Intro

Kā es varu mainīt valūtu 1xBet?

как зарегистрироваться 1xbet
Konta izveides posmā 1xBet spēlētājiem obligāti ir jāizvēlas konta valūta. Šis lauks ir pieejams visos 1xBet reģistrācijas veidos, un tam ir svarīga nozīme turpmākajos aprēķinos vietnē. Tomēr lietotāju sākotnēji izdarītā izvēle ne vienmēr ir pareizā. Tāpēc rodas nepieciešamība mainīt valūtu 1xBet. Kā to izdarīt? Šajā jaunajā rakstā mēs par to pastāstīsim.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā izvēlēties sava konta valūtu 1xBet?

Bukmeikera birojs 1xbet pieņem lietotājus no visas pasaules. Lai atvieglotu lietošanu, vietne ir lokalizēta desmitiem valodu. Turklāt 1xbet bukmeikeri var izvēlēties vairāk nekā 50 konta valūtu. Kā minēts iepriekš, to var izdarīt reģistrācijas posmā bukmeikera portālā. Nospiežot uz pogas “Reģistrācija”, parādīsies logs ar 4 pieejamiem konta izveides veidiem. Nav svarīgi, vai derību veicējs ir izvēlējies reģistrāciju “Ar 1 klikšķi”, “Pa tālruni”, “Pa e-pastu” vai “Sociālajos tīklos un ziņojumos”, obligāts lauks būs “Konta valūta”. Lietotāji 1xBet vietnē var atrast izlaižamajā sarakstā un izvēlēties vienu no 50 valūtām. Šī opcija ir pieejama tikai vienu reizi. MyAlpari nav konta valūtas slēdža.

Правила БК 1xBet

Kā mainīt valūtu 1xBet?

Lielākā daļa bukmeikeru lietotāju nekad neuzdod sev jautājumu “Kā mainīt valūtu 1xbet?” Viņi regulāri iemaksā un izņem naudu konta izveides posmā izvēlētajā valūtā. Tomēr ir situācijas, kad ir vērts veikt globālas izmaiņas savā profilā. Tas ietver arī citas valūtas izvēli. Lai mainītu konta valūtu 1xBet, lietotājam ir jāsazinās ar 1xBet atbalsta komandu. Šai operācijai mēs iesakām izmantot divus kanālus: e-pastu vai tērzēšanu. Jums var būt nepieciešams augšupielādēt savus identifikācijas dokumentus. Ērtāk to izdarīt uzreiz, nekā rakstīt jaunu pieprasījumu uz e-pastu, pēc tam, kad esat zvanījis atbalsta dienestam. Atbalsta pārstāvji var viegli noraidīt šādu pieprasījumu. Tas viss ir atkarīgs no lietotāja profila. Ja nav pārkāpumu un spēlētājs aktīvi veic likmes, pozitīva rezultāta iespēja ir lielāka. Tomēr 1xBet valūtas maiņa nav garantēta. Vēlamies norādīt, ka bukmeikers neiekasē komisijas maksu par valūtas maiņas operācijas veikšanu kontā. Vecos avotos ir informācija par 10% komisijas maksu no kontā pieejamās naudas. Tomēr jaunajos 1xBet noteikumos šāda noteikuma nav.

Регистрация в 1 клик

Ko man vajadzētu rakstīt atbalsta dienestam, lai mainītu valūtu 1xBet?

Ja lietotājs nolemj mainīt valūtu 1xbet, viņam ir jāiesniedz pieprasījums atbalsta komandai. Iepriekšējā sadaļā ir aprakstīti labākie kanāli, kā iesniegt pieprasījumu. Attiecībā uz pašu pieprasījumu mēs iesakām izmantot šādu veidni: “Labdien, cienījamais atbalsta dienests! 2021. gada 7. novembrī es atvēru kontu #00000000001. Konta valūta bija norādīta kā ASV dolārs. Tomēr sakarā ar pārcelšanos (dzīvesvietas valsts maiņu)/sarežģītu ekonomisko situāciju valstī/neiespējamību iemaksāt kontā norādītajā valūtā/citu problēmu es lūdzu mainīt konta valūtu no ASV dolāra uz Krievijas rubli. Ar cieņu, Anton Stavkovich” Pamatojoties uz šo veidni, spēlētājs var uzrakstīt vēstuli 1xbet atbalstam.

Attiecīgās ziņas