Intro

Kā es varu veikt sporta likmes 22Bet?

Размещение ставок на спорт 22Бет
Derību uzņēmuma 22Bet tīmekļa vietnei ir diezgan vienkārša un skaidra funkcionalitāte, kas ir saprotama pat iesācējam. Tā ļauj veikt likmes 22Bet tikai ar pāris peles klikšķiem vai dažiem pieskārieniem tālruņa ekrānā. Uzreiz sākumlapā jūs varat izvēlēties vēlamo sporta veidu, pārlūkot 22Bet likmju iespējas un izvēlēties sev piemērotākās. Ir pieejamas klasiskās vienreizējās likmes, likmju starpības, sistēmas un kombinācijas, piemēram, plāksteri, džeksi, ķēdes un kombinētās likmes, par kurām mēs jau esam stāstījuši iepriekšējā rakstā. Šodien mēs vēlamies detalizēti aprakstīt soļus, kas jums jāveic, lai 22Bet vietnē veiktu vienreizējās vai kombinētās likmes.

22Bet vienreizējās likmes: Kā likt vienreizējo likmi?

Lai uzliktu 22Bet vienreizējās likmes uz sporta veidiem, jums ir jāpiesakās savā personīgajā kontā, piemēram, bukmeikera portālā. Ja jums ir grūtības tam piekļūt, jūs varat apiet 22Bet vietnes bloķēšanu, izmantojot dažādas iespējas. Pēc tam jums ir jādodas uz “Line” un “Live” (ja jūs interesē klasiskie sporta veidi) vai uz “Cybersport” lapu (lai veiktu likmes uz datorspēļu turnīriem). Ja esat lejuplādējis bukmeikera mobilo lietotni, jums nav jāuztraucas par bloķēšanu un varat doties uzreiz uz iepriekš aprakstītajām sadaļām. Nākamie soļi, izņemot tīmekļa vietnes un lietotnes dizainu, ir līdzīgi.

Pēc nokļūšanas pareizajā sadaļā spēlētājs redzēs

  • Tabula ar sporta veidiem vai kibersportu – kreisajā pusē.
  • Spēļu saraksts ar populārākajiem iznākumiem, filtrs pēc sporta veidiem/kibersporta veidiem un baneris ar svarīgiem notikumiem – vidū.
  • Reklāmas baneri un kupons, kas parādīsies pēc spēles izvēles, – kreisajā pusē.

Tālāk lietotājam ir jāizvēlas interesējošais sporta veids un jāizlasa visi rezultāti. Pēc vēlamā iznākuma koeficienta izvēles likme tiek ievadīta likmju likmju talonā. Nākamajā solī ir jānorāda likmes summa, jāievada bezmaksas likmes akcijas kods (ja tāds ir pieejams) un jāizvēlas konts, no kura tiks norakstīta nauda – galvenais vai bonusa konts. Pēdējais solis ir pārbaudīt likmi un apstiprināt to, izmantojot attiecīgo pogu panelī kreisajā pusē. Ar to pietiks, lai veiktu vienu likmi 22Bet.

Одиночная ставка 22Бет

Kā veikt kombinēto likmi 22Bet?

Kad jaunie likmju veicēji būs apguvuši vienreizējo likmju likšanu, viņi pāries pie kombinēto likmju veikšanas 22Bet vietnē. Šis likmju likmju veids ir interesants, jo jūs varat uzlikt vairākas izlases, kuras noteikti vinnēsiet. Likmju izredzes tiek reizinātas, kas garantē augstu peļņu. Tomēr viens nepareizs iznākums kombinācijā nozīmē visu līdzekļu zaudējumu. Tāpēc mēs iesakām jaunajiem derību veicējiem veikt ekspres likmes, kas sastāv no 2 un 3 notikumiem. Pretējā gadījumā jūs varat zaudēt visu savu bankas naudu.

Lai 22Bet veiktu ekspres likmes uz sporta spēlēm, jums ir jāveic turpmāk norādītie soļi:

  • Pārejiet uz sadaļām “Līnija” un “Tiešraide”. Lai veiktu derības par kibersportu, jums jāapmeklē sadaļa “Kibersports”.
  • Izvēlieties vairākus mačus un pievienojiet tos likmju likmju kuponam.
  • Likmju talona panelī ir jāizvēlas express cilnē “Likmes veids”. Šī opcija parādīsies, ja derību likmju talonam tiks pievienoti divi vai vairāki notikumi.
  • Ievadiet likmi, akcijas kodu (ja tāds ir) un apstipriniet likmi, nospiežot speciālo pogu.

Экспресс-ставка 22Бет

Pēc tam likme parādīsies jūsu personīgajā kabinetā, un jūs to varēsiet apskatīt likmju vēstures lapā. Ir arī sadaļa “Pārbaudīt kuponu”, kurā varat ievadīt likmes numuru un uzzināt rezultātu.

Kā veikt kombinētās likmes 22Bet?

Rakstā par likmju veidiem 22Bet, ko minējām ievadā, mēs minējām kombinētās likmes, piemēram, sistēmas, patenta, lauciņu, ķēdes un kombinētās likmes. Tām visām ir vairākas īpašības, kas īsumā aprakstītas tajā pašā rakstā. Tāpēc iesācējiem iesakām izlasīt šo materiālu, pirms rīkoties ar šādām likmēm. Turklāt tīmekļa vietnē ir sadaļa “Noteikumi”, kurā sniegta plašāka informācija par visiem vietnē atbalstītajiem likmju veidiem.

Kombinēto likmju likšana 22Bet ir vienkārša. Bukmeikers ir parūpējies par to, lai likmju pievienošanas likmju talonā un kombināciju izlikšanas process būtu intuitīvs. Lai veiktu kombinēto likmi, jums ir nepieciešams:

  • Kuponā pievienojiet vairākus notikumus. Tie iepriekš jāizvēlas sadaļās ar sporta un kibersporta spēlēm.
  • Laukā “Likmes veids” no nolaižamajā sarakstā izvēlieties vēlamo likmes veidu.
  • Norādiet likmes summu, akcijas kodu (ja tāds ir) un veiciet likmi.

Комбинировання ставка 22Бет

Pēc tam jūs varat sekot līdzi likmes rezultātam savā personīgajā kontā. Kad jums ir kupona numurs, varat to pārbaudīt, nepieslēdzoties, sadaļā “Pārbaudīt kuponu”.

Attiecīgās ziņas