Intro

Cik ilgā laikā var izņemt naudu no 1xBet?

1хБет сколько выводится платеж
Kad spēlētāji ir izvēlējušies maksāšanas līdzekli un pieteikušies naudas līdzekļu saņemšanai, viņi jautā: “Cik ilgā laikā 1xbet var saņemt naudu?” Iepriekšējos rakstos mēs jau esam par to rakstījuši garāmejot. Tomēr mēs nolēmām šo tēmu paplašināt, pievienojot atbildes uz visiem lietotāju jautājumiem par naudas izņemšanu uz personīgo kontu.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Cik ilgā laikā var izņemt naudu no 1xBet?

Naudas izņemšanas process no 1xBet sastāv no vairākiem posmiem:

  • Spēlētājs izvēlas vienu no maksājumu metodēm, kas ir pieejama Jūsu personīgajā kabinetā(1xBet sadaļā “Izņemt naudu no sava konta”).
  • Spēlētājs nosūta pieprasījumu pārskaitīt līdzekļus no spēles konta uz savu personīgo kontu. Šajā posmā pieprasījums tiek nosūtīts bukmeikerim pārbaudei. To var veikt automātiski vai arī, ja uzņēmumam rodas papildu jautājumi par naudas izcelsmi, – ar 1xbet finanšu nodaļas starpniecību.
  • Bukmeikers apstiprina maksājumu un pārsūta to uz maksājumu sistēmu.
  • Maksājumu sistēma apstrādā pieprasījumu un pārskaita līdzekļus uz spēlētāja personīgo kontu.

Kopējais laiks, kas nepieciešams, lai izņemtu naudu no 1xbet, ietver visus iepriekš minētos soļus un ir atkarīgs no:

  • Līdzekļu pārbaude birojā. Ja darījums tiek pārbaudīts automātiski, tas aizņem līdz 10 minūtēm. Ja tas tiek veikts manuāli, pārbaude var aizņemt no pusstundas līdz vairākām stundām, retāk – dienas.
  • Izvēlētais maksājuma veids. Katram maksājumu dienestam ir savi noteikumi par maksājumu apstrādi. Dažos gadījumos darījumu apstrādi ietekmē brīvdienas un svētku dienas. Tad pārskaitījums tiks veikts darba dienā, un izmaksas laiks no 1xBet var pagarināties par dažām dienām.

1хБет минимальная сумма платежа

Pamatojoties uz iepriekš minēto, var teikt, ka lietotājam būs grūti aprēķināt precīzu izņemšanas laiku no 1xbet. Tāpēc ir vērts paļauties tikai uz vidējām vērtībām.

1xBet: cik ilgā laikā notiek naudas izņemšana?

Kā minēts iepriekšējā sadaļā, ir gandrīz neiespējami norādīt precīzu laiku, kas būs nepieciešams, lai saņemtu maksājumu no 1xbet uz savu personīgo kontu. Spēlētāji var izmantot mūsu tabulu, lai saplānotu savus izmaksas darījumus:

Naudas izņemšanas metode

Vidējais pārskaitījuma veikšanas laiks

Viena darījuma summa

VISA, Maestro kartes 1 minūte – 7 dienas no 100 rubļiem*
Bankas kartes Mastercard, Mir 1 minūte – 7 dienas no 1000 rubļu*
Elektroniskie maki Webmoney, Qiwi, Astropay, Sticpay, Money GO u. c. 1 – 30 minūtes no 100 rubļiem*
Jeton maciņš 1 – 30 minūtes no 89,91 rubļa*
Ecopayz maksājumu sistēma 15 – 30 minūtes no 908,05 rubļiem*
Payeer maksājumu sistēma 15 – 30 min no 179,82 RUB*
Kriptovalūta Bitcoin līdz 10 minūtēm no RUB 15270*
Kriptovalūta Litecoin līdz 10 minūtēm no 105 rubļiem*

*Vai ekvivalentu citā valūtā

Lūdzu, ņemiet vērā, ka 1xBet mājaslapā norādītā minimālā summa vienam darījumam var atšķirties. Aktuālā informācija ir atrodama jūsu personīgā kabineta sadaļā “Izmaksa no konta”.

Gadījumā, ja Jums rodas problēmas ar naudas izņemšanu no 1xBet, iesakām izlasīt mūsu rakstu.

Biežāk uzdotie jautājumi par naudas izņemšanu no 1xBet:

📃 No kā ir atkarīgs 1xbet izmaksas ātrums?

Līdzekļu izņemšana no 1xBet konta notiek saskaņā ar skaidru regulējumu. No brīža, kad pieprasāt izmaksu, līdz brīdim, kad līdzekļi tiek ieskaitīti jūsu galvenajā kontā, var paiet no dažām minūtēm līdz nedēļai. Pieprasījuma apstrādes ātrums ir atkarīgs no profila pārbaudes (ja nav nepieciešamo dokumentu, tos ir vērts iesniegt identitātes pārbaudei); maksājuma summas (bukmeikers var noteikt maksimālās izņemamās naudas summas ierobežojumus); izvēlētā maksājuma veida (naudas apstrāde var aizņemt ilgu laiku, ievērojot maksājumu pakalpojumu regulējumu); derību veicēja dzīvesvietas valsts (dažās valstīs darbojas visu maksājumu finanšu uzraudzība) un 1xbet komandas ātruma, apstrādājot pieprasījumu. Izmaksas ātrumu var ietekmēt arī citi faktori, taču ne tik būtiski.

⏱️ Cik ilgā laikā notiek naudas izņemšana no 1xbet?

1xbet lietotājiem ir pieejamas vairāk nekā 30* izmaksas metodes, sākot no kartes pārskaitījuma līdz kriptokonta pārskaitījumam. Tā kā visiem pakalpojumiem ir savi noteikumi, izmaksas pieprasījuma ātrums no 1xbet ir dinamiska vērtība. Izmaksas laiks svārstās no 1 minūtes līdz 7 dienām. Sīkāku informāciju par līdzekļu izņemšanas ilgumu no bukmeikera konta var atrast rakstā
*Maksājumu metožu skaits ir atkarīgs no spēlētāja dzīvesvietas valsts.

⏳ Cik ilgā laikā no 1xBet uz manu karti var izņemt naudu?

Pārskaitījumi uz karti tiek uzskatīti par vieniem no ātrākajiem 1xBet. Tomēr lietotājiem vajadzētu atšķirt naudas izņemšanu no 1xBet ar p2p pārskaitījumu un uz bankas kartes datiem. Pirmajā gadījumā maksājums tiek veikts pēc kartes numura un notiek dažu minūšu laikā (laiks var palielināties finmonitoringa pārbaužu dēļ). Otrajā gadījumā maksājums tiek veikts saskaņā ar valsts maksājumu sistēmas noteikumiem. Tāpēc naudu saņemsiet 24 stundu laikā (vidēji vairākas stundas). Sīkāka informācija par maksājuma rekvizītiem ir pieejama vietējās valsts bankas tīmekļa vietnē.

Attiecīgās ziņas