Intro

22Bet mobilā lietotne

Мобильное приложение 22Бет
Mūsdienās lielākā daļa spēlētāju dod priekšroku sporta derībām, izmantojot mobilās ierīces. Tāpēc bukmeikers 22Bet ir sagatavojis mājaslapas mobilo versiju, kurai ir adaptīvs dizains un kura pareizi darbosies uz dažādiem derību veicēju sīkrīkiem. Tāpat, cenšoties radīt pēc iespējas ērtākus apstākļus saviem klientiem, birojs ir izstrādājis atsevišķu mobilo aplikāciju 22bet ierīcēm ar Android un iOS operētājsistēmām. Tas ļāva likmju spēlētājiem vienmēr būt informētiem par gaidāmajām spēlēm un veikt savas likmes jebkurā vietā, kur ir pieejams interneta pieslēgums, vai tas būtu bārā, stadionā vai ceļojuma laikā. Par to, kas ir 22Bet mobilā lietotne, kā to lejupielādēt un instalēt, lasiet šajā jaunajā rakstā.

22Bet mobilās lietotnes lejupielāde un instalēšana

22Bet mobilo lietotni varat iegūt no oficiālās vietnes. Diemžēl ne visās valstīs spēlētājiem ir pieejams šis portāls. Tāpēc, iespējams, jums būs nepieciešams lejupielādēt un instalēt lietotni no citiem avotiem. Tomēr mēs stingri iesakām šādas darbības neatbalstīt. Lai būtu drošībā, jums vajadzētu izmantot oficiālo lietotni, kas lejupielādēta no 22Bet derību vietnes. Pretējā gadījumā jūs varat inficēt savus sīkrīkus ar vīrusiem un nodrošināt datus un piekļuvi trešajām personām. Ja nevarat pieteikties bukmeikera tīmekļa vietnē, varat izmantot veidus, kā apiet 22Bet bloķēšanu.

Lai lejupielādētu 22Bet mobilo lietotni, jums jādodas uz mājas lapu. Pēc tam apakšizvēlnē lapas augšpusē vai sānu joslā (labajā pusē) atrodiet sadaļu “22Bet mobilā lietotne”. Nonācis sadaļā, spēlētājs redzēs informāciju par aplikācijas lejupielādi Android vai iOS (iPhone) ierīcēm. Noklikšķinot uz attiecīgās pogas, tiks atvērts jauns logs ar norādījumiem par programmas lejupielādi un instalēšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka process dažādām operētājsistēmām ir atšķirīgs.

Android lietotnes instalēšana no 22Bet būs jāveic manuāli. Tas ir saistīts ar Google aizliegumu izvietot bukmeikeru un kazino programmas Google Play. Kad esat lejupielādējis programmatūras failu savā tālrunī, jums ir manuāli jāatļauj instalēšana no nezināmiem avotiem sadaļā “Iestatījumi” sadaļā “Drošība”, pārvietojot slīdni “Atļaujas šim avotam” aktīvajā pozīcijā. Šādā gadījumā tā ir pilnīgi droša mobilajai ierīcei. Vēl jo vairāk, kad esat lejupielādējis un instalējis 22Bet mobilo lietotni, iestatījumus var atgriezt atpakaļ iepriekšējā stāvoklī.

Мобильное приложение Android 22Бет

Jūs varat lejupielādēt un instalēt 22Bet iOS mobilo lietotni, izmantojot oficiālo App Store veikalu vai manuāli no bukmeikera mājaslapas. Pirmajā gadījumā jums ir jāveic standarta programmatūras instalēšanas darbības, izmantojot lietotņu veikalu ar lietotnēm savā tālrunī. Attiecībā uz otro iespēju, jums ir nepieciešams veikt programmatūras korporatīvo. Lai to izdarītu, dodieties uz “Iestatījumi” – “Vispārīgi” – “Profili” vai “Profili un ierīces pārvaldība”. Izstrādātāja profils parādīsies sadaļā “Korporatīvā programma”. Jums ir jādod atļauja, lai 22Bet programmas izstrādātājs kļūtu par uzticamu uzņēmumu. Pēc tam visas tā izstrādātās programmas tiks instalētas bez ierobežojumiem.

22Bet lietotņu funkcijas Android un iOS operētājsistēmām

22bet mobilajai lietotnei ir visas oriģinālās bukmeikera tīmekļa vietnes funkcijas, tāpēc tā ir ļoti populāra derību spēlētāju vidū. Uzskaitīsim galvenās priekšrocības, ko sniedz šī programmatūra, lai veiktu derības, izmantojot tālruni:

 • Jaunpienācēji, instalējot un reģistrējoties, saņem apsveikuma bonusu.
 • Aplikācija darbojas ātrāk nekā mājaslapas mobilās pārlūkprogrammas versija pat vājā interneta pieslēgumā.
 • Jūs varat atjaunināt uz jaunāku versiju, izmantojot izvēlni “Iestatījumi”.
 • Jūs varat sekot līdzi spēlēm tiešraides režīmā un veikt likmes uz notikumiem tiešraidē.
 • Tiešraides notikumus un spēles var skatīties bez reģistrācijas.
 • Ir pieejama vietnes bloķēšanas apiešana, un jūs varat uzzināt portāla faktisko spoguli.
 • Pieejama iespēja skatīties spēļu video pārraides.
 • Programmai ir lietotājam draudzīgs interfeiss ar visām nepieciešamajām funkcijām. To nav grūti izmantot.
 • Iespēju un funkciju kopums līdzīgs oriģinālajai bukmeikera vietnei.
 • Jūs varat iemaksāt un izņemt naudu jebkurā Jums ērtā laikā.
 • Tiešsaistes tērzēšana ar 24/7 atbalstu.

Bukmeikers pastāvīgi paplašina mobilās lietotnes funkcionalitāti. Tāpēc mēs iesakām to atjaunināt un izmantot visas jaunākās 22bet sporta likmju veikšanas funkcijas.

Мобильное приложение iOS 22Бет

22Bet lietotnes atbloķēšana

Lejupielādējot un instalējot 22Bet mobilo lietotni, lietotājiem vienmēr būs ātra un nepārtraukta piekļuve derībām. Programmā ir iebūvēts VPN, kas ļauj mainīt IP adresi, pieslēdzoties pie totalizatora servera. Jums vienmēr būs pieejams arī atjaunināts tīmekļa vietnes spoguļattēls, ja tā tiek bloķēta.

Lietošanas ērtuma, visu nepieciešamo funkciju pieejamības un stabilas darbības bez bloķēšanas kombinācija palielina 22Bet mobilās lietotnes popularitāti derību veicēju vidū.

Attiecīgās ziņas