Intro

Kā es varu iziet dokumentu pārbaudi 1xBet?

Пройти проверку документов в 1xBet
Pēc konta izveidošanas 1xBet , kā jau minēts iepriekš, spēlētājs var izmantot bukmeikera piedāvājumu. Viss, kas jums jādara, ir jāiemaksā nauda kontā, lai sāktu veikt likmes uz sporta, nesporta notikumiem vai spēlēm. Tomēr likmju īpašnieka konts joprojām nav pārbaudīts. Tāpēc lietotājam ir ierobežojumi, kas saistīti ar laimestu izmaksu.

Lai saņemtu naudu savā personīgajā kontā, ir jāaizpilda 1xBet veidlapa. Par to, kā to izdarīt, mēs jau esam rakstījuši iepriekšējos rakstos. Mēs arī minējām, kā pārbaudīt savu 1xBet kontu. Sīkāku informāciju par to, kā pārbaudīt savu 1xBet kontu, Jūs atradīsiet šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kāpēc man vajadzētu pārbaudīt savu 1xBet profilu?

Bukmeikers 1xBet izmanto Kurakao reģistratūras licenci, kurā ir izklāstītas prasības azartspēļu pakalpojumu sniegšanai. Cita starpā tajā ir iekļauts nosacījums par dokumentu pārbaudi. Tas ir, lai birojs būtu pārliecināts, ka spēlētājs:

 • Vismaz 18 gadu vecs (vecums).
 • Neplāno izmantot krāpnieciskas shēmas.
 • Neradīs papildu kontus (šādu rīcību aizliedz bukmeikers).

Tāpēc 1xBet ir obligāta procedūra, kas jāveic visiem likmju spēlētājiem.

Kā notiek pārbaude 1xBet?

Kā jau minēts ievaddaļā, spēlētājam ir jāaizpilda karte ar personas datiem. Lai to izdarītu, ir jāievada informācija obligātajos laukos. Un, ja tajos ir pieļautas kļūdas, labojiet tās paši vai sazinoties ar 1xBet atbalsta komandu.

Kad spēlētājs ir ievadījis savus personas datus un izvēlējies dokumentu 1xBet verifikācijai, ir iespējams ienirt azartspēļu pasaulē: veikt likmes vai spēlēt. Lietotājam nebūs nekādu ierobežojumu attiecībā uz minimālo likmju lielumu, saņemto laimestu summu, bonusa konta izmantošanu un dalību akcijās. Tomēr, kad spēlētājs nolems izņemt naudu un nosūtīs pieprasījumu bukmeikerim, viņam būs jāiziet 1xBet dokumentu pārbaude.

Atkarībā no derību veicēja dzīvesvietas valsts, viņa e-pasta, aktivitātes vietnē un citiem parametriem 1xBet sistēma nosaka, kā tiks veikta pārbaude. Ir vairākas identitātes pārbaudes iespējas:

 • Pases skenēta kopija vai pases fotogrāfija.
 • Spēlētāja fotogrāfija, kurā viņš tur pasi rokās (pie krūtīm vai pie sejas).
 • Notāra apliecināta pases kopija.

Ja 1xBet bukmeikerim rodas jautājumi, var tikt pieprasīti papildu dokumenti: autovadītāja apliecība, rēķins par komunālajiem pakalpojumiem, apdrošināšana utt.

Личные данные 1хБет

Kā ievadīt pases datus 1xBet?

Veidojot kontu 1xbet vietnē, spēlētājam tiek piedāvātas vienkāršotas reģistrācijas iespējas. Pat lielākajā veidlapā, veidojot profilu ar e-pasta starpniecību, spēlētājam ir jāievada savs vārds un parole. Pārējā informācija ir jāievada lietotāja kabinetā.

Lai 1xbet ievadītu pases datus, lietotājam ir jāpiesakās. Personīgajā kabinetā ir sadaļa ar nosaukumu “Personas dati”, kurā ir iekļauts derību veicēja profils. Pirms pārbaudes pieprasījuma iesniegšanas spēlētājam ir jāaizpilda karte ar personas datiem (obligātie lauki ir atzīmēti ar zvaigznītēm). Bez šīs informācijas biroja darbinieki nevarēs pārbaudīt profilu.

Lapā “Personas dati” spēlētājam ir jāievada šāda obligātā informācija:

 • Vārds un uzvārds.
 • Vārds.
 • Dzimšanas datums.
 • Dokumenta veids.
 • Reģions.
 • Pilsēta.
 • Pastāvīgās reģistrācijas adrese.

Lietotājs var ievadīt arī citu informāciju par sevi, kas palīdzēs personalizēt derības gadījumā, ja viņš zaudēs piekļuvi savam kontam. Šāda informācija ir:

 • Tēvavārds.
 • Dzimšanas vieta.
 • Tālruņa numurs.
 • E-pasts.

Pēc obligāto datu aizpildīšanas spēlētājs var doties uz konta pārbaudi, ko veic 1xBet pārstāvji.

Ввод паспортных данных 1хБет

Kā es varu mainīt savus pases datus 1xBet?

Bieži vien rodas situācijas, kad, veidojot kontu, lietotājs nepareizi ievada datus. Tāpat ir iespējams kļūdīties, ievadot informāciju, aizpildot profilu, piemēram, 1xbet norādīt nepareizus pases datus. Šādā gadījumā spēlētājs var veikt labojumus pats vai lūgt palīdzību 24/7 atbalsta komandai.

Visa informācija par spēlētāju tiek glabāta sadaļā “Personas dati”. Dažus datus nav iespējams rediģēt (blakus ir bloķēšanas ikona): konta numurs, reģistrācijas datums un dzīvesvietas valsts. Tos nevar mainīt, izņemot spēlētāja dzīvesvietas valsti. Lai veiktu izmaiņas, ir jāraksta atbalsta dienestam un jāiesniedz dokumenti par pārcelšanos uz citu valsti. Pārējo informāciju var mainīt patstāvīgi, noklikšķinot uz zīmuļa ikonas.

Vairāk jautājumu par profila pārbaudi 1xBet:

📃 Kāpēc 1xBet ievadīt pases datus?

Bukmeikeru birojs 1xbet, saņemot licenci no Kurakao reģistratūras, ir apņēmies atturēt nepilngadīgos no azartspēļu pakalpojumu izmantošanas. Šim nolūkam uzņēmums uzliek par pienākumu derību veicējiem iziet pārbaudes procedūru – pases datu pārbaudi. Pateicoties šim solim, ir iespējams līdz minimumam samazināt 18 gadu vecumu nesasniegušo spēlētāju mēģinājumus veikt likmes tiešsaistē. Turklāt uzņēmums pārbauda lietotāju dokumentus, lai no portāla izslēgtu negodprātīgus derību spēlētājus, kuru sporta derību un azartspēļu tirgū ir daudz.

⌚ Cik ilgā laikā 1XBet pārbauda dokumentus?

Pēc tam, kad spēlētājs ir iesniedzis visus nepieciešamos dokumentus (saraksts būs redzams Jūsu personīgajā kabinetā), bukmeikerim ir 72 stundas, lai tos pārbaudītu. Parasti 1xBet pārbaude notiek daudz ātrāk, un spēlētājs var izņemt naudu 24 stundu laikā pēc pieprasījuma nosūtīšanas.

📋 Kādi dokumenti man ir nepieciešami 1xBet verifikācijai?

Spēlētāja identitātes pārbaude ir individuāla procedūra. Bukmeikera ziņā ir izlemt, kādi dokumenti viņam būs nepieciešami identitātes pārbaudei. Tomēr visbiežāk tā ir pase (valsts vai ārzemju) un autovadītāja apliecība.

📝 Kā apiet pases pārbaudi 1xBet?

Šis ir populārs jautājums pusaudžu vidū, kuri ir jaunāki par 18 gadiem. Saskaņā ar noteikumiem, bukmeikers pirms līdzekļu izņemšanas pārbauda dokumentus. Tāpēc apiet 1xBet pārbaudi nav iespējams. Protams, spēlētājs var izmantot radinieku datus. Tomēr jābūt uzmanīgam, lai drošības dienests neatklātu krāpšanu. Tādā gadījumā profila bloķēšana ir neizbēgama.

Attiecīgās ziņas