Intro

Kā veikt iemaksu 1xBet?

1xBet - внесение денег на депозит
Pēc reģistrēšanās 1xbet vietnē lietotāji var pāriet pie nākamā soļa – iemaksāt naudu savā spēļu kontā. Noguldījumus var veikt, pateicoties vairākiem desmitiem pakalpojumu, sākot ar kartēm un beidzot ar kriptovalūtām. Tajā pašā laikā visas operācijas ir bez komisijas maksas no bukmeikera puses. Par to, kā veikt iemaksas 1xBet, kādas metodes ir pieejamas lietotājiem, tiks aplūkots šajā jaunajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

1xBet: kā es varu iemaksāt savu derību kontu?

Atšķirībā no dažiem konkurentiem 1xbet dod iespēju spēlētājiem iepazīties ar pieejamajām iespējām iemaksāt naudu savā kontā bez nepieciešamības izveidot kontu. Mājaslapā ir sadaļa “Maksājumi”, kurā var norādīt derību veicēja dzīvesvietas valsti un saņemt aktuālo maksājumu metožu sarakstu. Jūs varat arī apskatīt 1xbet naudas iemaksas un izņemšanas iespējas. Šādā veidā spēlētājs var novērtēt biroja priekšrocības pirms reģistrācijas.

Lai veiktu iemaksu, ir nepieciešams pieteikties un doties uz sadaļu Noguldījumi. Spēlētājam tiks piedāvāti pieejamie maksājumu veidi atkarībā no viņa dzīvesvietas valsts. Vidēji naudas iemaksai 1xbet kontā ir pieejami vairāk nekā 30 maksājumu pakalpojumi, kas ir sadalīti kategorijās:

  • Bankas kartes.
  • Bankas pārskaitījumi (nav atbalstīti visās valstīs).
  • Elektroniskie maki.
  • Maksājumu pakalpojumi.
  • Mobilās naudas pārskaitījumi (tiek atbalstīti dažās valstīs)
  • Kriptovalūtas.
  • Pašapkalpošanās termināļi (nav pieejami visās valstīs).
  • Stacionārie kabineti (pieejami dažās valstīs).

Vairumā gadījumu iemaksas veikšana aizņem no dažām minūtēm līdz stundai. Bankas pārskaitījumi aizņem vairāk laika finanšu organizāciju īpatnību dēļ. Tajā pašā laikā visiem ienākošajiem maksājumiem tiek pārbaudīta līdzekļu izcelsme. Ja finanšu regulatoram rodas šaubas par to likumību, birojs var pieprasīt papildu dokumentus, lai pierādītu ienākumu avotu. Tomēr praksē tas notiek ļoti reti.

Закинуть деньги на 1хБет

Kā iemaksāt naudu 1xbet?

Kopumā birojs spēlētājiem piedāvā līdz pat 100 iespējām, kā iemest naudu 1xbet. Tomēr katrā vietējā tirgū ir ierobežots maksājumu veidu skaits, kas ir saistīts ar valsts likumiem un maksājumu instrumentu tirgus attīstību. Tāpēc, pirms ķerties pie naudas pārskaitīšanas posma savā kontā, ir vērts iepazīties ar pieejamajām iemaksas metodēm 1xbet. Aktuālāko informāciju atradīsiet sadaļā “Noguldījumi”, kas parādīsies pēc pieteikšanās vietnē. Tāpat ir iespējams doties uz lapu “Maksājumi”, ja lietotājs mājaslapai pieslēdzas no IP adreses, kas saistīta ar dzīvesvietas valsti.

Pirmajā sadaļā mēs minējām, kā veikt iemaksu savā 1xBet azartspēļu kontā. Jūs varat iemaksāt naudu, izmantojot bankas pārskaitījumu, maksājumu kartes (piemēram, Visa un Mastercard), e-naudu (MoneyGO, Astropay u. c.), maksājumu sistēmas (ecoPayz, Neteller u. c.), maksājumu termināļus (IBOX un EasyPay Ukrainā), kriptovalūtas (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin u. c.), mobilos pārskaitījumus (piemēram, Smart Money in Kyivstar), elektroniskos kuponus (Flexepin u. c.) u. c.

Kā iemaksāt naudu 1xBet, izmantojot katru no šiem veidiem, var atrast biroja vietnē. Atzīmēsim tikai to, ka viss process būs līdzīgs un sastāv no 3 soļiem: autorizācija mājaslapā, maksājuma metodes izvēle un iemaksas summas norādīšana, operācijas apstiprināšana, izmantojot izvēlētās maksājuma metodes rīkus.

Kā veikt iemaksu 1xBet no kartes?

Lai veiktu iemaksu, izmantojot karti, jums ir jādodas uz sadaļu “Iemaksa”. Sarakstā jāatrod metode “Bankas kartes” un jāizvēlas vienas no maksājumu sistēmām ikona. Pēc tam pietiek norādīt maksājuma summu un doties uz lapu ar kartes datu ievadīšanu/pārskaitījuma apstiprināšanu.

Dažās valstīs, piemēram, Krievijā, nav iespējams veikt tiešu maksājumu no kartes uz 1xbet azartspēļu kontu. Šeit palīgā nāks SkyPay aplikācija, ar kuras palīdzību var ērti veikt visas operācijas ar naudas iemaksu bukmeikera kontā. Lapā ir norādījumi, kā lietot lietotni izmantot.

1xBet - пополнение депозита

Kā iemaksāt naudu 1xBet, izmantojot bankas pārskaitījumu?

Lielākajā daļā valstu 1xbet bukmeikers sniedz spēlētājiem bankas rekvizītus, lai iemaksātu naudu kontā. Naudas pārskaitījuma operāciju ir viegli veikt, ja izmantojat uzticamas tiešsaistes bankas. Piemēram, Ukrainā jūs varat veikt pārskaitījumus, izmantojot Privat24, bet Krievijā – Sberbank Online.

Daudzi lietotāji interesējas, kā veikt 1xbet iemaksu, izmantojot Sberbank Online? Lai to izdarītu, ir jāpiesakās savā internetbankā un jāievada bukmeikera personīgajā kontā iegūtā informācija. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pārskaitījums var tikt veikts uz ārzemju kontu. Tādēļ tiks iekasēta papildu maksa, par kuru jūs varat uzzināt savā bankā.

Kā veikt iemaksu 1xbet bez UCCI?

Daudzi lietotāji, runājot par 1xbet, jauc to ar bukmeikeri 1xStavka (1xStavka). Rakstā mēs veicām īsu šo uzņēmumu salīdzinājumu. Rezultātā bukmeikerus saista to galīgie labuma guvēji, taču saskaņā ar Krievijas tiesību aktiem tie ir dažādas juridiskās personas.

Minētajā rakstā ir informācija par TSUPIS – kredītiestādi, kas noslēgusi līgumu ar 1xStavka, lai sekotu līdzi spēlētāju maksājumu darījumiem. Saskaņā ar Krievijas likumiem (1xStavka derību sabiedrība Krievijā darbojas legāli) derību dalībniekiem ir jāmaksā nodokļi par katru laimestu. Informāciju par to, cik daudz naudas lietotājs ir nopelnījis, apkopo UUPIS (Interaktīvo derību pārskaitījumu uzskaites centrs). Tāpēc likmju spēlētājiem, kuri vēlas izmantot 1xStavka bukmeikeri, ir jāreģistrējas kredītiestādē. Bez tās viņi nevarēs pārbaudīt savu kontu.

No otras puses, 1xBet izmanto ārzonas licenci, kas Krievijā netiek atzīta. Tā kā bukmeikers ir nelegāls Krievijas Federācijā, spēlētājiem nevajadzētu uztraukties par to, kā veikt 1xBet iemaksu bez TSUPIS. Jūs varat iemaksāt naudu 1xBet, nepaziņojot kredītiestādei par pārskaitījumiem.

Kā veikt iemaksu 1xBet no tālruņa?

Ērts veids, kā iemaksāt naudu savā 1xBet kontā, ir veikt iemaksu no sava tālruņa. Runa nav par mobilo aplikāciju, kas, starp citu, atbalsta visas mājaslapā pieejamās maksājumu metodes, bet gan par naudas pārskaitījumu no jūsu tālruņa numura. Dažās valstīs bukmeikers ļauj veikt iemaksas no mobilo operatoru kontiem. Tā, piemēram, Ukrainā jūs varat iemaksāt naudu 1xbet no Kyivstar un Vodafone, Krievijā – MTS, Megafon u.c.

Пополнение депозита 1хБет

Lai iemaksātu naudu kontā no tālruņa, lietotājam ir jāpiesakās. Ja sadaļa “Noguldījums” ir pieejama ar mobilo operatoru kartēm, tad operāciju var veikt, izmantojot bukmeikera portālu. Viss, kas jādara, ir jāievada tālruņa numurs un jāapstiprina mobilā konta debetēšana ar īsziņas palīdzību.

Pretējā gadījumā, lai pārskaitītu naudu no sava tālruņa uz 1xbet, ir jāizmanto īpaši pakalpojumi/programmas. Šīs aplikācijas var atrast Google Play vai App Store.

Vairāk jautājumu par to, kā iemaksāt naudu 1xBet

💵 Kā veikt iemaksu 1xBet, izmantojot termināli?

Daļā bijušās Padomju Savienības valstu 1xBet derību sabiedrību pārstāv virszemes biroji, kuros Jūs varat iemaksāt naudu savā kontā. Ir arī pašapkalpošanās termināļi, kas ļauj veikt iemaksu operācijas. Lai veiktu iemaksu 1xBet, izmantojot termināli, jums ekrānā jāizvēlas bukmeikera ikona un jāievada klienta ID numurs (ciparu pieteikšanās). Pēc tam jānorāda summa, kas jāizmaksā, un jāveic iemaksa. Nauda tiks ieskaitīta stundas laikā.

📒 Kā veikt iemaksu 1xbet bez pases?

Bukmeikers pārbaudīs jaunos spēlētājus pirms jebkādas valūtas transakcijas veikšanas. Tāpēc, lai iemaksātu naudu savā kontā, būs nepieciešama pases kopija un pilngadību apliecinošs dokuments. Ja kāda iemesla dēļ derību veicējam izdevies veikt iemaksu 1xbet kontā bez pases (forumos ir šādi stāsti), bez verifikācijas nebūs iespējams izņemt laimestus. Profils tiks iesaldēts līdz apstākļu noskaidrošanai.

❔ Kāpēc es nevaru veikt iemaksu 1xbet kontā?

Problēmas ar depozīta veikšanu bukmeikera vainas dēļ ir ļoti retas. Ja jums neizdodas veikt iemaksu 1xbet, jums vajadzētu mēģināt vēlreiz. Ja atkal sastopaties ar grūtībām, iesakām sazināties ar mūsu atbalsta dienestu. Iespējams, spēlētāja konts ir iesaldēts, jo lietotājs ir pārkāpis bukmeikera biroja noteikumus. Šādā gadījumā jums vajadzētu noskaidrot visus iemeslus un atrisināt tos kopā ar atbalsta komandu.

📲 Kā iemaksāt naudu 1xbet pa tālruni?

Bukmeikers dod spēlētājiem iespēju iemaksāt naudu 1xbet, izmantojot tālruni. Šeit runa nav tik daudz par iespēju automatizēt mājaslapā vai aplikācijā viedtālruņiem un veikt operāciju, izmantojot savu sīkrīku. Ar to mēs domājam naudas pieņemšanu no mobilā operatora konta. Spēlētāji var veikt iemaksu, pārskaitot līdzekļus no sava tālruņa numura uz bukmeikera kontu. Lai to izdarītu, jānosūta īsziņa uz norādīto numuru, un nauda tiks debetēta un automātiski ieskaitīta jūsu personīgajā kontā. Diemžēl šis pakalpojums nav pieejams visās valstīs.

Attiecīgās ziņas