai mazinātu risku un gūtu peļņu, bukmeikers 1xBet piedāvā zemas likmes visiem antīkajām likmēm
  • Augsta starpība. Aprēķinot antīkas likmes, spēlētājs nopelna nelielu peļņu. Bukmeikera komisijas maksa ir daudz augstāka nekā citos likmju veidos un ir iekļauta zemajās likmēs.
  • Nav pieejams visās spēlēs. Ievērojis interesantu notikumu, lietotājs var būt vīlies, ka nav iespējas veikt 1xBet antisamaksu likmes. Par šādas likmes pieejamību ir iespējams uzzināt tikai pēc iznākuma pievienošanas likmju talonā.

Neraugoties uz vairākiem trūkumiem, antikikikeri ir diezgan populāri lietotāju vidū.

Kur es varu atrast 1xBet anti likmju likmes?

Lai 1xBet vietnē atrastu anti-extras, spēlētājam ir jādodas uz sadaļu “Line” vai “Live”. Šajā lapā ir jāizvēlas vairāk nekā divi notikumi un tie jāpievieno derību likmju likmei. Logā ar likmju veida izvēli Jūs varat redzēt, vai ir pieejams antisekss. Kā minēts iepriekš, šis kombinēto likmju veids nav pieejams visiem sporta notikumiem. To var uzzināt tikai pēc tam, kad esat pievienojis likmi derību biļetei. 1xBet nav citas iespējas veikt anti-Axpress likmi. Pārējie likmju veidi ir pieejami sporta notikuma lapā, izņemot kombinētās likmes Антиэкспресс в 1хБет

Kādas ir 1xbet anti likmju likmju likmju izlikšanas iespējas?

Lietotāji, kuri iepriekš nav likuši kombinētās likmes, var sākt savu ceļojumu ar pret likmju likmēm. Neraugoties uz nelielajiem laimestiem, tos ir ļoti viegli veidot. Par to mēs rakstījām iepriekšējā sadaļā. Lai gan 1xbet pret likmju likmju koeficientu izlikšana ir diezgan vienkārša, lūdzu, pievērsiet uzmanību to īpašībām:

  • Tajās jāiekļauj vismaz 2 iznākumi.
  • Lai vinnētu likmi, vismaz vienam iznākumam ir jābūt zaudētam.
  • Maksimālo laimestu var ierobežot bukmeikers (to nosaka 1xBet limiti).
  • Anti-extras nav pieejamas visām likmēm.

1xbet nav citu svarīgu funkciju, kas ļautu 1xbet izvietot antisamaksu likmes. No savas puses mēs iesakām kombinācijai pievienot pēc iespējas vairāk notikumu. Tas ievērojami palielinās jūsu izredzes uz uzvaru.

Attiecīgās ziņas