Intro

Kā apiet 22Bet bloķēšanu?

Блокировка сайт 1хБет
Bukmeikera birojs 22Bet diezgan aktīvi attīstās un iekaro savu nišu sporta azartspēļu tirgū. Sporta derību jomā 22Bet jau var konkurēt ar vecākajām bukmeikeru sabiedrībām. Aktīvi attīstās arī azartspēļu bizness. Tas viss veicina zīmola atpazīstamības palielināšanos starp derību dalībniekiem un to valstu regulatīvajām iestādēm, kurās tie dzīvo. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka, pieaugot biroja popularitātei, spēlētāji saskaras ar 22Bet tīmekļa vietnes bloķēšanu savās valstīs. Šajā rakstā tiek apskatīti šīs parādības iemesli un tas, kā apiet spēļu portāla apmeklējuma ierobežojumus.

Kāpēc 22bet vietne ir bloķēta?

Bet 22bet oficiālo vietni ir licencējis reģistrators no Kirasao. Daudzas valstis šo licenci atzīst un neaizliedz spēlētājiem izmantot biroja pakalpojumus. Tajās valstīs, kurās licence 8048/JAZ netiek atzīta vai azartspēles ir aizliegtas, piekļuve resursam ir problemātiska. Tādējādi bukmeikera portāls 22Bet tika iekļauts Krievijas Federācijas teritorijā aizliegto tīmekļa vietņu “melnajā sarakstā”. Tāpēc pēc Roskomnadzor pieprasījuma azartspēļu portālu ir bloķējuši visi interneta pakalpojumu sniedzēji.

Ir vairāki iemesli, kāpēc 22Bet tīmekļa vietne ir bloķēta:

  • Tehniska kļūme. Reti, bet tomēr dažreiz portāls var nedarboties problēmu dēļ no bukmeikera puses. Tādā gadījumā ir vērts pārbaudīt informāciju uzņēmuma oficiālajās lapās sociālajos tīklos.
  • Plānotā apkope/profilaktiskā apkope. Bukmeikers iepriekš brīdina par plānotajiem mājaslapas darbiem.
  • Piekļuve vietnei ir bloķēta 22bet. Ne visu valstu lietotāji var izmantot bukmeikera biroja pakalpojumus. Uzņēmums joprojām ierobežo piekļuvi vietnei derību veicējiem no reģioniem, kuros pastāv ierobežojumi un problēmas ar azartspēļu likumiem.
  • Interneta pakalpojumu sniedzēji vietni bloķē. Dažās valstīs, kurās uzņēmums aktīvi attīsta savu biznesu, portālam nav iespējams piekļūt. Vietējie interneta pakalpojumu sniedzēji to bloķē.

Не удалось соеденится с сервером 22Бет

Lai noskaidrotu, kāds ir 22Bet tīmekļa vietnes bloķēšanas iemesls, jums ir jāskatās uz kļūdu jūsu pārlūkprogrammā:

  • Ja tiek parādīts balts ekrāns, tā ir servera puses kļūda.
  • Ja tīmekļa vietnes ielāde aizņem ilgu laiku un parādās kļūdas paziņojums 500, 501, 503 – servera puses kļūda.
  • Ja portāls vēl nav ielādēts un tiek parādīts ziņojums “F failed to connect to server” (neizdevās izveidot savienojumu ar serveri) – bloķē interneta pakalpojumu sniedzēji.
  • Ja portāls 22Bet ir ielādējies, bet zīmola ekrānā parādās paziņojums “Piekļuve vietnei ir ierobežota” – vietne nedarbojas spēlētāja dzīvesvietas valstī.

Pamatojoties uz bukmeikera tīmekļa vietnes bloķēšanas iemeslu, jūs varat meklēt veidu, kā to apiet.

Kā apiet 22Bet bloķēšanu?

Bukmeikera biroja bloķēšana ir nepatīkama problēma lietotājiem, taču to nevar saukt par neatrisināmu (ja vien pats bukmeikers nepieņem spēlētājus no noteiktām valstīm). Tā kā pieprasījums rada piedāvājumu, vienmēr ir iespējami apiešanas veidi.

Ir vairāki pārbaudīti un uzticami veidi, kā apiet 22Bet bloķēšanu. Rezultāts ir viens: klients slēpj savu īsto IP adresi un pieslēdzas no citas valsts adreses. Citiem vārdiem sakot, bloķētās vietnes apiešana nenozīmē tiešu piekļuvi tai caur interneta pakalpojumu sniedzēju, bet gan caur īpašiem serveriem, kas šifrē lietotāja īsto IP adresi.

Tālāk aplūkosim vienkāršas un viegli lietojamas metodes, kā apiet 22Bet vietnes bloķēšanu.

Сайт 22Bet

22Bet vietnes spoguļa izmantošana

No tehniskā viedokļa visvienkāršākais veids, kā pieslēgties bloķētajai vietnei, ir izmantot 22bet spoguli. Tāpēc šī iespēja ir ieteicama iesācējiem, kas sākuši nodarboties ar derībām.

Vietnes spogulis ir oriģinālās vietnes kopija, kas atbalsta visas bukmeikera oficiālās vietnes funkcijas un iespējas, taču ar citu alternatīvu interneta adresi. Lai izmantotu bukmeikera spoguli, jums ir jāraksta uz 22Bet tehniskā atbalsta e-pastu un jāsaņem vietnes adrese.

Spoguļa izmantošana neprasa nekādas programmatūras instalēšanu vai konfigurēšanu. Viss, kas jums jādara, ir jāievada jaunā adrese savā pārlūkprogrammā. Vēl viena šīs metodes priekšrocība ir uzticamība – tā darbojas stabili un ātri. Turklāt nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz lapu ielādes ātrumu, spogulis ir pilnīgi legāls un pieejams ikvienam. Taču 22Bet spoguļvietnes nedarbojas ilgu laiku. Tad arī adreses tiek bloķētas, un ir jāsazinās ar atbalsta dienestu, lai iegūtu jaunu derību portālu.

VPN pakalpojumu izmantošana, lai piekļūtu 22Bet

Nākamais izplatītākais veids pēc spoguļierīcēm ir VPN pakalpojums.

VPN (Virtuale Private NetWork) ir virtuālais privātais tīkls, kas ļauj izveidot tīkla savienojumus, izmantojot citu tīklu. Tā darbības princips ir izveidot drošu savienojumu starp lietotāja datoru un tīmekļa vietni, apejot interneta pakalpojumu sniedzēju. Tas ļauj piekļūt bloķētai tīmekļa vietnei.

Izmantojot VPN, savienojums ar resursu notiek pa šifrētu kanālu uz serveri un caur šo serveri uz vēlamo tīmekļa vietni internetā. Tā kā, pieslēdzoties vietnei, tiks izmantota servera IP adrese, interneta pakalpojumu sniedzējs neatpazīst starpnieku kā aizliegtu resursu, tāpēc savienojums netiek bloķēts. Tas nodrošina zināmu anonimitātes līmeni spēlētājiem.

Ir daudz drošu bezmaksas VPN pakalpojumu, taču tiem parasti ir zems ātrums un uzticamība. Pienācīgu aizsardzības līmeni un lielāku pārsūtīšanas ātrumu nodrošina maksas VPN.

Papildus programmām un pakalpojumiem VPN tīklu izmantošanai varat instalēt pārlūkprogrammu spraudņus (bieži vien tos izstrādājuši tie paši dienesti) vai izmantot pārlūkprogrammas ar iebūvētu VPN, piemēram, Orega. Varat izmantot arī Tor pārlūkprogrammu, kas katru reizi, kad izveidojat savienojumu, maina jūsu IP adresi.

Bet 22Bet mobilā lietotne

No bukmeikera tīmekļa vietnes varat lejupielādēt 22bet mobilo lietotni, kas tiek atbalstīta Android un iOS operētājsistēmās. Papildus likmju likšanas priekšrocībām programma nebaidās no bloķēšanas un darbojas pat ar vāju internetu. Tāpēc, lejupielādējot lietotni, spēlētāji aizmirsīs par problēmu mainīt spoguļus vai maksāt par kvalitatīvu VPN pakalpojumu.

Galvenais ir izmantot oficiālo lietotni, kas lejupielādēta no 22Bet tīmekļa vietnes. Pretējā gadījumā ir iespējams inficēt tālruni ar vīrusiem un nodrošināt datus un piekļuvi trešajām personām.

Ja nevarat piekļūt bukmeikera vietnei, izmantojiet ieteiktās iespējas. Pateicoties tiem, spēlētājiem būs nepārtraukta piekļuve 22bet sporta derībām un spēlēm.

Attiecīgās ziņas