Intro

Kā apiet 1xBet bloķēšanu?

Почему не работает сайт 1xbet
1xBet lietotāji var saskarties ar vietēja interneta pakalpojumu sniedzēju bloķēšanu. Piekļuves problēmas 1xBet tīmekļa vietnei rodas dažādās valstīs un ir saistītas ar bukmeikera īpatnībām. Parunāsim sīkāk par spēļu portāla bloķēšanas iemesliem un par to, ko darīt, ja 1xBet vietne nedarbojas

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kāpēc 1xBet mājaslapa nedarbojas?

Bukmeikera birojs 1xbet savu tīmekļa vietni izveidoja 2011. gadā. Portāla darbību licencēja Kirasao azartspēļu komisija. Tā kā tas atrodas ārzonā, atļaujas nepieņem daudzās valstīs, kurās bukmeikeri un kazino ir likumīgi. Dažas no tām aktīvi bloķē ārvalstu azartspēļu portālus, kas nav saņēmuši vietējo licenci.

Tā kā bukmeikerim 1xBet nav plānu ienākt vietējos tirgos un atvērt zemes birojus, interneta pakalpojumu sniedzēji bieži vien šo vietni iekļauj melnajā sarakstā. To nav grūti pārbaudīt. Ja spēlētājs nevar atvērt 1xBet tīmekļa vietni, jāmeklē problēmas ar tās bloķēšanu.

Kurās valstīs es nevaru piekļūt 1xBet vietnei?

Pēdējā desmitgadē tiešsaistes derību pieaugums ir negatīvi ietekmējis tiešsaistes bukmeikeru darbību. Daudzās valstīs, kurās bukmeikeru darbība ir legāla vai varas iestādes ir neitrālas pret derībām tiešsaistē, pastāv ierobežojumi azartspēļu uzņēmumu darbībai. Tas ietekmē derību sabiedrību darbību, jo piekļuve to tīmekļa vietnēm ir ierobežota vai bloķēta.

Arī 1xBet lietotāji saskaras ar problēmu, ka nevar piekļūt 1xBet tīmekļa vietnei. Saskaņā ar forumu datiem 2021. gadā spēlētāji ne vienmēr varēja veiksmīgi piekļūt bukmeikera portālam Austrijā, Beļģijā, Baltkrievijā, Bulgārijā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Irānā, Itālijā, Horvātijā, Kiprā, Itālijā, Nīderlandē, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Krievijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Ungārijā, Ukrainā, Somijā, Spānijā, Ungārijā, Vācijā, Zviedrijā, Vācijā, ASV u. c. Kopējais to valstu skaits, kurās ir problēmas ar 1xbet mājaslapas pieejamību, ir vairāk nekā 60.

Блокировка 1хБет Роскомнадзором

Jāatzīmē, ka 1xbet vietnē nav iespējams iekļūt ne tikai vietējo iestāžu ierobežojumu dēļ. Dažās valstīs pats bukmeikers ierobežo resursa darbību. Tad ieeja oficiālajā lapā tiks veikta (bez servera kļūdas ziņojuma). Tomēr lapā parādīsies paziņojums: “Jūsu valstī tīmekļa vietne uz laiku nedarbojas”. Šādā gadījumā lietotājs var mēģināt mainīt starpniekserveri un pieslēgties no citas valsts IP adreses. Tomēr ir vērts noskaidrot atbalsta dienestā, vai ir iespējams apstiprināt dokumentus, ko izsniegušas tās valsts iestādes, kurā uzņēmums uz laiku nedarbojas.

Nevarat pieteikties 1xbet: kā noteikt iemeslu?

Iepriekšējās sadaļās mēs mēģinājām noskaidrot iemeslus, kāpēc spēlētājs nevar pieteikties 1xbet. Portāls ir bloķēts caur:

 • Vietējās iestādes aizliedz visu veidu azartspēļu un starptautiskos portālus, kurus bloķē valsts interneta pakalpojumu sniedzēji.
 • Aizliedz starptautiskos bukmeikerus, kuriem nav vietējo licenču. Bloķēšana tiek veikta ar interneta pakalpojumu sniedzēju starpniecību.
 • 1xBet piekļuves bloķēšana portālam vietējos tirgos, par kuriem tas ir mazāk ieinteresēts, vai arī tam ir grūtības ar Kirasao licenci.

Lai noteiktu iemeslu, kāpēc lietotāji raksta pieprasījumus “Es nevaru pieteikties 1xBet”, ir jādodas uz oficiālo mājas lapu 1xbet.com un jāpārbauda tās funkcionalitāte:

 • Ja vietnes ielādēšana aizņem ilgu laiku, bet tā neatveras (redzams tikai balts ekrāns), tad ir vērts mēģināt pieslēgties, izmantojot starpniekserveri. Ja izmantojat citu IP adresi, ir vērts meklēt informāciju par portāla bloķēšanu attiecīgajā valstī plašsaziņas līdzekļos.
 • Ja, piekļūstot vietnei, tiek parādīta kļūda “Nav savienojuma ar serveri”, tad vietējie interneta pakalpojumu sniedzēji vietni bloķē. Jums vajadzētu arī izlasīt par vietnes ierakstu bloķēšanas datubāzē.
 • Ja vietne atveras, bet ir paziņojums, ka 1xBet portāls nedarbojas spēlētāja dzīvesvietas valstī, tad birojs nav ienācis vietējā tirgū. Tādā gadījumā varat mēģināt sazināties ar bukmeikera atbalsta dienestu un precizēt informāciju.

Kā pieteikties 1xBet, ja tā ir bloķēta, ir izskaidrots nākamajā sadaļā.

Не заходит на 1хБет

Ko man darīt, ja nevaru pieteikties 1xBet?

Ja Jūs nevarat ieiet 1xBet vietnē, ir problēmas ar serveri vai piekļuvi tam. To var noteikt pēc kļūdas, ko redzat savā pārlūkprogrammā. Ja tas ir standarta logs “Neizdevās izveidot savienojumu ar 1xbet.com serveri” vai 403 kļūda, tad, visticamāk, jūs tiekat bloķēts. Kļūdas paziņojuma 5xx gadījumā, iespējams, ir kādas problēmas ar serveri. Tomēr tas notiek ļoti reti.

Pēc tam, kad esat noskaidrojuši iemeslu, kāpēc nav iespējams pieteikties 1XBet vietnē, varat meklēt risinājumu. Ir vairāki vienkārši veidi, kā apiet bloķēto 1xBet:

 • Izmantojiet 1xBet spoguļus. Tās ir tīmekļa vietnes kopijas ar citu domēnu, par ko mēs rakstījām mājaslapā.
 • Lietotnes mobilajam tālrunim, planšetdatoram un datoram. Bukmeikers atbalsta lietotnes Android un iOS operētājsistēmām.
 • 1xBet pašam savu pārlūkprogrammu Mac OS vai Opera lietotājiem.
 • VPN programmatūra personālajiem datoriem vai logrīki pārlūkprogrammām ar IP un savienojuma punkta maiņu.
 • Telegram bota izmantošana derību veikšanai.

Tas, kā apiet 1xBet portāla bloķēšanu, ir atkarīgs no paša spēlētāja vēlmēm. Mūsuprāt, katra no iespējām, kā iekļūt 1xBet mājaslapā, ir efektīva.

Vairāk jautājumu par 1xBet bloķēšanu

🗺️ Kurā valstī ir pieejams 1xBet?

Bukmeikers 1xBet sniedz savus pakalpojumus tiešsaistē un pieņem lietotājus no visām pasaules valstīm. Tomēr vietējās iestādes var bloķēt piekļuvi vietnei. Tāpēc pieeja portālam ir atļauta vairāk nekā 40 valstīs: lielākajā daļā Eiropas valstu, Kanādā, Meksikā, Austrālijā, Indonēzijā, Nigērijā, Nigērijā, Senegālā u.c.

❓ Kas nav kārtībā ar 1xBet?

Šāds jautājums rodas, kad vietne spēlētājam nav pieejama. Šādā gadījumā ir jānoskaidro, kas ir izraisījis to, ka likmju spēlētājs nevar pieteikties 1xBet. Ja tā ir servera problēma, ir vērts pagaidīt, kamēr to atrisinās uzņēmuma speciālisti. Savukārt, ja tā ir 1xBet vietnes bloķēšana – izmantojiet rakstā ieteiktos risinājumus.

⛔ Kāpēc 1xBet ir bloķēta?

Galvenais iemesls, kāpēc 1xBet ir aizliegts, ir tas, ka nav valsts licences, kas ļautu pieņemt tiešsaistes derības. Turklāt pasaulē joprojām ir daudz valstu, kurās azartspēļu iestādes ir aizliegtas. Tāpēc azartspēļu portāla darbība neatbilst vietējiem likumiem.

Attiecīgās ziņas