Intro

Kā es varu atcelt un dzēst likmi 1xBet?

История ставок 1хБет
Lai uzliktu perfektu likmi, spēlētājam pret likmēm ir jāizturas kā pret darbu. Ir svarīgi ne tikai izvēlēties interesantu notikumu, bet arī analizēt, cik liela ir varbūtība, ka iznākums būs pozitīvs. Tomēr neviens nevar iepriekš zināt, kā norisināsies sporta notikums. Tāpēc zaudējums ir neizbēgams. Nav brīnums, ka daudzus spēlētājus interesē, kā atcelt un dzēst likmi 1xbet. Tieši par to tiks runāts šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

1xBet: kā es varu apskatīt savas likmes?

Pievienojot notikumus likmju izklājlapā, ekrāna labajā pusē tiek atvērta izvēlne, kurā var veikt likmi. Kad lietotājs ir pielāgojis likmi (norādījis summu, izvēlējies likmju veidu utt.) un uzlicis to, informācija no paneļa pazūd. Tāpēc jaunpienācēji bieži jautā: “Kā 1xBet var apskatīt savas likmes?” Tā ir ļoti vienkārša procedūra, kas prasa dažus soļus:

  1. Ielogojieties savā personīgajā kabinetā (ja spēlētājs nav pieteicies).
  2. Dodieties uz sadaļu “Likmju vēsture”.
  3. Tabulā atrodiet informāciju par visām likmēm, kas tika veiktas 1xbet vietnē.

Ja lietotājs veic daudz likmju, var izmantot papildu filtrus. Derību veicējs var šķirot likmes pēc kategorijas (“Line” vai “Live”), statusa (“Aprēķinātas”, “Neaprēķinātas”), norēķinu laika, veida (vienreizējas, ekspres likmes u. c.), likmes lieluma, koeficienta. Pateicoties šādiem ērtiem rīkiem, spēlētāji var viegli atrast konkrētu likmi 1xbet likmju vēsturē.

Kā atcelt 1xBet likmi?

Pēc likmes veikšanas var rasties nepieciešamība to atcelt. Pastāv dažādi iemesli, kas mudina lietotājus atcelt savu likmi:

  1. Kļūdas, veicot likmi. Lietotājs var izvēlēties nepareizu iznākumu, norādīt nepareizu naudas summu vai veikt likmi, kad koeficients jau ir kļuvis mazāks.
  2. Iespēja zaudēt likmi ir palielinājusies. Analizējot spēli, spēlētājs rēķinājās ar vienu iznākumu. Tomēr datu parādīšanās par traumām, izmaiņām sastāvā, laikapstākļiem var ietekmēt sportista vai komandas sniegumu.
  3. Nepieciešamība pēc naudas. Derību veicējam ir radusies nepieciešamība izmantot līdzekļus augstākas prioritātes likmei.

Neatkarīgi no tā, kāds no uzskaitītajiem iemesliem rodas, lietotājs vēlas atcelt 1xbet likmi ar minimāliem naudas zaudējumiem. Tomēr to praktiski nav iespējams izdarīt. Protams, spēlētāji var sazināties ar atbalsta dienestu un lūgt atcelt likmi, sūdzoties par kļūdu tās veidošanā. Tomēr bukmeikers nav labdarības organizācija. Tāpēc iespēja šādā veidā atgūt savu likmi ir ārkārtīgi maza.

1хБет - продажа ставки

Tāpēc spēlētājiem ir citas iespējas, kā atcelt likmi 1xBet vietnē:

  • 1xBet iespēja “Pārdot likmi “ *. Šis pakalpojums ir pieejams lietotājiem pēc likmju izdarīšanas. Pateicoties šai iespējai, spēlētājs var atmaksāt daļu naudas, samaksājot bukmeikerim darījuma komisijas maksu starpības veidā starp sākotnējo summu un piedāvāto summu.
  • Iespēja “Likmju apdrošināšana “*. Spēlētājs var atmaksāt visu naudu vai tās daļu, ja viņš zaudē likmi. Tomēr komisijas maksa par pakalpojuma izmantošanu jāsamaksā sākumā.
  • Kompensācija par kļūdainu likmi. Papildu likmju izmantošana, lai segtu potenciāli zaudētu likmi. Piemēram, ja spēlētājs ir kļūdījies un uzlicis likmi uz kopējo summu mazāk (TM), bet ir plānojis uzlikt likmi uz kopējo summu vairāk (TB) un ir pārliecināts par rezultātu, viņš var uzlikt vēl vienu likmi – ТB ar lielāku summu. Šādā gadījumā spēlētājs segs zaudēto likmi un vēl saņems nelielu peļņu. Zaudējot TB un vinnējot TM, zaudējums arī būs minimāls, mazāks nekā zaudējot likmi.

*Sīkāka informācija par likmju pārdošanas un apdrošināšanas maksu ir atrodama iepriekšējos rakstos šajā vietnē.

Kā izdzēst 1xbet likmi no vēstures?

Kā jau minēts iepriekš, visu likmju vēsture atrodas likmju vēstures sadaļā. Tā ir pieejama spēlētāja personīgajā kabinetā. Šeit lietotājs var izvēlēties vēlamo datumu intervālu un apskatīt visas likmes. Bez tam ir arī poga “Dzēst”. Ja tā tiek nospiesta, parādās paziņojums, kas informē lietotāju, ka 1xbet likmes par noteiktu periodu ir dzēstas. Ja lietotājs tam piekrīt, vēsture tiks izdzēsta.

Dažos gadījumos lietotājs var nejauši izdzēst 1xBet likmes. Lai atjaunotu vēsturi, varat sazināties ar atbalsta dienestu vai pieprasīt visu izrakstu pa e-pastu. Pēdējā metode darbosies 100%.

Kas notiek, ja es dzēšu likmi 1xBet?

Jauno likmju spēlētāju vidū bieži var dzirdēt jautājumu, kā izdzēst likmi 1xbet? Šajā gadījumā spēlētāji var norādīt uz likmes atcelšanu. Par likmju atcelšanas īpatnībām esam rakstījuši iepriekš, tāpēc tās neatkārtojam.

Turklāt spēlētājus papildus interesē, vai 1xbet var būt kādi ierobežojumi, neatgriezeniski dzēšot likmes? Pēc mūsu pieredzes, tādu nevajadzētu būt. Bukmeikeru birojs var piemērot sankcijas spēlētājiem tikai gadījumos, kad ir acīmredzami noteikumu pārkāpumi. Piemēram, ir izmantota viltota likme. Ja programmatūra konstatē šādu krāpšanu, likme tiek iesaldēta un likmju veicējs nesaņem maksājumu uz savu kontu. Šādā gadījumā ir jāsazinās ar atbalsta dienestu un dažkārt ir jāvēršas šķīrējtiesā, lai saņemtu naudas atmaksu. Tāpēc mēs iesakām iepazīties ar 1xBet derību uzņēmuma vietnes lietošanas noteikumiem.

Attiecīgās ziņas