Intro

Kā veikt 1xBet express likmes?

Экспресс-ставка 1хБет
Parasti visi iesācēji cenšas veikt ekspreslikmes pēc tam, kad ir uzlikuši dažus desmitus vienreizējo likmju. Tas ir saistīts ar bailēm nepareizi prognozēt dažus notikumus un zaudējuma gadījumā zaudēt lielu summu. Alternatīvi var būt arī tā, ka lietotāji ir pārāk nepieredzējuši, lai liktu kombinācijas. Lai gan viss ekspreslikmju likmju likšanas process 1xbet vietnē ir diezgan vienkāršs. Tāpēc šajā rakstā mēs atbildēsim uz populārākajiem jautājumiem, kas saistīti ar express likmēm 1xBet.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir 1xbet express derības?

Pirms sākat veikt kombinētās likmes, ir vērts definēt terminu “ekspres likmes”. Ar 1xBet express likmi tiek saprasta kombinētā likme , kas sastāv no divām vai vairāk likmēm uz dažādām spēlēm. Piemēram, derību veicējs ir izveidojis 2 likmju kombināciju uz dažādām futbola spēlēm. Šajā gadījumā “Parlay” sastāv no 2 iznākumiem (izlasēm). Ja viena no tām zaudē, visa kombinācija netiek spēlēta. Tomēr, ja parlay vinnē, lietotājs saņems lielāku peļņu. To aprēķina, reizinot atsevišķo likmju izredzes (kopējais parlay koeficients) ar likmju summu. Tāpēc parlays ir populāra likmju iespēja profesionālu derību spēlētāju vidū. Ir vērts atzīmēt, ka ne visos gadījumos viena notikuma zaudējums ir visas kombinācijas zaudējums. 1xbet pieļauj dažu izvēļu zaudējumu lielāka iznākumu skaita gadījumā. Piemēram, gadījumā, ja ekspreša vilciens sastāv no 10 vienībām, 2 likmes var neizdoties. Šādā gadījumā jūs gūsiet peļņu, lai gan ne maksimālo. No otras puses, spēlētājs var apdrošināt likmi 1xBet un saņemt daļu vai visu naudu uz savu personīgo kontu. Tomēr par šo pakalpojumu ir jāmaksā.

1xBet: kā likt parlay?

Kā jau minēts iepriekš, ekspres likmes ir diezgan populārs likmju veids 1xbet lietotāju vidū. Neskatoties uz to, ka kombinēto likmju veidošana nav sarežģīta procedūra, daudziem iesācējiem ir jautājumi par ekspreslikmju veidošanu. Tāpēc mēs piedāvājam īsu ceļvedi par to, kā izveidot kombinēto likmi, izmantojot tīmekļa vietni un mobilo lietotni.

Kā veikt kombinēto likmi 1xBet mājaslapā?

Kad esat pieteicies savā personīgajā derību kontā, varat pārslēgties uz līniju vai tiešraides likmju sadaļu, lai uzzinātu, kādi sporta notikumi ir pieejami. Ja spēlētājam patīk vairāki neatkarīgi notikumi, viņam tie jāpievieno likmju talonā. Lai to izdarītu, izvēlieties spēles uzvarētāju un vēlamo likmju veidu: izvēlieties likmi 1 (pirmā spēlētāja/komandas uzvara), 2 (otrā spēlētāja/komandas uzvara) utt. Pēc likmju veikšanas likmju talonā (panelis atrodas ekrāna labajā pusē), bukmeikers piedāvās lietotājam izveidot parlay likmi. Lai 1xBet vietnē noslēgtu parlay, derību veicējam ir jāievada summa un jānospiež poga “Bet”. Экспресс дня 1хБет Tādējādi īsā instrukcija par parlay izveidošanu tīmekļa vietnē ir šāda

  1. Autorizācija vietnē.
  2. Spēļu izvēle un iznākumu koeficienti.
  3. Fikses iestatīšana: rezultātu pievienošana vai izslēgšana no express likmēm.
  4. Parlay summas norādīšana.

Veidojot parlay likmi 1xBet vietnē, lietotājam tiks parādīta informācija par laimesta summu. Tāpat ir iespējams redzēt maksimālo likmju summu, ko pieņem bukmeikers. Likmju pārdošanas un apdrošināšanas iespējas būs pieejamas pēc likmju izdarīšanas sadaļā “Likmju vēsture”.

Kā 1xBet lietotnē veikt ātro likmi?

Izveidojot parlay, izmantojot 1xBet mobilo lietotni, tas daudz neatšķiras no likmes izdarīšanas tīmekļa vietnē. Atšķirības ir elementu izkārtojumā (izvēlnes dizainā). Lai veiktu parlay likmi 1xBet vietnē, lietotājam ir jāizvēlas interesējošais notikums (jānoklikšķina uz viena no piedāvātajiem spēles iznākumiem koeficienta) un jāpievieno tas likmju talonā. Kad derību likmju kvītī ir pievienoti vairāki iznākumi, lietotājs var izveidot vienādu likmi. Tāpat kā tīmekļa vietnē, likmju summa ir jāievada lietotnē. Tajā ir arī visa nepieciešamā informācija par lietotāja konta stāvokli un iespējamo laimestu summu. Procedūra, kā lietotnē izveidot vienādu likmju kombināciju, ir šāda.

  1. Autorizācija pieteikumā.
  2. Sporta notikumu un iznākumu koeficientu izvēle.
  3. Iznākumu pievienošana vai izslēgšana no ekspresplikas.
  4. Parlay summas norādīšana.

Vai man 1xBet ir jāizmanto ekspres likmes?

Kā jau minēts iepriekš, 1xBet derību lietotāju vidū ir populāras parlays. Tas ir tāpēc, ka pastāv iespēja iegūt lielāku laimestu, jo iznākumu izredzes tiek reizinātas. Turklāt bukmeikers motivē spēlētājus veikt ekspres likmes ar lielu iznākumu skaitu. Par šādām likmēm lietotājs saņem papildu koeficientu palielinājumu. 1хБет - Стаховка ставок Tomēr 1xBet ekspreslikmes ir atsevišķu likmju komplekti, kas ir saistīti kopā. Un, līdzīgi kā pīpsu gadījumā, ja viena no tām neizdodas, visa shēma sabrūk. Tāpēc spēlētājam ir labi jāorientējas spēlēs un pareizi jāprognozē. Iesācējiem labāk ir veikt ekspreslikmes uz dažiem iznākumiem, pakāpeniski palielinot to skaitu. Savukārt profesionāļi var kombinēt dažādu veidu parlay likmes, piemēram, 1xBet Anti-Match. Šādu likmju komplektu vinnesti būs diezgan ievērojami. Tāpēc mēs iesakām būt piesardzīgiem, liekot Parlay likmes. Laba stratēģija iesācējiem derību spēlētājiem ir vairāk praktizēties uz nelielām kombinācijām.

Vairāk jautājumu par 1xBet express likmēm

❓ Kas ir 1xBet ekspres likmes?

Bukmeikers 1xbet piedāvā lietotājiem vairākus ekspreslikmju variantus: klasiskās, Stayer (jūs varat pievienot notikumus nākamajām 60 dienām), Lucky (no 2 līdz 8 iznākumiem), Anti-Axpress (likmēm jābūt zaudētām) un Patent (ekspreslikmju kombinācija). Par dažiem no šiem likmju veidiem jau esam rakstījuši atsevišķā rakstā. Iesakām to izlasīt.

Kā veikt kombinētās likmes 1xBet telefonā?

1xBet ekspreslikmju likmju uzlikšana, izmantojot tīmekļa vietni vai lietotni, nav atkarīga no jūsu ierīces tipa. Izstrādātāju komanda ir parūpējusies par to, lai portāls būtu draudzīgs dažādām pārlūkprogrammām un pareizi darbotos uz dažādiem spēlētāju ekrāniem. Turklāt Android un iPhone aplikācijas ir vienādas. Tāpēc šajā rakstā spēlētāji var atrast atbildi uz jautājumu: “Kā veikt Parlay 1xBet uz IPhone?”

💻 Kā uzlikt ekspreslikmi 1xBet datorā?

Lietotāji, kas izmanto datoru, var veikt likmes, izmantojot tīmekļa vietni un 1xWin programmatūru. Pirmajā gadījumā, lai veiktu ekspreslikmi 1xBet, ir jāizvēlas vairāk nekā divi notikumi un tie jāpievieno likmju talonā. Pēc tam likmes būs iespējams sagrupēt vienādās likmēs. Turpmākie soļi ir tādi paši kā vienreizējai likmei. Ja tiek izmantota 1xWin programmatūra, spēlētājam nebūs problēmu veikt arī kombinēto likmi. Ekrānu dizains atbilst 1xBet portālam. Tāpēc arī likmju spēlētājiem derētu pievienot dažus notikumus likmju kvītī un, sekojot ieteiktajiem soļiem, pabeigt ekspreslikmes uzlikšanu.

✅ Kā apdrošināt 1xBet express likmi?

Pēc kombinētās likmes uzlikšanas lietotājs var izmantot papildu iespēju apdrošināt likmi. Lai to izdarītu, dodieties uz sadaļu “Likmju vēsture” un nospiediet pogu “Apdrošināt” pie interesējošā kupona. Ievērojot jaunajā logā redzamos norādījumus, likmju veicējs var pasargāt visu likmi vai tās daļu no zaudējuma. Jāatzīmē, ka šis pakalpojums ir maksas un ir atkarīgs no ekspress (iznākumu skaita, summas, koeficienta utt.).

Attiecīgās ziņas