Intro

Kā es varu izņemt naudu no 1xBet bez pases?

Двухфакторная авторизация 1хБет
Viens no populārākajiem 1xBet lietotāju jautājumiem ir “Vai es varu izņemt naudu no sava konta bez pases?” Mūsu rakstā par nepilngadīgu spēlētāju reģistrāciju 1xBet mēs daļēji pieskārāmies šim jautājumam. Tomēr nolēmām to izvērst atsevišķā publikācijā un papildināt to ar netiešiem biroja lietotāju jautājumiem.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Vai 1xBet ir iespējams reģistrēt spēlētājus bez pases?

Saskaņā ar azartspēļu kopienas noteikumiem derības un azartspēles personām, kas jaunākas par 18 gadiem, ir aizliegtas. Tas ir saistīts ar augstāku risku jauniešiem “pieķerties” azartspēļu izklaidei. Anglijas Austrumlondonas Universitātes veiktajā pētījumā, kurā piedalījās 18 līdz 45 gadus veci spēlētāji, tika konstatēts, ka 20% lielāka iespēja kļūt par aizrautīgiem spēlmaņiem ir tiem, kuri iepriekš ir piedalījušies Nacionālajā loterijā (Anglijā biļetes var iegādāties tikai no 16 gadu vecuma). Turklāt atkarība no azartspēlēm, tā sauktā atkarība no ludomānijas, jauniešu vidū attīstās ātrāk. Tāpēc daudzu valstu iestādes aizliedz nepilngadīgajiem spēlētājiem izmantot jebkādus ar azartspēlēm saistītus pakalpojumus. Tas attiecas arī uz azartspēļu platformām, kas darbojas legāli, piemēram, 1xBet.

Atgriežoties pie virsrakstā uzdotā jautājuma, nepilngadīgie spēlētāji var izveidot kontu 1xbet vietnē. Pietiek izvēlēties vienu no ātrās reģistrācijas iespējām. Tomēr konta verifikācija ir obligāts kritērijs izmaksu veikšanai. Aprakstot problēmas ar naudas izņemšanu no 1xbet, mēs atcerējāmies par profila verifikāciju. Tas nav nekas cits kā spēlētāju pases datu sniegšana bukmeikerim. Tajā pašā laikā birojs var pieprasīt šos dokumentus brīdī, kad nauda tiek iemaksāta kontā, vai arī vēlāk, izmaksas laikā. Tomēr šo soli nav iespējams izlaist.

Ja 1xBet lietotājs ir jaunāks par 18 gadiem (nevar iesniegt dokumentus), viņa profils tiks iesaldēts līdz pilngadības sasniegšanai. Tiks iesaldēti arī iemaksātie līdzekļi.

Kā izņemt naudu no 1xbet, ja esat jaunāks par 18 gadiem?

Nepilngadīgie spēlētāji, izveidojuši profilu 1xbet bukmeikera vietnē, var mēģināt apiet biroja pakalpojumu izmantošanas ierobežojumu. Lai to izdarītu, jūs varat:

  • Iesniedziet sava tuvinieka dokumentus un veiciet darījumus viņa vārdā.
  • Iegādājieties reģistrētu un verificētu sveša cilvēka kontu. Daudz šādu piedāvājumu var atrast derību un spēļu forumos.

Tomēr visas metodes ir saistītas ar risku. Pirmkārt, birojs pārbauda IP adreses, no kurām spēlētājs pieslēdzas. Ja atrašanās vieta mainās, bukmeikers var pieprasīt papildu apstiprinājumu par pārcelšanos vai personas dokumentu kopijas. Otrkārt, izmaksas gadījumā var rasties problēmas, ja sūtītāja un saņēmēja dati nesakrīt. Savukārt naudas pārskaitīšana uz tuva cilvēka personīgo kontu, nemaz nerunājot par svešu cilvēku, nav laba ideja. Turklāt, ja tiks atklāta krāpšana, spēlētāja konts tiks bloķēts bez iespējas to atgūt.

1хБет - двухфакторная авторизация

Kā izņemt naudu no 1xbet bez SMS?

1xbet bukmeikeru birojs rūpējas par vietnes drošību. Lai aizsargātu spēlētāju līdzekļus, uzņēmums stingri iesaka izmantot divpakāpju verifikāciju. Pieslēdzot brīdinājumus, lai izņemtu naudu no azartspēļu konta, bez koda ievadīšanas operācija nebūs veiksmīga. Tādējādi uzlaušana derību dalībnieka kontā negarantē, ka uzbrucējs saņems savus līdzekļus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kods ir pieejams lietotnē Authentificator, kas ir pieejama Google Play vai AppStore.

Iepriekš parole ar kodu tika nosūtīta īsziņas veidā uz tālruņa numuru. Tagad, lai izņemtu naudu no 1xbet, SMS nav jāsūta. Šim nolūkam varat izmantot Google Authentificator. Un, ja spēlētājs vēlas atteikties no papildu verifikācijas, pārskaitot līdzekļus, attiecīgā opcija ir jāizslēdz. To var izdarīt savā personīgajā kabinetā, sadaļā “Drošība”. Lūdzu, ņemiet vērā, ka 2 faktoru autorizācija pēc noklusējuma ir deaktivizēta.

Attiecīgās ziņas