Intro

Kā es varu mainīt vai atcelt savu tālruņa numuru 1xBet?

[Reģistrējoties 1xBet tīmekļa vietnē, lietotājiem tiek piedāvāti 4 veidi, kā izveidot kontu, tostarp ar mobilā tālruņa numuru. Un, ja spēlētājs izvēlas reģistrēties, nenorādot numuru, bukmeikers tomēr iesaka to ievadīt, lai palielinātu konta drošību. Lai gan tas nav obligāti jādara. Tomēr, ja lietotājs ir apstiprinājis savu tālruņa numuru, tā nozaudēšanas vai maiņas gadījumā var rasties papildu sarežģījumi. Tāpēc šajā rakstā apskatīsim 1xBet tālruņa numura pievienošanu un maiņu. [/box_text]

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā pievienot tālruņa numuru 1xBet?

Bukmeikers dod lietotājiem iespēju vēl vairāk aizsargāt savu kontu, pievienojot 1xBet tālruņa numuru. Pēc tā apstiprināšanas ar īsziņas palīdzību spēlētājs varēs ātri atgūt piekļuvi kontam. Tādējādi būs papildu veids, kā atjaunot kontu 1xBet. Lai piesaistītu numuru 1xBet, spēlētājam ir jāpieslēdzas personīgajā kabinetā. Sadaļā “Drošība” ir karte “Piesaist numuru”. Noklikšķinot uz tās, atvērsies lauks, kurā spēlētājs var ievadīt savu numuru un apstiprināt to ar SMS. Lapā ir arī karte “2 faktoru autorizācija”. Bukmeikera drošības sistēmas pamatā ir Google Authenticator lietotnes izmantošana. Pēc piekļuves profilam apstiprināšanas, izmantojot QR kodu, spēlētājs var pieteikties vietnē, izmantojot vienreizējas paroles. Tās tiks ģenerētas lietotnē, un bukmeikers tās pārbaudīs, piekļūstot portālam.

Kā mainīt tālruņa numuru 1xBet vietnē

Spēlētāji var nonākt situācijās, kad ir pazaudējuši savu tālruni un nav iespējams atjaunot SIM karti vai arī numurs ir nomainīts. Šādā gadījumā spēlētājam ir jāmaina tālruņa numurs 1xBet. Pretējā gadījumā viņam var rasties problēmas ar naudas pārskaitīšanu (apstiprinājuma kods var pienākt ar īsziņu) vai viņš nevarēs atjaunot savu kontu, ja pazaudēs lietotājvārdu un paroli. Как добавить номер на 1xBet Ir 2 veidi, kā mainīt 1xBet tālruņa numuru:

  • Izmantojot savu personīgo kabinetu. Lai to izdarītu, lietotājam ir jāpiesakās un jādodas uz sadaļu “Drošība”. Pēc tam ir jānoklikšķina uz kartes “Piešķirt numuru”, lai sniegtu citu informāciju. Pēc jaunā numura ievadīšanas uz veco numuru tiks nosūtīta īsziņa ar kodu (operācijas apstiprināšanai). Ja spēlētājam nav piekļuves šim numuram, jāizmanto šāda metode.
  • Izmantojot atbalsta dienestu. Spēlētājs var lūgt palīdzību 1xBet atbalsta dienestam. To var izdarīt, izmantojot e-pasta adresi, kas pieejama lapā “Kontakti”. Spēlētājs var arī zvanīt uz kontaktos norādīto tālruņa numuru. Pēc paziņošanas par situāciju uzņēmuma pārstāvji lūgs apstiprinājumu, ka numurs ir reģistrēts lietotājam, un pases fotoattēlu. Tāpat ir jānorāda reģistrācijas datums vietnē, spēļu konta numurs, naudas iemaksas un izņemšanas metodes. Ja identifikācija būs veiksmīga, informācija pēc spēlētāja pieprasījuma tiks mainīta 2 dienu laikā.

Gadījumā, ja identifikācija neizdodas, spēlētājam nav citas izvēles, kā vien izveidot jaunu kontu. Tomēr pirms tam, lūdzu, rakstiet atbalsta dienestam, lai paziņotu, ka ir bloķēts cits konts. Pretējā gadījumā spēlētāja profils, veicot atkārtotu reģistrāciju, nākotnē tiks dzēsts.

Kā atcelt savu numuru no 1xBet?

Ja spēlētājs ir nolēmis, ka vairs nevēlas saņemt SMS no bukmeikera, varat mēģināt to noņemt. Lai atvienotu numuru no 1xBet, pašrocīgi manipulējot ar to personīgajā kabinetā, tas nepalīdzēs. Derību veicējam ir jāraksta spēlētāju atbalsta dienestam, izmantojot kādu no pieejamajiem kanāliem. Saskaņā ar forumos atrodamo informāciju, ne vienmēr sazināšanās ar atbalstu palīdz atrisināt situāciju. Biroja pārstāvji nelabprāt pieņem šādus lūgumus, sūdzoties par drošības politiku. Tomēr neatlaidīgiem lietotājiem ir izdevies atrisināt jautājumu par numura atslēgšanu no 1xBet savā labā. Alternatīvs variants numura noņemšanai no bukmeikera vietnes varētu būt konta iesaldēšana. Pēc noteikta laika perioda profils var tikt dzēsts kopā ar tajā esošo spēlētāja personisko informāciju Как поменять номер телефона

Vairāk jautājumu par 1xBet tālruņa numuru:

Kā es varu apstiprināt savu 1xBet numuru?

Ja spēlētājs ir nolēmis pievienot savam kontam savu tālruņa numuru, to var izdarīt savā personīgajā kabinetā. Sadaļā “Drošība” Jums jāiet uz 1xbet karti “Verificēt numuru”, kur jānorāda Jūsu tālruņa numurs. Numura verifikācija tiek veikta, izmantojot SMS, kurā ir vienreizējs kods.

📲 Kā es varu mainīt savu tālruņa numuru 1xBet?

Lai mainītu tālruņa numuru 1xbet, lietotājam jādodas uz personīgo kabinetu un jāveic izmaiņas pašam vai jāsazinās ar atbalsta komandu. Pirmajā gadījumā jāapmeklē sadaļa “Drošība” un jāmaina informācija kartītē “Pievienot numuru”. Otrajā gadījumā rakstiet, izmantojot tērzēšanu vai atbalsta e-pastu. Izmantojot šo iespēju, būs nepieciešams apliecināt jaunā numura identitāti un īpašumtiesības (uzrādiet līgumu).

🔐 Kā pieteikties 1xbet ar tālruņa numuru?

Bukmeikers piedāvā lietotājiem iespēju pieteikties 1xbet ar tālruņa numuru. Šāda iespēja parādās, ja spēlētājs ir reģistrējies, izmantojot tālruni. Turklāt lietotājs var apstiprināt savu numuru personīgajā kabinetā. Pēc apstiprināšanas tas kļūst par vēl vienu pieteikšanās numuru, kas ir līdzvērtīgs e-pastam un personas identifikācijas numuram.

Attiecīgās ziņas