Intro

22Bet iOS lietotne derībām

Приложение 22Bet на iOS
Arvien vairāk Bet 22Bet lietotāju veic likmes, izmantojot mobilo tālruni. Lai gan bukmeikera tīmekļa vietne ir pilnībā pielāgota viedtālruņu ekrāniem, tā ātri darbojas uz sīkrīkiem, bet veikt likmes, izmantojot lietotni, ir daudz ērtāk. Tāpēc izstrādātāju komanda ir sagatavojusi 22Bet mobilo lietotni Android un iOS operētājsistēmām. Par to, kā darbojas Android aplikācija, mēs jau skaidrojām kādā no iepriekšējiem rakstiem. Jaunajā rakstā mēs vēlamies iepazīstināt ar 22Bet aplikāciju iOS

22Bet mobilās aplikācijas lejupielāde un instalēšana iPhone tālruņiem

IOS operētājsistēmas lietotājiem ir priekšrocības salīdzinājumā ar Android viedtālruņu īpašniekiem. Viņi var lejupielādēt 22Bet mobilo aplikāciju uz saviem iPhone tālruņiem tieši no oficiālā App Store. Alternatīvi saiti uz lietotni var atrast bukmeikera tīmekļa vietnē. Dodoties uz sadaļu “Mobilā aplikācija” un izvēloties instalācijas failu iOS, spēlētājs tiks novirzīts uz App Store lapu.

Iespēja instalēt tieši no veikala atvieglo programmas instalēšanu jaunpienācējiem. Gadījumā, ja bukmeikera vietne ir bloķēta, nav nepieciešams meklēt veidus, kā apiet 22Bet bloķēšanu. Jūs varat ātri lejupielādēt programmatūru no oficiālā avota.

22Bet mobilās lietotnes instalēšanas process iOS operētājsistēmā ir šāds:

 1. Meklējiet bukmeikera lietotni, izmantojot meklēšanu.
 2. Uzsāciet instalēšanu, nospiežot pogu “Instalēt”, pēc tam, kad esat apstiprinājuši darbību un piešķīruši programmai atļaujas.
 3. Autorizējieties 22Bet mobilajā lietotnē, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli. Jaunpienācēji var reģistrēties 22Bet, izmantojot savu e-pastu vai tālruņa numuru.

Dažos gadījumos lietotājiem joprojām var rasties grūtības ar 22bet mobilās lietotnes instalēšanu iPhone. Interneta pakalpojumu sniedzēji var bloķēt šo lapu. Tādā gadījumā spēlētājam ir jāveic šādas darbības:

 1. Dodieties uz App Store iestatījumiem savā ierīcē.
 2. Atveriet Apple ID sadaļu.
 3. Noklikšķiniet uz “Apskatīt Apple ID” un ievadiet savu paroli.
 4. Izvēlieties “Country/Region” un piesitiet “Change Country or Region”.
 5. Sarakstā atrodiet valsti, kurā sporta derības nav aizliegtas, piemēram, Kipru. Saglabājiet veiktās izmaiņas.

Мобильное приложение 22Бет для Айфона

Ja šis solis nepalīdz, varat mēģināt sazināties ar atbalsta dienestu un pieprasīt 22Bet mobilās lietotnes instalācijas failu. Šādā gadījumā spēlētājam to būs jāinstalē manuāli. Tas prasa veikt papildu darbības tālrunī:

 1. Dodieties uz tālruņa iestatījumiem, sadaļu “Vispārīgi” – “Profili” vai “Profili un ierīces pārvaldība” (atkarībā no sistēmas versijas).
 2. Iestatiet lietojumprogrammas izstrādātāja uzticamību. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz izstrādātāja profila nosaukuma* sadaļā “Korporatīvā programma”.

*Sistēma pati noteiks instalācijas failu un parādīs tā nosaukumu.

 1. Pēc apstiprinājuma varat atgriezties pie lejupielādētā faila un manuāli instalēt 22bet mobilo lietotni iOS operētājsistēmā.

Kad esat instalējis 22Bet lietotni, varat turpināt veikt likmes.

22Bet iOS lietotnes priekšrocības

22bet mobilā lietotne ir diezgan populāra lietotāju vidū tās priekšrocību dēļ. Izmantojot šo lietotni, spēlētāji var vinnēt uz:

 • Veiktspējas ātrums. 22Bet lietotne iOS darbojas daudz ātrāk nekā mājaslapas mobilā versija.
 • Vietnes bloķēšanas apiešana. Lietotājiem nav jādomā, kuru VPN pakalpojumu izmantot, lai mainītu savu IP adresi un pieslēguma punktu. Lietotnē ir iebūvēta funkcionalitāte, kas ļauj apiet vietņu bloķēšanu.
 • Liela funkciju izvēle. Likmju veikšana, izmantojot 22Bet mobilo lietotni iOS operētājsistēmai, ir vienkārša un ērta. Spēlētājiem ir pieejamas visas derību veikala tīmekļa vietnē pieejamās funkcijas.
 • Likmju likšana uz tiešraides notikumiem. Spēlētāji var veikt sporta spēļu tiešraides un kiber sporta derības. Viņiem ir arī iespēja skatīties spēles tiešsaistē.
 • 24/7 atbalsts. 22Bet lietotāji var lūgt palīdzību 24/7.

Ir vērts atzīmēt, ka izstrādātāju komanda pastāvīgi atjaunina 22Bet mobilo lietotni iPhone tālruņiem. Katra jaunā versija piedāvā spēlētājiem papildu iespējas vēl ērtākai likmju veikšanas pieredzei. Tāpēc mēs iesakām izmantot jaunāko lietotnes versiju.

Мобильное приложение 22Бет для iOS

Likmju likšana 22Bet iOS operētājsistēmā

Iepriekšējā sadaļā mēs uzsvērām galvenās 22Bet mobilās lietotnes iOS operētājsistēmai priekšrocības. Papildus iepriekš minētajām priekšrocībām ir vērts pieminēt arī likmju izvietošanu. Likmju veikšanas process lietotnē ir vienkāršs un būs intuitīvs pat iesācējiem. Lai veiktu likmi iPhone programmā, spēlētājam ir:

 1. Dodieties uz vēlamo sadaļu ar sporta notikumiem. Lapas “Line”, “Live” vai “Cybersport” tiek parādītas kā ikonas ekrāna augšdaļā. Jūs varat arī atrast sadaļu, izmantojot hamburgeru izvēlni. Tā atrodas ekrāna augšējā labajā stūrī.
 2. Atrodiet sporta vai kibersporta sacensības. Atrodiet interesantu spēli.
 3. Pievienojiet izvēli ar atbilstošu koeficientu derību likmju likmju kuponam.
 4. Norādiet likmju summu un izvēlieties veidu (ja tiek pievienoti vairāki notikumi).
 5. Pabeidziet likmju uzlikšanu, noklikšķinot uz pogas “Veikt likmi”.

Kad likme ir veikta, to var izsekot lietotāja kabinetā. Spēlētājs var arī ievadīt kupona numuru veidlapā lapā “Pārbaudīt kuponu”, lai izvairītos no pieteikšanās tīmekļa vietnē. Tas ir ērti, ja tiek izmantots darba dators.

Attiecīgās ziņas