Intro

1xStavka un 1xBet: kā veikt UCPIS identifikāciju?

Сайт 1xStavka
Krievijas Federācijā dzīvojošie bukmeikeri nevar pieteikties 1xBet bukmeikera vietnē, neizmantojot speciālu programmatūru vai oficiālus spoguļattēlus. Par portāla bloķēšanas iemesliem rakstījām rakstā “Kāpēc 1xBet ir aizliegts Krievijā?” Tomēr spēlētāji var veikt likmes 1xStavka (1xStavka), kas ir 1xBet meitas uzņēmums: tam ir licence pakalpojumu sniegšanai valstī. Lai sāktu izmantot biroja vietni, jums ir nepieciešams iziet identifikāciju, tostarp TSUPIS. Kā to izdarīt, lasiet rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas Jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

1xStavka un 1xBet: kā iziet identifikāciju?

Daudzi jaunpienācēji jauc bukmeikerus 1xStavka un 1xBet. Tomēr tie ir divi dažādi uzņēmumi: pirmais darbojas tikai Krievijas tirgū, bet otrais – visā pasaulē (RF biroja vietne ir bloķēta). Mēs esam sagatavojuši īsu salīdzinājumu par to, ar ko 1xBet un 1xStavka atšķiras, kuru iesakām izlasīt. Pamatojoties uz apgalvojumu, ka bukmeikeri ir atšķirīgi, aprakstīsim identifikācijas procesu 1xStavka un 1xBet atsevišķi.

Identifikācijas process 1xStavka (1xStavka)

Identitātes pārbaude derību uzņēmuma 1xStavka (1xStavka) vietnē tiek veikta konta izveides procesā. Jums ir jādodas uz reģistrācijas lapu un jāveic 3 soļi: reģistrācija vietnē, tālruņa numura pārbaude un identifikācija. Tādējādi pēc tam, kad esat aizpildījis visu informāciju par sevi, piesaistot savu tālruņa numuru spēlētājam, jums ir jāveic dokumentu pārbaude.

Starptautiskie tiešsaistes bukmeikeri lūdz spēlētājus iesūtīt ieskenētu pases, ārzemju pases, autovadītāja apliecības kopiju vai nofotografēties ar dokumentu, lai to pārbaudītu. 1xStavka gadījumā tiek izmantota cita mehānika. Lai sevi identificētu 1xStavka, ir jāizmanto Valsts dienests, KONTAKTS (lai veiktu operāciju tiešsaistē) vai jāierodas derību birojā vai Svyaznoy salonā. Šādā veidā bukmeikers rūpīgi pārbauda visus spēlētājus, un bez pases uzrādīšanas nav iespējams izmantot biroja pakalpojumus.

Регистрация в 1хСтавка

Identifikācija 1xBet

1xBet lietotājiem nav nepieciešams ierasties derību birojā, lai pārbaudītu savu identitāti. Un pie bukmeikera vairs gandrīz nav saglabājušies nekādi derību punkti. Uzņēmums jau sen ir pārgājis uz tiešsaistes derībām. Tāpēc arī 1xBet identifikācija tiek veikta, izmantojot tīmekļa vietni.

1xBet bukmeikers piedāvā spēlētājiem vairākas konta izveides iespējas. Tāpēc, autorizējoties savā personīgajā kontā, ir jāaizpilda visi dati kartītē, kas netika ievadīti reģistrācijas laikā. Pēc pieteikšanās lietotāja kontā jūs varat pārbaudīt savu profilu lapā “Personas dati”.

Spēles profila pārbaude tiek veikta naudas izmaksas posmā*. Lietotājam ir jānosūta pieprasītie dokumenti, izmantojot veidlapu vai e-pastu. Līdz tam brīdim naudas izņemšanas operācija tiks iesaldēta. Pēc identifikācijas veikšanas 1xbet, spēlētājam ir pieejamas visas bukmeikera funkcijas.

*Atsevišķās situācijās bukmeikers var pieprasīt pases vai cita dokumenta kopiju pēc naudas iemaksas kontā.

Bukmeikeri 1xStavka un 1xBet: kā nodot identifikāciju TSUPIS?

Krievijas Federācijas tiesību akti paredz, ka spēlētājiem ir jāreģistrējas UPIS (saīsinājums nozīmē “Interaktīvo derību pārskaitīšanas centrs”). Tā ir finanšu organizācija, kas ir starpnieks starp likmju spēlētāju un bukmeikeru. Šobrīd Krievijā darbojas 2 šādas organizācijas – Vienotais UUPIS centrs, ar kuru sadarbojas 1xStavka, un UUPIS centrs, kas atrodas Kiwi-bank. To uzdevums ir kontrolēt spēlētāju laimestus un maksāt nodokļus Federālajam nodokļu dienestam.

Единый ЦУПИС

1xStavka spēlētāju UUPIS var identificēt vienā no šādiem veidiem:

  • Jums ir jādodas uz bukmeikera 1xStavka totalizatoru. Jums līdzi jāņem pase un jāaizpilda veidlapa konta atvēršanai bukmeikeru mantu īpašnieku centrā.
  • Pieteikšanās Euroset veikalā. Darbiniekus jāinformē, ka ir nepieciešams iziet dokumentu pārbaudi NKP mobilās kartes saņemšanai. Lietotājam tiks izsniegta pieteikuma veidlapa, kas jāaizpilda. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Euroset iekasēs 100 rubļu maksu par 1hStavka spēlētāja identifikācijas procedūras veikšanu UUPIS.
  • Dokumentu pārbaude notiek, izmantojot bukmeikera tīmekļa vietni. Lai to izdarītu, lietotājam jāpiesakās un jāpāriet uz sadaļu “Interaktīvo likmju pārvaldība”. Pēc maksājuma metodes izvēles parādīsies paziņojums, kas informēs par nepieciešamību reģistrēties UUPIK tīmekļa vietnē. Pāriet uz lapu, atvērsies programma, kurā jāievada tālruņa numurs, jāpiesakās 1хStavka vietnē un jāizdomā parole. Pēc koda ievadīšanas no SMS (tas tiks nosūtīts uz norādīto numuru) UUPIS pārbaudīs konta pieejamību bukmeikera vietnē un apstiprinās profilu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tikai pēc konta atvēršanas UUPIS spēlētāji var veikt iemaksas 1xStavka vietnē. Personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, tiks liegta iespēja reģistrēt spēļu kontu.

Ja spēlētājs ir reģistrējies vietnē 1xbet, apejot bloķēšanu, viņam nav nepieciešams atvērt kontu UPIS. Tāpēc daudzi spēlētāji dod priekšroku starptautiskajam portālam, nevis vietējam bukmeikerim, lai nemaksātu papildu maksu par laimestiem.

Attiecīgās ziņas