Intro

Bukmeikers 22Bet: depozīts

Пополнение депозита 22Бет
Izvēloties bukmeikeru, ir svarīgi pievērst uzmanību piedāvāto iemaksas metožu skaitam, komisijas maksas neesamībai un darījumu apstrādes laikam. Jums vajadzētu arī izlasīt par problēmām, kas var rasties, veicot iemaksu, un par atbalsta komandas darbu. Visos gadījumos 22Bet ir, ko piedāvāt lietotājiem. Bukmeikers piedāvā vairāk nekā 70 veidu, kā iemaksāt naudu kontā, neiekasē komisijas maksu par 22bet depozīta veikšanu. Aprakstīsim iemaksu procesu un pašreizējās maksājumu metodes sīkāk.

Noguldījumu veikšanas metodes 22Bet

Pēc reģistrēšanās 22bet vietnē katram derību veicējam ir jāveic iemaksa. Tas ir priekšnoteikums likmju veidošanai spēļu platformā. Tomēr šajā posmā birojs nepārbauda spēlētāja identitāti, likmju veicēja pārbaude tiek veikta izmaksas pieprasījuma laikā.

Kā minēts ievadā, kopējais maksājumu metožu skaits pārsniedz 70. Tomēr tas nenozīmē, ka Ukrainā, Krievijā, Kazahstānā vai citās valstīs jūs varat veikt iemaksu, izmantojot tās pašas metodes. Tās atšķiras, un tas ir saistīts ar to, kā dažādās valstīs darbojas pakalpojumi. Sīkāku informāciju par katrai valstij pieejamajām metodēm atradīsiet savā personīgajā kontā sadaļā “Papildināšana”.

Parasti visas 22Bet depozīta veikšanas metodes var iedalīt šādās:

 • Arbankas kartēm. Platforma atbalsta maksājumu sistēmu kartes Visa, MasterCard un Maestro.
 • Elektroniskie maki. Lietotāji var izmantot Skrill, Perfect Money, iWaller.
 • Maksājumu sistēmas. Jūs varat iemaksāt naudu savā 22Bet kontā, izmantojot ecoPayz un Neteller.
 • Bankas pārskaitījumi un internetbanka. Piemēram, Jūs varat veikt iemaksu Ukrainā, izmantojot Privat24 un Monobank.
 • Kriptovalūtas. Bukmeikers pieņem Bitcoin, Ethereum, Dogecoin un citus maksājumus.
 • Maksājumu termināļi. var izmantot iBOX, Paynet un citus.
 • Priekšapmaksas kartes. Nav atbalstītas visās valstīs.

Пополнение счета 22Бет

Bukmeikers pastāvīgi atjaunina pakalpojumu sarakstu, kas ļauj iemaksāt naudu 22bet kontā. Tāpēc mēs iesakām pārbaudīt aktuālos maksājumu veidus derību mājaslapā.

Naudas iemaksa 22Bet

Lietotāji var veikt iemaksas 22Bet jebkurā sev ērtā veidā un bez komisijas maksas no biroja puses. Tomēr jāatceras, ka pakalpojums, ar kura starpniecību tiek veikta iemaksa, var iekasēt papildu maksu. Lai samazinātu izmaksas un izmantotu komisijas naudu sporta derībām 22Bet, iesakām iepazīties ar maksājumu instrumentu tarifiem.

Minimālā iemaksas summa sākas no 1 ASV dolāra vai līdzvērtīgas summas citā valūtā. Tas ir atkarīgs no izvēlētā maksājumu pakalpojuma. Turklāt bukmeikerim ir noteikta augšējā iemaksu summa, ko var iemaksāt 22Bet. Ar kvotām jūs varat iepazīties lapā “Noguldījums”.

22Bet konta papildināšanas process ir līdzīgs visām metodēm: Jums ir jāizvēlas maksājuma instruments, jānorāda papildināšanas summa, jāievada informācija, jāapstiprina darījums. Tomēr ir dažas īpatnības, ko vērts pieminēt:

 • Maksājot ar bankas karti 22Bet, jūs varat piesaistīt informāciju bukmeikera mājaslapā. Tiks izveidots kartes digitālais žetons, kas nākamreiz, veicot iemaksu, ļaus jums veikt tūlītēju darījumu, neievācot datus.
 • Izmantojot 22Bet elektronisko maku, jūs varat nosūtīt naudu gan izmantojot maka pakalpojumu, gan lietotāja kontu. Lai pabeigtu operāciju, jums ir nepieciešama autorizācija un pārskaitījuma apstiprinājums.
 • Pateicoties maksājumu sistēmām, iemaksāt naudu 22bet ir iespējams tikpat vienkārši kā ar e-maksājumu palīdzību.
 • Izmantojot internetbanku, jūs varat veikt pārskaitījumus uz 22Bet gandrīz uzreiz. Tomēr visus darījumus pārbauda bankas, un valstīs, kurās azartspēles ir aizliegtas, tie var tikt bloķēti.
 • Naudas iemaksa uz 22Bet no kriptonauda ir drošākā iespēja, kā pārskaitīt līdzekļus uz spēļu kontu. Bukmeikers strādā ar visām populārākajām kriptovalūtām.
 • Noguldīt naudu 22Bet, izmantojot maksājumu termināli, ir izdevīgs veids, taču spēlētājam būtu jāapzinās, ka pakalpojumi iekasē augstu komisijas maksu.

Внесение денег на счет 22Бет

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visas maksājumu metodes ir pieejamas valstīs, kurās darbojas bukmeikeri. Jūs varat pārbaudīt aktuālo informāciju spēlētāja personīgajā kabinetā.

Noguldījuma pārbaude 22Bet tīmekļa vietnē

Naudas pārskaitījums uz Jūsu kontu tiek automātiski parādīts Jūsu personīgajā kabinetā 22Bet vietnē. Tātad viss, kas jums jādara, ir jāielogojas savā profilā un jāpārbauda atlikums augšējā labajā stūrī. Tam būtu jāmainās uz pārskaitījuma summu (neskaitot iespējamās maksas no maksājumu pakalpojumiem).

Ir gadījumi, kad pārskaitījumi aizkavējas, tāpēc līdz brīdim, kad nauda nonāk kontā, ir nepieciešams saglabāt maksājumu kvītis vai ekrānšāviņus par darījumiem. Ja nauda ilgstoši nenāk, varat sazināties ar atbalsta dienestu un mēģināt noskaidrot, kurā pusē radusies kļūme un kur meklēt naudu. Bet, ja pārskaitījumā ir bijuši pārkāpumi, piemēram, iemaksa ir veikta no citas kartes vai nauda ir aizdomīgas izcelsmes, bukmeikerim ir tiesības to atdot īpašniekam.

Ja jums rodas kādi jautājumi vai šaubas, sazinieties ar 22Bet tehniskā atbalsta dienestu. To var izdarīt, izmantojot e-pastu vai tērzēšanu tiešraidē.

Attiecīgās ziņas