Intro

Kā reģistrēties 1xBet bez pases?

Как зарегистрироваться на 1xBet без паспорта
Atbildēs uz jautājumiem par to, kā iziet ID pārbaudi 1xBet, mēs īsi rakstījām par spēlētāju reģistrāciju bez pases. Tomēr šī ir diezgan plaša tēma, par kuru interesējas iesācēji spēlētāji. Tāpēc mēģināsim pastāstīt par reģistrācijas niansēm 1xBet bez pases un bez TSUPIS (attiecas uz RF rezidentiem)

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā reģistrēties 1xBet, ja jums nav 18 gadu?

Saskaņā ar 1xbet bukmeikera biroja nosacījumiem tikai pilngadīgi lietotāji var veikt likmes un spēlēt ruleti, pokeru utt. Tajā pašā laikā verifikācijas shēma ir veidota tā, lai bukmeikera mājaslapā varētu reģistrēties arī nepilngadīgs derību veicējs. Lai to izdarītu, vienkārši izvēlieties vienu no veidiem, kā izveidot kontu 1xBet.

Pēc pieteikšanās lietotājs var ievadīt jebkurus datus personīgajā profilā, iemaksāt naudu kontā, veikt likmes un saņemt laimestus. Tomēr, lai izņemtu naudu, bukmeikers pieprasīs personu apliecinošu dokumentu. Tāpēc datu ievadīšana “no galvas” nav iespējama, jo tos nebūs iespējams apstiprināt. Un, ja spēlētājs vēlēsies kartē mainīt vārdu, uzvārdu, adresi, birojs pieprasīs dokumentus par vārda un dzīvesvietas maiņu. Ja to nebūs, profils tiks bloķēts.

Tādējādi 1xbet ir iespējams reģistrēties, ja esat jaunāks par 18 gadiem, bet, pārbaudot dokumentus, profils tiks iesaldēts līdz brīdim, kad spēlētājs sasniegs pilngadību.

Kā reģistrēties 1xBet bez pases?

Tāpat kā iepriekšējā jautājumā, spēlētājs var izveidot kontu 1xBet bez pases. Tomēr profila pārbaude ir neizbēgama. Tāpēc, atbildot uz populāro vaicājumu “1xBet reģistrācija bez pases” meklētājā var atrast forumus, kuros tiek pārdoti konti. Tie ir reģistrēti citiem spēlētājiem, lietotājam ir jāpievieno karte pārskaitījumiem.

Kāpēc šāds 1xBet izmantošanas veids nav drošs?

  • Pirmkārt, pārdevējam joprojām ir piekļuve kontam (paroli var atiestatīt, izmantojot e-pastu), ja aiz līguma nav norādīts e-pasta adrese pircējam.
  • Otrkārt, drošības dienests var pieprasīt apstiprinājumu par pārcelšanos vai interneta pakalpojumu sniedzēja maiņu, mainot spēlētāja IP adresi.
  • Treškārt, veicot pārskaitījumu uz karti, var tikt pieprasīts apstiprināt, ka konts ir atvērts uz profila īpašnieka vārda. Šādā gadījumā spēlētājam ir jātiek galā ar sertifikāta viltošanu. Labi, ja inspektori nepamana atšķirību.

Tāpēc spēlētājam pašam jāizlemj, vai riskēt, reģistrējoties 1xBet bez pases.

Kā reģistrēties 1xBet bez UCPIS?

2014. gadā stājās spēkā atsevišķi noteikumi likumā Nr. 222-FZ “Par grozījumiem Federālajā likumā “Par azartspēļu organizēšanas un norises valsts regulējumu un grozījumiem atsevišķos Krievijas Federācijas tiesību aktos””, ar kuru tika uzsākta UUPIS darbība. Tas nav nekas cits kā interneta derību pieņemšanas centrs. Citiem vārdiem sakot, nodokļu iestādes ir ieinteresētas gūt ieņēmumus no spēlētāju laimestiem tiešsaistes azartspēļu iestādēs. Tāpēc visi likumīgie derību punkti ir noslēguši līgumus ar kādu no UUPIS, lai apmainītos ar datiem un no derību dalībniekiem varētu atskaitīt 13 % komisijas maksu.

Tagad ir skaidrs, kāpēc reģistrācija 1xBet bez UUPIS ir aktuāls jautājums daudziem jaunpienācējiem. Tomēr bukmeikers Krievijā darbojas nelegāli, izmantojot ārzonas licenci. Par to mēs rakstījām pārskata rakstā par 1xBet Krievijā. Tāpēc spēlētājiem nevajadzētu uztraukties par reģistrēšanos 1xBet bez TSUPIS. Visi vinnesti tiks ieskaitīti personīgajā kontā bez nodokļu nomaksas.

Attiecīgās ziņas