Intro

Kā reģistrēties 22Bet?

Зарегистрироватся 22Бет
Ja esat nolēmis izmēģināt savus spēkus šādā izklaides (vai peļņas) veidā kā sporta derības, jums būs jāreģistrējas 22Bet vietnē. Turklāt jums būs nepieciešams verificēt savu kontu, un pēc tam jums būs jāpierāda sava identitāte, lai varētu izņemt savu naudu un piedalīties bukmeikera rīkotajās akcijās. Izklausās sarežģīti… bet patiesībā visus konta izveides soļus var veikt diezgan ātri. 22Bet ir 2 reģistrācijas veidi: pilnīga (izmantojot e-pastu) un vienkāršota (izmantojot sociālos tīklus). Aplūkosim abas iespējas.

Kā reģistrēties pilnā 22Bet kontā?

Kad spēlētājs 1xbet vietnē nospiež pogu “Reģistrēties”, sistēma viņam lūgs izvēlēties vienu no divām iespējām. Pilnas reģistrācijas gadījumā jums būs jānorāda šāda informācija:

 • Vārds.
 • Vārds un uzvārds.
 • Jūsu e-pasta adrese.
 • Jūsu parole nākamajai pieteikšanās reizei.
 • Dzīvesvietas valsts.
 • Konta valūta.

Pirms klikšķināt pogu “Reģistrēties” 1xbet, jāpievērš uzmanība pēdējam punktam “Valūta”. Spēlētājam rūpīgi jāpārdomā, kurā valūtā viņam būs ērtāk izņemt laimestus. Jo mainīt šo iestatījumu 22Bet būs ļoti grūti vai pat neiespējami.

Tāpat nav ieteicams ievadīt nejaušu e-pasta adresi, jo jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar konta apstiprinājumu. Jūs saņemsiet saiti, uz kuras jums būs jānoklikšķina, lai pabeigtu reģistrāciju 22Bet. Bez šīs darbības jūsu konts būs neaktīvs, un jūs nevarēsiet veikt likmes.

Pārējie ievades lauki, piemēram, vārds, uzvārds, parole un valsts, nedrīkst radīt nekādas problēmas. Arī šajā gadījumā iesakām nelauzt galvu ar bukmeikeru un norādīt īstos datus. Tas ir tāpēc, ka saruna ar bukmeikeru ir īsa un diezgan sarežģīta.

Kā reģistrēties 22Bet, izmantojot sociālos tīklus?

Otra iespēja reģistrēties 22Bet daudziem šķitīs vienkāršāka un ērtāka, un pats galvenais – ātrāka. Tā ir reģistrācija, izmantojot sociālos tīklus. Ja potenciālajam klientam ir konts vismaz vienā no šiem resursiem, viņš droši var izvēlēties šo iespēju.

Сайт 22Bet

Bukmeikers 22Bet sadarbojas ar sociālajiem tīkliem, piemēram

 • Klasesbiedri.
 • Vkontakte.
 • Yandex.
 • Mail.ru.
 • Gmail.

Izvēloties šo reģistrācijas veidu, spēlētājam būs jādod piekrišana, ka bukmeikers var izmantot izvēlētā resursa personas datus.

Papildus sociālajam tīklam būs jāizvēlas arī valūta, kurā vēlaties veikt darījumus vietnē. Jāievēro piesardzība un informācija jāievada rūpīgi, jo šis iestatījums tiek izvēlēts vienu reizi reģistrācijas laikā un pēc tam to nevar mainīt (tikai sazinoties ar atbalsta dienestu).

Pēc valūtas un sociālā tīkla izvēles noklikšķiniet uz “Reģistrēties”, un spēlētājam tiks atvērta jauna cilne. Izlasiet un apstipriniet lietotāja piekrišanu lietošanas noteikumiem un nosacījumiem. Pēc tam bukmeikers automātiski izveidos lietotājvārdu un paroli, lai pieteiktos jūsu personīgajā kontā. Mēs iesakām to kaut kur pierakstīt. Tomēr, ja spēlētājs ir aizmirsis pieteikšanās datus, tos var diezgan viegli atjaunot.

Kā es varu reģistrēties otram kontam 22Bet?

Bez gariem ievadiem uzreiz pateiksim, ka tā nav laba ideja. Bukmeikers 1xbet ļauj izveidot tikai vienu kontu un pilnībā izmantot tā priekšrocības. Lai veiktu naudas darījumus un piedalītos uzņēmuma rīkotajās akcijās, jums ir jāapliecina sava identitāte, uzrādot dokumentus.

Pat ja klientam izdosies reģistrēt otru kontu 22Bet, izmantojot viltotus dokumentus, ja tas tiks atklāts, bukmeikers bloķēs abus kontus bez iespējas tos atjaunot. Īsāk sakot – mūža aizliegums un piekļuves bloķēšana visiem jūsu laimestiem.

Kā reģistrēties pēc tam, kad mans konts ir bloķēts 22Bet?

Ja spēlētājs, mēģinot pieteikties, uzzina, ka viņa konts ir bloķēts, nav jāsteidzas veidot jaunu kontu. Vispirms mēģiniet noskaidrot bloķēšanas iemeslu un atjaunot piekļuvi. Lai gan tas ne vienmēr ir viegli, galu galā tas ir tā vērts. Bukmeikers 1xbet rūpīgi uzrauga darījumu drošību un ir atbildīgs par savu spēlētāju personas datu drošību. Tāpēc, ja ir vismazākās aizdomas par krāpšanu, konts tiks bloķēts.

Ir gadījumi, kad likmju spēlētāji tiek nosūtīti uz aizliegumu nepamatoti. Ja spēlētājs ir pārliecināts par savu taisnību un viņam ir apliecinoši dokumenti, viņš var rakstīt atbalsta dienestam.

Ļoti biežs iemesls bloķēšanai ir kāda cita cilvēka (brāļa, mātes, drauga, sievas utt.) karšu izmantošana. Ja spēlētājs par to ir saņēmis aizliegumu, mums ir sliktas ziņas. Kaut ko pierādīt būs diezgan grūti, un jebkurā gadījumā drošības dienests galu galā var nosūtīt paziņojumu par sadarbības pārtraukšanu un konta noņemšanu 1xbet.

Nopietnu pārkāpumu un konta dzēšanas gadījumā tiks bloķētas un dzēstas arī visas turpmākās reģistrācijas ar tādiem pašiem personas datiem kā pārkāpēja.

22Бет регистрация

Tātad atbilde uz jautājumu: “Kā reģistrēties pēc tam, kad mans konts ir bloķēts 22Bet?

Lietojot vietni, esiet uzmanīgi, izlasiet noteikumus un ievērojiet tos. No daudzām kļūdām bieži vien var izvairīties, vienkārši izlasot lietošanas noteikumus, pirms sākat savu karjeru derību pasaulē.

Kā pieteikties savā personīgajā 22Bet kontā?

Pieteikties savā 22Bet kontā ir ļoti vienkārši. Viss, kas jums jādara, ir jāatceras savs lietotājvārds un parole.

Ja spēlētājs ir veicis pilnu reģistrāciju, izmantojot e-pasta adresi, pieteikšanās vārds būs šis e-pasts, un parole būs tā, ko klients būs izdomājis.

Gadījumā, ja 1xbet reģistrējaties, izmantojot sociālos tīklus, vietne automātiski izveidos lietotājvārdu un paroli. Parasti tie tiek nosūtīti arī uz e-pastu. Tāpēc, ja spēlētājs tos nav pierakstījis un aizmirsis, lietotājvārdu un paroli vajadzētu meklēt pa pastu. Jūs varat arī izmantot veidus, kā atjaunot piekļuvi 22Bet.

Attiecīgās ziņas