Intro

Kā dzēst savu 1xBet derību kontu?

Как удалить данные 1хБет
Lietotāji uzdod daudz jautājumu par 1xBet konta dzēšanu. Daži no tiem ir aplūkoti vienā no mūsu bloga rakstiem. Tomēr ne uz visiem jautājumiem ir sniegtas atbildes. Tāpēc mēs esam apkopojuši tos jautājumus, kas netika iekļauti iepriekš minētajā rakstā, un aplūkosim tos jaunā materiālā

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā dzēst savu 1xBet kontu?

Ja derību veicējs ir nolēmis slēgt savu kontu 1xbet vietnē, pirmais, ko viņš darīs, ir sāks meklēt lietotāja kabinetā iespēju “Dzēst kontu”. Diemžēl viņa meklējumi būs neveiksmīgi. Bukmeikers nepiedāvā iespēju dzēst profilu no azartspēļu portāla. Iepriekšējā rakstā rakstījām, ka spēlētāji var sazināties ar 1xbet atbalsta dienestu. Operatori var tikai ieteikt iespēju “iesaldēt” kontu. Tomēr atbalsts pats to nevar izdarīt. Biroja pārstāvji lūgs 3 mēnešus (90 dienas) nepieslēgties savā kontā. Pēc šī perioda beigām 1xBet konts būs neaktīvs, bet visi jūsu dati paliks bukmeikerim.

Kā dzēst savu 1xBet profilu?

Bukmeikera lietošanas noteikumos ir skaidri norādīts, ka spēlētāji nevar dzēst savu 1xbet profilu. Šīs izmaiņas parādījās pirms dažiem gadiem, un to iemesls ir arvien biežākie spēlētāju mēģinājumi apkrāpt biroju. Citi veidi, kā krāpties 1xBet vietnē, tiks apskatīti atsevišķā rakstā. Tā kā bukmeikeru birojs aizliedz vienam spēlētājam izveidot vairākus kontus, tas, ka 1xBet nav iespējas izdzēst profilu, ir sava veida aizsargs. Ja jūs krāpjat birojā, jaunais un vecais konts tiks bloķēts. Tas noteikti novedīs pie 1xbet konta dzēšanas. Tomēr spēlētājs turpmāk vairs nevarēs izmantot biroja pakalpojumus, un viņa krāpšanās var tikt nodota citiem birojiem. Tas ir diezgan sāpīgs trieciens spēlētājiem.

Kā dzēst 1xBet datus?

Daudzi derību spēlētāji interesējas par iespēju izdzēst savus personas datus no 1xbet vietnes. Saskaņā ar biroja lietošanas noteikumiem visa spēlētāju informācija tiek glabāta uzņēmuma serverī 10 gadus. Pēc tam bukmeikers var to dzēst. Šādus noteikumus nosaka 1xBet izmantotā licence pakalpojumu sniegšanai internetā. Tomēr tas, ka 1xbet nevar dzēst datus, ir pretrunā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu(GDPR), kas ir spēkā ES valstīs. Tāpēc Eiropas valstu, kas ir Eiropas Savienības daļa, iedzīvotāji var saņemt biroju, lai izdzēstu savu 1xbet profilu kopā ar personas datiem. Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un citu bijušās PSRS valstu iedzīvotājiem šis noteikums nav piemērojams. Vienīgais, ko spēlētājs var darīt, ir iztīrīt savu profilu: dodieties uz personīgo kabinetu un veiciet izmaiņas pieejamajos laukos. Taču tas neattiecas uz pases datiem.

Attiecīgās ziņas