Intro

Kā izņemt naudu no 1xBet: pieejamās metodes

Вывести средства 1хБет
Spēlētāji, saņēmuši savus pirmos laimestus vai iztērējuši daļu no saviem naudas līdzekļiem, var tos izņemt savā personīgajā kontā. Šim nolūkam bukmeikers piedāvā lietotājiem dažādus maksājumu pakalpojumus. Tomēr spēlētājiem joprojām ir daudz jautājumu, kas saistīti ar naudas izņemšanu no 1xbet. Mēs uz tiem atbildēsim šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā izņemt līdzekļus no 1xbet: pieejamās iespējas

Bukmeikera mājaslapā ir sadaļa “Maksājumi”, kurā apkopota informācija par to, kā iemaksāt un izņemt naudu no 1xbet. Lapa ir organizēta tā, lai lietotājiem būtu iespēja apskatīt informāciju par atsevišķi izvēlētām valstīm un par iemaksu un izmaksu veidiem.

Jāatzīmē, ka maksājumu pakalpojumu skaits ir atkarīgs no spēlētāja dzīvesvietas valsts. Vidēji spēlētājiem ir pieejamas vairāk nekā 30 līdzekļu iemaksas un izņemšanas iespējas:

  • Pārskaitījumi, izmantojot maksājumu kartes.
  • Naudas pārskaitījums uz bankas kontu (dažās valstīs).
  • Elektroniskie maciņi.
  • Maksājumu sistēmas.
  • Kriptovalūtas.

Lai izņemtu naudu no 1xbet, spēlētājam ir jāizvēlas interesējošais pakalpojums, jāievada maksājuma instrumenta dati un jāapstiprina operācija. Pēc tam maksājums tiek nosūtīts pārbaudei, kas saskaņā ar noteikumiem var ilgt no vairākām stundām līdz dienai. Ja nav nekādu jautājumu, nauda tiks pārskaitīta uz norādīto personīgo kontu.

Личный кабинет 1xБет - Вывести средства

Kā es varu izņemt naudu no 1xBet uz savu karti?

Lai pārskaitītu naudu uz bankas karti, spēlētājam jādodas uz sadaļu “Izņemt naudu no konta” (personīgais kabinets) un jāizvēlas interesējošā maksājumu sistēmas karte. Universāls risinājums ir Visa un MasterCard. Tomēr dažās valstīs ir pieejami pārskaitījumi uz Maestro vai Mir kartēm. Pēdējā iespēja būs aktuāla derību veicējiem no Krievijas, kuri izmanto Mir karti, lai iemaksātu un izņemtu naudu no 1xbet.

Noklikšķinot uz maksājumu sistēmas hologrammas, jānorāda pārskaitāmās summas un jāievada kartes numurs. Pēc pieprasījuma nosūtīšanas, līdzekļu izcelsmes pārbaudes un to izmantošanas platformā spēlētājs saņems norādīto summu uz savu personīgo kontu.

Vēlamies vērst uzmanību uz to, ka visas bankas, kas izdod kartes, sadarbojas ar maksājumu sistēmām. Tāpēc lietotājiem nebūs nekādu problēmu ar 1xbet pieejamo līdzekļu izmaksu uz Sberbank (Krievija), Privatbank (Ukraina) u.c. bankām.

1xbet: kā izņemt naudu uz e-naudu?

Kā jau minēts iepriekš, bukmeikers 1xbet nodrošina iespēju veikt pārskaitījumus uz e-maketēm, piemēram, Skrill un Jeton Wallet. Tas ir diezgan populārs rīks, pateicoties pārskaitījumu privātumam un ātrumam.

Tomēr 2021. gads atnesa vilšanos tiem derību veicējiem, kuri izmantoja Qiwi (Qiwi) un Yandex.Money (YMoneu) makus. Krievijas Centrālā banka pabeidza finanšu uzņēmumu revīziju un atklāja daudz pārkāpumu starptautisko naudas pārvedumu darījumos. Tā kā azartspēļu iestāžu darbība Krievijā nav pieejama, sadarbība ar 1xbet ir saistīta ar sekām Krievijas uzņēmumiem. Lieli naudas sodi, kas piemēroti uzņēmumiem, kuri pārvalda Qiwi un Yandex.Money, noveda pie tā, ka šīs e-naudas maki pazuda no bukmeikera tīmekļa vietnes. Tāpēc uz populārajiem jautājumiem “Kā izņemt naudu no 1xBet uz Yandex.Money?” vai “Kā pārskaitīt līdzekļus no 1xBet uz Qiwi” ir viena un tā pati atbilde: “Vēl nav”. Bukmeikeru biroja atbalsts atbild, ka tā ir tehniska problēma. Tomēr tas viss ir saistīts ar Krievijas Centrālās bankas sodiem un stingrāku finanšu uzraudzību valstī.

1хБет сколько выводится платеж

Kā es varu izņemt naudu no 1xBet no sava tālruņa?

Lietotāju skaits, kuri izmanto 1xbet mobilās lietotnes, pastāvīgi pieaug. Tāpēc nav pārsteigums, ka spēlētājiem rodas jautājumi par tālruņa izmantošanu konta transakcijām. Tomēr, pateicoties lietotājam draudzīgajam 1xBet mobilās lietotnes interfeisam, to nebūs grūti izdarīt. Turklāt programmatūra ir ātra, tāpēc spēlētājs netērēs daudz vairāk laika, nekā izmantojot azartspēļu portāla tīmekļa versiju.

Ja spēlētājs ir autorizēts, jādodas uz “Maksājumi” – “Izņemt no konta” un jāizvēlas interesējošais maksājuma instruments. Pēc tam jānorāda pārskaitāmā summa un kartes/konta rekvizīti. Pēc pārbaudes līdzekļi tiks ieskaitīti izvēlētajā maksāšanas rīkā saskaņā ar noteikumiem.

Kā es varu izņemt naudu no 1xBet uz citiem kontiem?

Bukmeikeru birojs 1xBet darbojas tiešsaistes derību tirgū kopš 2012. gada. Šajā laikā uzņēmumam ir izdevies iegūt vērtīgu pieredzi, lai veiksmīgi cīnītos pret krāpniekiem un pasargātu savus lietotājus no naudas zaudēšanas. Tāpēc savā darbā bukmeikers izmanto skaidru darbību algoritmu, tostarp naudas izņemšanu no 1xBet.

Saskaņā ar uzņēmuma noteikumiem spēlētāji var veikt naudas līdzekļu izmaksu tikai ar tā maksājumu instrumenta starpniecību, no kura tika veikts depozīts. Piemēram, ja iemaksas veikšanai tika izmantota bankas karte, arī laimestu var izņemt tikai uz šo karti. Derību veicējs nevar pievienot citu karti vai norādīt citu maksājumu veidu. Tīmekļa vietnē nav šādas funkcionalitātes.
Вывод средств 1хБет на карту Kā ir ar lietotājiem, kuri iemaksu veikšanai izmanto dažādus maksājumu instrumentus? Tādā gadījumā bukmeikeri 1xBet ļauj izņemt naudu uz katru no maksājumu pakalpojumiem līdzvērtīgi depozītam. Šādā gadījumā spēlētājs var pārskaitīt visus savus laimestus uz pēdējo izmantoto maksājumu veidu.

Tādējādi lietotājs nevar mainīt datus, lai izņemtu naudu no 1xbet. Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu par ierobežojumiem, jāsazinās ar bukmeikera atbalsta pārstāvjiem, kuri sniegs atbildi no uzņēmuma oficiālajiem noteikumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi par naudas izņemšanu no 1xBet

💳 Kādas izmaksas metodes atbalsta 1xBet?

1xBet lietotāji var izņemt līdzekļus uz bankas kartēm, bankas kontiem (ne visās valstīs), e-maksājumiem, maksājumu sistēmām un kriptovalūtām. Kopējais maksājumu instrumentu skaits dažādās valstīs atšķiras, taču bieži vien tas ir vairāk nekā 30 pakalpojumu.

📜 Kas man ir nepieciešams, lai izņemtu naudu no 1xBet?

Lietotājam ir jāiemaksā iemaksātie līdzekļi uz sporta, kiber sporta (minimālais koeficients no 1,1) vai spēlēm. Turklāt profilam jābūt verificētam, uzrādot pasi. Pēc tam derību veicējs var izņemt līdzekļus savā personīgajā kontā.

❎ Ko man darīt, ja es nevaru izņemt naudu no 1xBet?

Pakalpojuma tehnisku kļūdu gadījumā pagaidiet kādu laiku un atkārtojiet operāciju. Ja tas nav palīdzējis, sazinieties ar atbalsta dienestu un noskaidrojiet iemeslu. Sīkāka informācija par situācijām, kurās ir izņemšanas ierobežojumi no 1xBet, ir aplūkota atsevišķā rakstā mūsu mājaslapā.

Attiecīgās ziņas