Intro

Kā aizpildīt 1xBet reģistrācijas formu?

Регистрационная анкета 1xBet
Vienā no mūsu vietnes rakstiem mēs stāstījām par 1xBet reģistrāciju iesācējiem. Tā kā bukmeikers piedāvā dažādus veidus, kā izveidot kontu (izmantojot e-pastu, tālruni, sociālos tīklus vai ātro reģistrāciju), spēlētājiem rodas jautājumi par to, kā aizpildīt visus laukus 1xBet reģistrācijas veidlapā. Mēģināsim uz tiem atbildēt šodienas rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā aizpildīt 1xbet anketu?

Kad spēlētājs ir izvēlējies labāko iespēju reģistrēties 1xBet, var runāt par anketas aizpildīšanu. Lieta tāda, ka veidlapas ir dažādas un atkarīgas no izvēlētās reģistrācijas metodes. Izņemot konta izveidi, izmantojot e-pastu, bukmeikers pieprasa spēlētājam ievadīt konta valūtu un dzīvesvietas valsti.

“Kā aizpildīt veidlapu 1xBet?” – ir populārs jautājums jaunpienācēju vidū. Atbilde ir ļoti vienkārša. Reģistrācijas posmā spēlētājam ir jāaizpilda visi piedāvātie lauki, un pēc tam, kad viņš ir ieguvis piekļuvi vietnei, jāpāriet pie datu ievadīšanas anketā. To var atrast personīgajā zonā – Personas dati. Pēc tam spēlētājs var rediģēt laukus, kuros ir tukša vai nepareiza informācija par sevi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datiem jābūt pareiziem. Tos pārbaudīs 1xBet speciālisti profila pārbaudes laikā.

Kā aizpildīt visus 1xBet reģistrācijas formas laukus?

Spēlētājs savā profilā var rediģēt atsevišķus vai visus atvērtos laukus. Pirmajā gadījumā ir jāizmanto zīmuļa ikona, otrajā gadījumā – jānoklikšķina uz pogas Rediģēt visus. Pēc tam atvērsies lauki, kuros var ievadīt pareizos vai trūkstošos datus.

Анкета игрока 1хБет

Ja virs kāda lauka ir bloķēšanas ikona, spēlētājam nav iespējas to rediģēt. Tāpēc ir svarīgi pirms informācijas ievadīšanas to vairākas reizes pārbaudīt, jo turpmākās rediģēšanas var aizņemt daudz laika. Ja vēlaties mainīt kādu no laukiem, kas ir bloķēts, jums jāsazinās ar atbalsta dienestu, izmantojot jebkuru no pieejamajiem kanāliem.

Kā es varu 1xBet vietnē aizpildīt savu personīgo informāciju?

Informācijas sniegšana par sevi ir obligāta procedūra, lai izmantotu uzņēmuma pakalpojumus. Kā jau minēts iepriekš, spēlētājam 1xBet vietnē ir jāaizpilda savi personas dati. To var izdarīt, izmantojot biroja tīmekļa vietni (pilnu un mobilo versiju) un mobilo lietotni. Lai to izdarītu, spēlētājam ir jāveic šādi soļi:

 1. Autorizējieties tīmekļa vietnē (piesakieties spēles zonā).
 2. Dodieties uz sadaļu “Personas dati”. Parasti tā atveras uzreiz pēc tam, kad nospiežat pogu “Mans konts”.
 3. Atlasiet visus laukus, kuros vēlaties ievadīt informāciju, noklikšķinot uz “Rediģēt visus”. Varat arī mainīt datus atsevišķā laukā, noklikšķinot uz ikonas “Zīmulis”. Par šīm operācijām sīkāk esam rakstījuši iepriekšējā sadaļā.
 4. Aizpildiet savus personas datus 1xBet. Vēlreiz ņemiet vērā, ka šiem datiem jābūt pareiziem.

Nākamajā sadaļā Jūs atradīsiet informāciju par laukiem, kas ir jāaizpilda. Jāatzīmē, ka norādītie dati tiks pārbaudīti pēc tam, kad tiks iesniegts izmaksas pieprasījums no tīmekļa vietnes. Tāpēc pēc personas datu aizpildīšanas 1xBet ir vērts tos pārbaudīt un veikt nepieciešamos labojumus (kļūdu gadījumā).

Dažus laukus nav iespējams mainīt, izmantojot spēlētāja personīgo kabinetu. Ja nepieciešams tos labot, iesakām sazināties ar mūsu atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību. Viņi ir pieejami 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā.

Kādi lauki ir iekļauti 1xBet spēlētāja lapā?

1xBet spēlētāja profils sastāv no divām sadaļām: konta informācija un kontaktinformācija. Pirmajā no tām spēlētājam ir iespēja tikai mainīt paroli. Dodoties uz sadaļu ar kontaktinformāciju, lietotājam ir jāaizpilda šādi lauki:

 • Uzvārds.
 • Vārds.
 • Dzimšanas datums.
 • Dokumenta veids un informācija par dokumentu.
 • Reģions (province, rajons)
 • Reģions, province, pilsēta.
 • Reģistrācijas adrese.

Редактирование личных данных 1хБет

Neobligāti aizpildāmie lauki:

 • Tālrunis.
 • E-pasts.
 • Tēva vārds.
 • Dzimšanas vieta.

Ja spēlētājs pamana kļūdu ievadītajos datos un nespēj to labot pats, viņam jāsazinās ar atbalsta komandu. Pretējā gadījumā var rasties problēmas ar laimestu izmaksu. Tāpēc vēlreiz atgādinām, ka pirms reģistrēšanās vai personīgās kartes aizpildīšanas 1xBet mājaslapā ir rūpīgi jāpārbauda visi dati.

Attiecīgās ziņas