Intro

Kāpēc es nevaru izņemt naudu no 1xBet?

Способы оплаты 1хБет
Bukmeikera birojs 1xBet piedāvā bukmeikeriem ērtu pakalpojumu, lai izņemtu naudu no sava azartspēļu konta uz savu personīgo kontu. Pieejamo maksājumu metožu skaits ir atkarīgs no dzīvesvietas valsts un bieži pārsniedz 30 pakalpojumu. Par to, kādi tie ir un kā izņemt naudu no 1xBet, mēs rakstījām iepriekšējā rakstā. Tomēr ne vienmēr līdzekļu pārskaitījuma pieprasījums ir veiksmīgs. Ja jums neizdodas izņemt naudu no 1xBet, iesakām izlasīt šo materiālu.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Es nevaru izņemt naudu no 1xBet: ko man darīt?

Diemžēl pēc tam, kad lietotājs savā spēļu kontā ir uzkrājis noteiktu summu un ir gatavs izņemt līdzekļus, šī operācija ne vienmēr ir veiksmīga. Nav brīnums, ka likmju spēlētāji bieži meklē internetā atbildi uz jautājumu “Es nevaru izņemt naudu no 1xbet, ko darīt?” Vispirms ir nepieciešams saprast šīs problēmas cēloni. Mēs esam identificējuši 8 iemeslus, kāpēc spēlētājs nevar izņemt naudu no vietnes. Tie ir detalizēti aprakstīti nākamajā sadaļā, tāpēc mēs pie tiem nekavēsimies.

Ja spēlētājs nevar izņemt naudu no 1xBet, ir vērts pievērst uzmanību viņa profila verifikācijai, atbilstībai izņemšanas nosacījumiem (pārbaudiet servisa atbalstu, minimālos naudas pārskaitījumu sliekšņus) un profila ierobežojumiem. Pēdējā gadījumā jums ir jāsazinās ar atbalsta komandu. Jūs varat arī sazināties ar operatoru, pirms paši meklēt izmaksas bloķēšanas iemeslu. Bukmeikera speciālisti strādā visu diennakti un labprāt palīdzēs atrast un atrisināt problēmu.

Kāpēc es nevaru izņemt naudu no 1xBet?

Veidojot kontu, spēlētāji automātiski piekrīt 1xbet derību uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Tomēr tikai retais izlasa noteikumus, kas publicēti bukmeikera mājaslapā. Tāpēc rodas problēmas ar darījumiem, kas likmju spēlētājus nostāda strupceļā. Lai gan visi gadījumi, kas var kalpot par iemeslu atteikumam izmaksāt naudu, ir izklāstīti dokumentā.

Galvenās kļūdas, kuru dēļ jūs nevarat izņemt naudu no 1xbet, ir šādas:

 • Nepārbaudīts profils. Mūsu rakstā par reģistrēšanos 1xBet mēs rakstījām par nepieciešamību veikt pilnu identitātes pārbaudi. Saskaņā ar vispārpieņemtajiem azartspēļu kopienas noteikumiem spēlētājiem jābūt pilngadīgiem. Bukmeikers pārbauda arī citu informāciju par lietotājiem, lai varētu sniegt savus pakalpojumus. Tāpēc pārbaudei būs nepieciešams tālruņa numurs un viens no dokumentiem (pase, pase, vadītāja apliecība).
 • Nesegts depozīts/daļa no depozīta. Kad nauda ir iemaksāta, spēlētājiem tā jāizmanto vietnē. Šim nolūkam pietiek ar to, ka līdzekļus var likt uz sporta/kiber likmēm ar koeficientu, kas lielāks par 1,10, vai spēlēt kādu no spēlēm. Deponēto naudas summu pēc laimesta ir iespējams izņemt.
 • Nesaņemtie bonusa līdzekļi. Situācija ir līdzīga iepriekšējai problēmai. Lai bonusa līdzekļi nonāktu galvenajā kontā, tie ir jānospēlē. Sīkāku informāciju par bonusu izņemšanas shēmu var iegūt akcijas lapā.
 • Izmaksas limitu pārkāpšana. Ja lietotājs ir norādījis summu, kas pārsniedz izvēlētajai maksājuma metodei atļauto summu, maksājums netiks pieņemts. Turklāt 1xBet bukmeikers var noteikt iekšējos izmaksu limitus konkrētam spēlētājam. Šāda situācija rodas kā preventīvs sods par sīku derību un spēļu krāpšanu.
 • Izmaksas nosacījumu pārkāpšana vienam kontam. Lai pasargātu spēlētājus no krāpšanas, bukmeikeru birojs nodrošina iespēju nosūtīt naudas līdzekļus tikai uz kontu (maksājumu pakalpojumu), no kura tie tika saņemti. Ja kaut kas notiek ar kontu, ir jāsazinās ar atbalsta dienestu un jāsniedz apstiprinājums par problēmu.
 • Spēlētāja dati nesakrīt mājaslapā un maksājumu pakalpojumā. Pirms pārskaitījuma veikšanas bukmeikers 1xBet pārbaudīs konta, uz kuru tiks nosūtīti līdzekļi, datus. Ja vārda, uzvārda, uzvārda, numura datos tiks konstatētas kļūdas, maksājums netiks pieņemts. Tāpēc visas pārrakstīšanās kļūdas datos jālabo, izmantojot biroja atbalstu.
 • Spēlētāja konta bloķēšana. Ja spēlētājs ir sistemātiski pārkāpis bukmeikera biroja noteikumus, viņa konts tiks iesaldēts un iesāktie maksājumi tiks anulēti. Šādā gadījumā spēlētājs nevarēs atgūt savus līdzekļus.
 • Tehniskas problēmas no bukmeikera vai maksājumu dienesta puses. Ne tik bieži, bet tomēr var rasties grūtības ar pārskaitījumiem uz norādīto kontu. Šādā gadījumā ir jānogaida un pēc kāda laika jāmēģina vēlreiz.

Ja spēlētājs nevar izņemt naudu no 1xbet, ir vērts pārbaudīt iepriekš minētās problēmas. Nav citu iemeslu, kāpēc nav iespējams izņemt naudu no portāla. Lielāko daļu no iepriekš aprakstītajām problēmām var atrisināt patstāvīgi, bet, ja tas neizdodas, varat sazināties ar atbalsta komandu. Atgādinām, ka tā ir pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā.

Вывод средств 1хБет на карту

Kādi ir galvenie noteikumi naudas izņemšanai no 1xBet?

Iepriekšējā sadaļā, aprakstot situācijas, kad spēlētājs nevar izņemt naudu no 1xBet, mēs daļēji pieskārāmies biroja lietotāju pamatnoteikumiem. Tomēr skaidrības labad nolēmām tos izcelt atsevišķā blokā.

Mēs iesakām lietotājiem ievērot šos noteikumus, lai saņemtu naudu savā kontā:

 • Pārbaudiet savu identitāti un pierādiet, ka esat vismaz 18 gadus vecs.
 • Pirms līdzekļu izņemšanas veiciet derības.
 • Nepārskaitiet vairāk par noteikto limitu.
 • Naudas iemaksāšanai un izņemšanai izmantot vienu un to pašu maksājumu pakalpojumu.

Savukārt bukmeikers 1xbet pārskaita līdzekļus uz savu kontu saskaņā ar noteikumiem (no 1 minūtes līdz 7 dienām) un par šādām operācijām neiekasē komisijas maksu.

Kā atcelt izmaksu pieprasījumu 1xbet?

Kad lietotājs ir aizpildījis izmaksu pieprasījumu (norādot pārskaitījuma summu un maksājuma veidu), tas tiks iesniegts izskatīšanai finanšu nodaļā. Lielākā daļa darījumu tiek veikti automātiski bez papildu cilvēka iejaukšanās. Mākslīgais intelekts spēj noteikt kļūdas un identificēt pārkāpējus. Šādā gadījumā nauda tiks atgriezta spēlētāja galvenajā kontā vai iesaldēta līdz problēmas atrisināšanai.

1хБет - вывод средств

Neskatoties uz to, ka maksājumi ar kļūdām rekvizītos tiek atgriezti, daudzi spēlētāji jautā: “Kā atcelt 1xbet izmaksu pieprasījumu?” Dažās situācijās lietotāji saskaras ar interesantu likmi, un viņi neiebilst pret līdzekļu atgriešanu, lai izmēģinātu veiksmi jaunā likmē. Tad spēlētājiem ir jāveic šādi soļi:

 • Autorizēties un pieteikties savā personīgajā kabinetā.
 • Ievadiet sadaļu “Izņemt naudu no konta”.
 • Noklikšķiniet uz “Izmaksas pieprasījumi” un atrodiet savu izmaksu.
 • Ja jūsu izmaksas pieprasījums tiek “Apstrādāts”, varat noklikšķināt uz “Atcelt”. 10 minūšu laikā līdzekļi tiks ieskaitīti jūsu kontā. Ja statuss ir “Izpildīts”, spēlētājam atliek tikai vēlreiz ieskaitīt naudu savā kontā.

Bukmeikers var atcelt savu izmaksu pieprasījumu bez jebkādiem 1xBet bukmeikera ierobežojumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi par izņemšanu no 1xBet:

❌ Kāpēc 1xBet bloķē izmaksu?

Kad lietotājs ir izvēlējies maksājuma veidu, norādījis summu un nospiedis “Apstiprināt”, pieprasījums iziet vairākus pārbaudes posmus. Automātiski tiek atslēgti maksājumi, ja daļa summas nav uzlikta, ir aizdomas par laimesta saņemšanu vai ir pārsniegts pārskaitījuma limits. Cilvēciskā pārbaude, ko veic bukmeikera finanšu nodaļa, notiek brīdī, kad 1xBet bloķē izmaksu. Ja ir aizdomas par krāpšanu vai līdzekļu izcelsmi, nauda tiks “iesaldēta” līdz pārbaudes pabeigšanai. Šo situāciju nav iespējams ietekmēt. Tāpēc derību veicējam atliek tikai gaidīt finanšu nodaļas lēmumu.

💵 Kāpēc es nevaru izņemt naudu no 1xBet?

Ir vismaz 8 iemesli, kāpēc spēlētājs nevar izņemt naudu no 1xbet. Biežākie no tiem ir nepilnīga profila identifikācija, neizspēlēti līdzekļi un izņemšana, izmantojot maksājumu instrumentu, kas atšķiras no iemaksas brīdī izvēlētā. Var būt arī problēmas ar limitiem un bukmeikera biroja aizdomas par līdzekļu izcelsmi vai laimestu saņemšanu. Veicot izmaksas pieprasījumu, spēlētājs redzēs ziņojumus ar iemeslu, kāpēc pārskaitījums tiek atteikts. Ir iespējams arī sazināties ar atbalsta dienestu, lai saņemtu padomu.

📞 Ko man darīt, ja es nevaru izņemt naudu no 1xBet?

Lai gan bukmeikers galvenokārt ir uzņēmums, kas vēlas pelnīt naudu, tas rūpējas arī par savu tēlu. Tieši tāpēc ir izveidota 24 stundas diennaktī strādājoša atbalsta komanda, kas risina problēmsituācijas. Ja spēlētājs nevar izņemt naudu no 1xBet, ir vērts rakstīt čatā, e-pastu, zvanīt vai izvēlēties citus pieejamos saziņas veidus ar bukmeikera biroju.

Attiecīgās ziņas