Intro

Bukmeikeru limiti: cik daudz es varu izņemt no 1xBet?

Лимит 1хБет
Daļā atsauksmju par derību sabiedrību 1xbet ir iekļauta informācija par problēmu ar līdzekļu izņemšanu. Bieži vien tas notiek to spēlētāju neuzmanības dēļ, kuri nav iepazinušies ar azartspēļu portāla noteikumiem. Tāpēc rodas situācijas, kad lietotājs nav likmējis savus līdzekļus vai ir izvēlējies citu pakalpojumu, lai izņemtu naudu. Šādā gadījumā maksājumu nevar ģenerēt vai arī tas tiek atgriezts pārbaudes posmā. Tomēr 1xBet ir momenti, kas saistīti ar limitiem? Vairāk par šo problēmu rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kādi ir 1xBet limiti?

Katram tiešsaistes bukmeikerim ir ierobežojumi, kas saistīti ar portāla izmantošanu. 1xBet šajā jautājumā nav izņēmums. Protams, oficiālajos avotos nav atrodama informācija par 1xBet spēlētāju limitiem. Tomēr biroja lietotāju pieredze liecina par pretējo. Пополнение счета в 1хБет Tādējādi 1xBet ierobežojumi ir visdažādākie ierobežojumi, kas galvenokārt attiecas uz finanšu darījumiem vietnē. Saskaņā ar biroja pastāvīgo lietotāju sniegto informāciju ir šādi limiti:

  • Par to, cik daudz jūs varat iemaksāt un izņemt. Rakstā par 1xbet naudas pārskaitījumu laiku mēs minējām minimālās summas, kas nepieciešamas darījuma veikšanai. Arī šī informācija ir atrodama spēlētāja personīgajā kabinetā un attiecas gan uz iemaksām, gan izmaksu. Tomēr veiksmīgiem spēlētājiem var būt mākslīgi noteikti ierobežojumi attiecībā uz maksimālo iemaksu summu vai izņemamo summu.
  • Par likmju un vinnestu summu. Lielākajai daļai lietotāju bukmeikera birojs nerada šķēršļus laimestu gūšanai. Iemesls slēpjas vidējā spēlētāja laimēto likmju statistikā. Tas vienmēr ir izdevīgi 1xBet bukmeikerim, kas gūst peļņu no likmju veicēju zaudējumiem. Tomēr gadījumā, ja lietotājs sāks vinnēt, birojs “savilks” limitus. Lielās likmes tiks anulētas un laimesti tiks izmaksāti daļēji.
  • Likmju koeficientu vērtība. Bukmeikeru birojs piedāvā diezgan labus derību koeficientus. Taču tas neattiecas uz pieredzējušiem derību veicējiem, kuri bieži uzvar. Viņu gadījumā skaitliskās vērtības var būt par 5-25% zemākas.

Kā noprotams, ierobežojumi 1xbet vietnē attiecas uz lietotājiem, kuri no derībām nopelna vairāk, nekā zaudē. Tajā pašā laikā visi limiti tiek noteikti automātiski, un sākumā jūs tos varat nepamanīt. Tomēr, ja jums rodas problēmas ar iemaksām, izmaksu, likmju veikšanu u. c., jums vajadzētu arī sazināties ar atbalsta dienestu. Viņi varēs jums pateikt, vai jūsu kontā ir noteikti kādi ierobežojumi.

Cik daudz es varu izņemt no 1xBet?

Maksimālā summa, ko var izņemt no 1xBet, ir atkarīga no vairākiem faktoriem. Pirmkārt, ir vērts pievērst uzmanību maksājuma instrumentam. E-maksājumu gadījumā maksimālā izņemšanas summa ir 15 tūkstoši rubļu*, bet maksājumu karšu gadījumā – līdz 75 tūkstošiem rubļu*. Otrkārt, tas ir atkarīgs no bukmeikera noteiktajiem limitiem. Šādā gadījumā izmaksas apjoms var tikt samazināts vairākas reizes. Ja bukmeikers ir veicis šādu darbību, ir jāveic vairāki maksājumi. Tas ir saistīts ar risku maksāt lielāku pārskaitījuma maksu. Kā es varu zināt, ka ir problēmas ar izmaksu? Naudas pārskaitījuma pieprasījuma laikā parādās šāds paziņojums: “Maksimālā maksājuma summa 1xBet darījumu partnerim ir pārsniegta”. Ja spēlētājs, veicot pārskaitījumu, ir iekļāvies izvēlētās maksājumu metodes oficiālajā limitā, visticamāk, ir vēl kāds limits. Par limitu var uzzināt no bukmeikera atbalsta dienesta. * Vai arī tā ekvivalentu citā valūtā Вывод средств в 1хБет

Kāds ir izmaksu limits 1xBet?

Ja lietotājam rodas grūtības ar naudas izņemšanu, ne vienmēr tas ir saistīts ar 1xBet limitiem. Gadījumos, kad ir izmēģināti visi bukmeikera padomi, bet problēma saglabājas, Jūs varat rakstīt spēlētāju atbalstam. Nav cita veida, kā noskaidrot, vai pastāv kādi ierobežojumi no bukmeikeru kompānijas puses. Daudzi spēlētāji jautā: “Kāds ir 1xBet izmaksu limits?” Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no tā, vai pastāv papildu ierobežojumi no bukmeikera puses. Ja tādi ir, maksimālā izmaksas summa katram no maksājumu veidiem var tikt samazināta vairākas reizes. No reālu spēlētāju atsauksmēm, kas atstātas tematiskajos forumos, var, piemēram, izlasīt par karšu izņemšanas limitu līdz 10 000 rubļu vai ekvivalentu citā valūtā. Tajā pašā avotā kāds derību veicējs raksta par iemaksu limitu 300 rubļu vai līdzvērtīgas summas apmērā. Tāpēc visu informāciju par saviem limitiem savā spēles profilā var noskaidrot tikai ar atbalsta dienestu. Viņi ir pieejami 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā.

Attiecīgās ziņas