Intro

Kā noņemt 1xBet: reklāmas datorā un pārlūkprogrammā

1хБет регистрация вирус
Likmju uzņēmumam 1xBet uzticas simtiem tūkstošu spēlētāju visā pasaulē. Šādu rezultātu uzņēmumam ir izdevies sasniegt, pateicoties pienācīgām zīmola popularizēšanas metodēm. Tomēr daži lietotāji (ne vienmēr bukmeikeru lietotāji) var saskarties ar 1xBet reklāmu parādīšanos savā datorā, galvenokārt pārlūkprogrammā. Attiecīgi šādas 1xBet bukmeikera 1xBet reklāmas kaitina un izraisa negatīvas emocijas datora lietotājiem. Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā parādās uznirstošie logi un kā izdzēst reklāmas no jūsu pārlūkprogrammas un datora.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā 1xBet reklāma parādās jūsu datorā?

Internetā ir daudz jautājumu par to, kā noņemt 1xBet reklāmas no sava datora. Kā jau minēts ievadā, bukmeikers neizmanto agresīvas mārketinga metodes. Tāpēc tas nav viņa roku darbs. Kas tad popularizē zīmolu, izplatot kaitinošas reklāmas un ļaunprātīgus skriptus? Ja aplūkojat uznirstošo reklāmkarogu saturu, jūs varat redzēt piedāvājumu noklikšķināt uz saites un reģistrēties bonusa saņemšanai. Iespējams, ir arī vispārējas 1xBet bukmeikera priekšrocības. Tomēr jebkurā no šiem gadījumiem URL adresē, kad noklikšķināsiet uz saites, būs īpašs kods. Tas norāda, ka reklāmas skripta īpašnieks ir iesaistīts 1xBet partneru programmā. Šādā veidā ļaunprātīgo kodu izplata negodīgi lietotāji. Tāpēc pastāstīsim, kā no datora izdzēst 1xBet reklāmas.

Kā bloķēt 1xBet reklāmas?

Lai atbrīvotos no 1xBet reklāmām, ir jāsaprot, kādos apstākļos tās parādās. Parasti lietotāji pārlūkprogrammā redz galveno lapu, kas parādās, to palaižot, ar informāciju par bukmeikeri. Tā atveras automātiski un novirza uz derību uzņēmuma lapu ar piedāvājumu izveidot 1xBet kontu. Otrs veids, kā 1xBet vīruss izpaužas, ir uznirstošo logu parādīšanās, strādājot ar datoru. Baneru parādīšanās ir plānota, un tie arī ved uz biroja vietni. Trešais variants: 1xBet spogulis atvērsies, kad jūs pieslēdzaties oficiālajā tīmekļa vietnē. Šo resursu var izmantot, lai iegūtu lietotājvārdu un paroli un nozagtu derību veicēja personas datus. Kad 1xBet vīrusa funkcija ir identificēta, ir iespējams veikt darbības, lai atspējotu reklāmu. Aprakstīsim tās konkrētiem gadījumiem.

Kā noņemt 1xBet no pārlūkprogrammas?

Lai attīrītu pārlūkprogrammu no reklāmām, vispirms jāpārbauda iestatījumi: kura lapa lejupielādes laikā ir norādīta kā galvenā lapa. Iespējams, tā ir aizvietota ar uzbrucējiem “pareizo” lapu. Ir vērts pārbaudīt arī instalētās lietojumprogrammas. Ja ir aizdomīgas, atspējojiet tās un pārbaudiet, kā darbojas pārlūkprogramma. Ja tiek konstatēta ļaunprātīga lietojumprogramma, tā ir jādzēš. Ja jums nav laika manuāli pārbaudīt pārlūkprogrammu vai ja ļaunprātīgs skripts ir iejaucies noteiktos pārlūkprogrammas failos, varat instalēt Adguard, kas skenē un noņem ļaunprātīgos skriptus. Ja arī šī metode nepalīdz, jāizmanto Kaspersky, DrWeb Cureit, ADW Cleaner, Anti-Malware Home vai citas programmas, lai skenētu datoru. Varat arī atinstalēt un atkārtoti instalēt pārlūkprogrammu, vispirms saglabājot profilu (fiziski vai mākonī)

Kā es varu atinstalēt 1xBet no sava datora?

Lai noņemtu 1xBet no sava datora, ir jāveic vairāki soļi:

  • Skatiet lietojumprogrammas, kas tiek iedarbinātas sistēmas palaišanas laikā, izmantojot uzdevumu plānotāju. Plānotāju var atrast, izmantojot meklēšanu vai Win+R un ievadot komandu msc. Ja automātiskās palaišanas programmu sarakstā ir aizdomīgas programmas, apstādiniet tās vai noņemiet.
  • Pārbaudiet datoru, izmantojot esošo antivīrusu. Var noteikt ļaunprātīgus skriptus.
  • Pārskenējiet datoru ar speciālu programmatūru, piemēram, Kaspersky, DrWeb Cureit, ADW Cleaner vai Anti-Malware Home. Mēs iesakām ieslēgt augstāko skenēšanas līmeni.
  • Instalējiet Malwarebytes un skenējiet datoru. Visām ļaunprātīgajām programmatūrām jābūt noņemtām.

Pēc 1xBet reklāmu bloķēšanas mēs iesakām reizi mēnesī pārbaudīt datoru, vai tajā nav ļaunprātīgu skriptu, izmantojot Malwarebytes vai alternatīvas programmas. Mēs arī iesakām būt uzmanīgākiem, instalējot programmas vai skatot lejupielādētos arhīvus. Jums vajadzētu arī instalēt drošāku antivīrusu, lai droši izmantotu internetu.

Attiecīgās ziņas