Intro

Kāpēc 1xBet lietotne nedarbojas?

Почему не работает приложение 1xBet
Bukmeikers 1xBet, reaģējot uz lietotāju vajadzībām, ir laidis klajā vairākas lietotnes datoriem un mobilajām ierīcēm. Mēs jau esam stāstījuši, kur un kā lejupielādēt 1xbet derību aplikāciju. Tomēr dažiem spēlētājiem var rasties problēmas, kad lietotne nedarbojas vai dažādu iemeslu dēļ pārstāj darboties. Tāpēc aplūkosim visus iespējamos risinājumus un problēmu novēršanu šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kāpēc 1xBet aplikācija nedarbojas?

Azartspēļu forumos likmju spēlētāji bieži uzdod jautājumus par pareizu bukmeikera lietotnes darbību. Mēs apkopojām visu informāciju par šo tēmu un mēģinām aprakstīt iemeslus, kāpēc 1xBet aplikācija nedarbojas.

1xBet lietotnes nestrādājošas versijas lejupielāde

Bukmeikers pastāvīgi atjaunina savus produktus: 1xWin programmatūru, Android un iOS aplikācijas. Tāpēc agrāk izdoto produktu versijas kļūst novecojušas un var nedarboties pareizi. Turklāt spēlētāji bieži lejupielādē programmatūru no neoficiāliem avotiem (mēs to neiesakām darīt), kur ir publicēta novecojusi versija. Tāpēc 1xBet lietotne var nedarboties jūsu datorā vai viedtālrunī. Ja programmatūra ir lejupielādēta no oficiālās 1xBet mājaslapas, jums jāpievērš uzmanība pašam instalācijas failam. Tas var būt bojāts. Tādā gadījumā varat vēlreiz lejupielādēt programmatūru savā ierīcē un instalēt to.

Jūsu ierīce neatbalsta 1xBet lietotni

Lai savā viedtālrunī instalētu bukmeikera mobilo lietotni, tam ir jāatbilst minimālajām prasībām:

  • Android: viedtālrunī ir 50-60 MB brīvas vietas un Android versija 4.1 vai jaunāka.
  • iOS: 108 MB brīvas vietas iPhone atmiņā un iOS operētājsistēmas versija 9.3 vai jaunāka.

1xWin lietotne tiek atbalstīta Windows operētājsistēmā, sākot no XP. Jums ir nepieciešams līdz 200 MB brīvas vietas. Citu prasību nav. Ja derību programmatūra netiek instalēta, tas var būt saistīts ar antivīrusu. Mēģiniet to izslēgt.

Problēmas ar 1xBet savienojumu ar internetu

Ja derību veicējam ir problēmas ar lietotni viedtālrunī vai datorā, ir vērts pārbaudīt interneta savienojumu. Parasti lietotnei pašai jāparādās paziņojumam, ka nav savienojuma. Tomēr labāk ir pārliecināties, ka ir darbojošs interneta savienojums. Vēl viens savienojuma atslēgšanās iemesls var būt tas, ka vietējie interneta pakalpojumu sniedzēji ir bloķējuši bukmeikeri. Tādā gadījumā 1xBet lietotne var nedarboties – datplūsma no azartspēļu servera tiks bloķēta. Protams, izstrādātāji ir apbalvojuši derību programmatūru ar VPN. Taču tas ne vienmēr darbojas pareizi Вход в мобильную версию 1xBet

1xbet lietotnes atjauninājumi

Bukmeikeru birojs 1xbet regulāri atjaunina visas derību aplikācijas. Tāpēc pēc nākamā atjauninājuma saņemšanas 1xbet lietotne var netikt atvērta. Šo problēmu ir novērsuši daudzi spēlētāji forumos. Šajā gadījumā ir vērts atinstalēt un atkārtoti instalēt programmatūru. Ja tas nepalīdz, rakstiet atbalsta dienestam un lūdziet saiti uz iepriekšējo darbojošās derību aplikācijas versiju. Mēs neiesakām lejupielādēt programmatūru no citām vietnēm, jo tā var saturēt ļaunprātīgu kodu.

Problēmas ar ierīci: tālruni vai datoru

Dažreiz 1xBet lietotne nedarbojas problēmas dēļ, kas saistīta ar paša derību veicēja ierīci. Runa ir par operētājsistēmu (pēc kārtējā atjauninājuma) vai citām programmām, kas bloķē derību programmatūru. Šādā gadījumā jāatgriežas pie iepriekšējās sistēmas versijas/jāatinstalē programmatūra vai jāgaida nākamais 1xBet lietotnes atjauninājums. Ja iepriekš aprakstītie risinājumi nepalīdz, iesakām sazināties ar bukmeikera atbalsta komandu. Iespējams, viņi varēs ieteikt lietotājiem alternatīvu risinājumu.

Attiecīgās ziņas