Intro

22Bet programmatūra datoram: lejupielādēt un lietot

Программа для ПК 22Бет
Neskatoties uz to, ka 22bet sporta derību tirgū darbojas neilgi, tā neatpaliek no saviem konkurentiem pakalpojumu kvalitātes ziņā. Bukmeikers ne tikai piedāvā plašu sporta likmju izvēli, interesantas akcijas un bonusus spēlētājiem, bet arī ir sagatavojis ērtu mājaslapu derību veikšanai. Turklāt lietotāji var instalēt 22Bet mobilo lietotni, kas ir pieejama Android un iOS ierīcēm. Tomēr spēlētājus interesē 22Bet pieejamība likmju veikšanai, izmantojot datoru. Par to tiks runāts jaunā rakstā.

Lejupielādēt 22Bet datoram

22Bet izstrādātāju komanda ir sagatavojusi diezgan ērtu platformu, lai veiktu likmes un spēles. Tomēr arvien vairāk lietotāju izvēlas izmantot mobilos tālruņus, par ko mēs jau rakstījām minētajā rakstā (ievadā). Spēlētāji arī meklē alternatīvus veidus, kā piekļūt portālam, ja 22Bet vietne ir bloķēta. Tādā gadījumā ir iespējams izmantot īpašu datoram paredzētu programmu. Parasti šādām konkurentu programmām ir savs VPN, lai apietu visas bloķēšanas un ātri veiktu likmes.

Visas pieejamās 22Bet derību aplikācijas ir pieejamas sadaļā Mobilā lietotne. Kā jau var noprast no nosaukuma, tās ir viedtālruņiem paredzētās lietotnes. Diemžēl pagaidām nav atsevišķas 22bet lietotnes personālajiem datoriem. Tomēr, ievadot šo vaicājumu meklētājā, jūs, iespējams, atradīsiet vietnes ar it kā oficiālās aplikācijas instalācijas failiem datoriem. Neticiet šai informācijai. Bukmeikers 22Bet nepiedāvā programmu derību veikšanai no datoriem. Vai tā būs pieejama nākotnē? Tas arī nav zināms. Tomēr, ņemot vērā straujo pakalpojuma attīstību, nevar izslēgt šādu iespēju.

Программа ПК 22Бет

22Bet programmatūras instalēšana datoriem

Iepriekšējā sadaļā rakstījām, ka bukmeikers pašlaik nepiedāvā 22Bet derību programmatūru, ko var instalēt savā datorā. Šeit mēs runājam tieši par atsevišķu failu, ko var instalēt, izmantojot standarta Windows vai MacOS rīkus. Taču uzņēmīgi lietotāji ir iemācījušies, kā izkļūt no šīs situācijas un veikt likmes no sava personālā datora, neapmeklējot vietni.

Lai instalētu 22Bet programmatūru savā datorā, varat izmantot Android emulatoru. Spēlētājs datorā instalē programmatūru, lai izmantotu mobilās lietojumprogrammas, instalē bukmeikera programmatūru un bauda derības. Šī risinājuma trūkumi ir papildu grūtības, kas saistītas ar ērta emulatora atrašanu, un programmas ātrums datorā. Galvenā 22Bet lietojumprogrammas priekšrocība derībām datorā ir tā, ka ir iespējams apiet tīmekļa vietņu bloķēšanu, neizmantojot VPN pakalpojumus.

Kā alternatīvu varat instalēt 22Bet lietotnes iOS versiju. Taču jums ir jāatrod bezmaksas un ātrs iPhone programmatūras emulators. Tas ir grūtāk izdarāms nekā Android operētājsistēmai.

Мобильное приложение 22Бет

Likmju veikšana, izmantojot 22Bet programmatūru

Kad lietotājs ir instalējis 22Bet programmatūru datoram, viņš var sākt veikt likmes. Viss process neatšķirsies no mobilās lietotnes lietošanas. Vienīgā atšķirība ir tā, ka nepieciešams palaist emulatoru un “izvietot” lietojumprogrammu datorā. Visas pārējās darbības būs identiskas.

Lai veiktu likmi, izmantojot 22Bet programmatūru, spēlētājam ir nepieciešams:

  1. Izvēlieties sev interesējošo notikumu sadaļā “Line” vai “Live”. Tās var būt arī e-sporta sacensības, kas atrodamas lapā “Kibersports”.
  2. Iepazīstieties ar izvēlēm, noklikšķiniet uz attiecīgā notikuma koeficienta (pievienojiet likmi uz kupona).
  3. Lapā ar kuponu iestatiet likmes lielumu un izvēlieties veidu (ja ir pievienotas vairākas izvēles).
  4. Veiciet likmi, noklikšķinot uz attiecīgās pogas.

Pēc tam spēlētājs var izsekot likmes rezultātam savā personīgajā kontā vai lapā “Pārbaudīt kuponu”.

Attiecīgās ziņas