Intro

1xBet’s multi-folds: likmju veikšana un pārdošana

Экспресс-ставка 1хБет
Iesācējiem ir daudz jautājumu par wilds. Mūsu iepriekšējā rakstā “Kā veikt ekspreslikmes 1xbet” tika sniegtas atbildes uz lielāko daļu no tiem. Tomēr vēl ir vairākas tēmas, kuras mēs nolēmām aplūkot jaunajā materiālā. Lasiet par kombinēto likmju izvēles īpatnībām, antiekspress likmēm, dienas parlay un likmju pārdošanu.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā es varu veikt ekspreslikmi 1xBet?

1xBet ir pārdomājusi, kā veikt likmes vietnē. Lai 1xBet vietnē izveidotu parlay, lietotājam ir tikai jāizvēlas interesējošie notikumi un jāpievieno tie likmju talonā. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz iznākuma koeficienta. Pēc divu vai vairāku izvēļu pievienošanas derību biļetei būs iespējams izveidot “parlay”. Attiecīgais elements parādīsies likmju veidu izlaižamajā sarakstā. Pēc tam likmju veicējs norāda likmju summu un, izpildot pieejamos soļus, pabeidz veikt likmi.

Ekspress likmes izveides procedūra 1xBet vietnē, 1xWin un mobilajā aplikācijā neatšķiras. Atšķirība ir tikai ekrānu dizainā. Lai gan izstrādātāji cenšas visus likmju rīkus ietilpināt vienā formātā, lai atvieglotu bukmeikera pakalpojumu izmantošanu iesācējiem.

Kā 1xBet veikt savas ekspreslikmes?

Kā jau minēts iepriekšējā sadaļā, parlay slēgšanas process bukmeikera vietnē nav sarežģīts. Tāpēc visi jautājumi, kas spēlētājiem var rasties express likmju veikšanas posmā, būs šādi: kādus notikumus iekļaut likmē, lai likme izdotos? Pastāv dažādas stratēģijas, kā izveidot vinnējošas kombinētās likmes. Turklāt ir pakalpojumi, kuros var iegādāties jau gatavas prognozes parlaijam no veiksmīgiem derību dalībniekiem.

Vai mums vajadzētu izmantot ārējo ekspertu pakalpojumus? Šajā gadījumā lēmums ir atkarīgs no paša spēlētāja. Taču, mūsuprāt, vislabāk ir iemācīties, kā pašam veidot savas ekspres likmes 1xBet. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums izveidot pareizās kombinācijas, lai no savām likmēm iegūtu maksimālu labumu:

  1. Nebaidieties likt likmes uz neizšķirtu. Spēlēs, kurās nav izteikta favorīta, komandu uzvaras izredzes ir aptuveni vienādas. Tāpēc jūs varat izvēlēties, ka spēles rezultāts būs neizšķirts. Parasti šādu likmju koeficienti ir augsti, un izredzes gūt panākumus ir diezgan labas. Ja aplūkojat futbola spēļu statistiku populārajos pasaules čempionātos, katra ceturtā spēle beidzas neizšķirti.
  2. Novietojiet savas vērtīgās likmes. Starp pieejamo sporta notikumu skaitu, uz kuriem var likt likmes, ir iespējams atrast tādus, kuros uzvarētāju komandu bukmeikeri novērtē par zemu. Ja derību veicējs labi pārzina komandu un sportistu spēles stilu nišas čempionātos, tad nav vērts pievērst uzmanību piedāvātajam favorītam. Vislabāk ir spēlēt pret bukmeikeru.
  3. Sastādiet likmju sarakstu. Ieteicams turēt piezīmju grāmatiņu, kurā pierakstīt potenciālās spēles, kuras varētu iekļaut parlay. Kad lietotājs ir pierakstījis visas spēles, salīdzinājis koeficientus un vēlreiz novērtējis tās vai citas komandas/sportista veiksmi, var ķerties pie parlay likmes slēgšanas 1xbet.
  4. Jums nevajadzētupaļauties uz augstām likmēm. Jo vairāk iznākumu ar augstu koeficientu kombinācijā, jo lielāka iespēja, ka parlay zaudēs. Atcerieties, ka riskam jābūt pamatotam. Tāpēc nav laba ideja mēģināt sastādīt Parlay, kur zaudējuma izredzes ir augstas lielākajai daļai notikumu.
  5. Pareiza tirgu izmantošana. Labākais derību veicējs zina, kā novērtēt komandas izredzes un aprēķināt katra likmes veida izredzes. Piemēram, ja mačā ir izteikts favorīts, bet tā uzvaras koeficients nav augsts, labāk izmantot handikapu. Šādas nianses 1xBet likmju likmju koeficientos var palīdzēt palielināt galīgo koeficientu.
  6. Iepriekšēja spēles analīze. Zināšanas par iepriekšējo spēļu analīzi ir derību veicēja panākumu atslēgu atslēga derībās. Lai veiktu pareizu spēles prognozi, ir vērts iepazīties ar iepriekšējām komandu/sportistu spēlēm. Iepriekšējo spēļu analīze ir obligāta, ja vēlaties veikt daudz likmju.
  7. Atsakieties no likmēm uz favorītiem. Ja derību veicējam ir kāda iecienītākā komanda vai sportists, neiekļaujiet viņu spēles Parlay. Iespējams, ka lietotājs nenovērtēs pretinieku un noticēs sava favorīta spēkam. Tas, savukārt, noved pie zaudējumu kombinācijām.
  8. Ierobežojiet ekspress likmju skaitu. Pēc pirmās naudas iegūšanas Parlay spēlēs spēlētāji bieži vien ir vairāk nekā priecīgi to ņemt. Tomēr šo likmju veidu nevajadzētu izmantot ļaunprātīgi. Patiesība ir tāda, ka liels notikumu skaits vienā likmē ir saistīts ar augstu zaudējuma risku. Tāpēc ir jāiegulda daudz laika, lai izveidotu laimējušu kombināciju. Ātra kombinēto likmju veidošana “pēc nejaušības principa” var beigties slikti likmju izdarītājam.
  9. Izmantojietbukmeikera bonusus. Bukmeikeru sabiedrība 1xbet mudina lietotājus, kuri veic ekspres likmes, iekļaut derību likmju talonā vairāk nekā 10 iznākumus. Par to konts palielina galīgo koeficientu ar noteiktu reizinātāju. Pieredzējuši lietotāji var izmantot šos bonusus, lai saņemtu papildu balvas.

Экспресс-ставка 1хБет

Ievērojot šos padomus, lietotāji var iemācīties, kā pareizi sastādīt ekspress likmes 1xbet un nopelnīt lielas summas par kombinācijām.

Kas ir 1xBet antiekstrēde?

Bukmeikers saviem lietotājiem piedāvā dažādus 1xbet likmju veidus. Starp pieejamajiem likmju veidiem ir arī ekspreslikmju variācijas. Viena no tām ir 1xbet antiekspresa likme. Noklikšķinot uz saites uz rakstu par likmju veidiem, jūs varat atrast definīciju antieksemplāra likmei – tā ir likme, kas uzvarēs, ja visi notikumi likmju talonā būs zaudēti. Tātad šāda veida likme tiek aprēķināta pretēji parlay likmei.

Daudzi jaunpienācēji domā, ka 1xBet Anti-ekspreisa ir likmes, kas ietver iznākumus uz nepārprotami zaudētājos. Pēc definīcijas tas tā ir. Tomēr praksē likmes uz nepārprotamiem “underdogs” likmju likmju veicējam nedos lielus laimestus: zems koeficients un bukmeikera uzcenojums “apēdīs” gandrīz visu peļņu. Tāpēc anti-extras būtu jāiekļauj notikumi, kuros spēles iznākums var mainīties jebkurā brīdī.

Lai 1xBet sistēmā veiktu antiekspresi, lietotājam derību likmju kvītī ir jāpievieno 2 notikumi un pēc tam no izlaižamā saraksta jāizvēlas atbilstošais likmju veids. Bukmeikers pārrēķinās koeficientu saskaņā ar jauno formulu. Kad esat ievadījis likmju summu, varat iepriekš pārbaudīt laimestu un turpināt likmju likšanu. Sīki izstrādātus noteikumus par atiexpress aprēķināšanu varat atrast bukmeikera tīmekļa vietnē. Lai to izdarītu, dodieties uz lapu “Noteikumi”, uz kuru saite atrodas apakšējā izvēlnē.

Kā es varu pārdot ekspress likmi 1xBet?

Pēc tam, kad lietotājs ir savācis un veicis 1xbet pirmsspēles express likmi, var parādīties ziņas par komandas/dalībnieka savainojumiem. Šāda situācija var anulēt visu kombināciju, ko izveidojis likmju veicējs. Lai nezaudētu visu likmi, lietotājs var izmantot 1xBet express likmju likmju pakalpojumu.

Lai pārdotu parlay likmi 1xbet, ir jāpiesakās savā personīgajā kabinetā un jādodas uz likmju vēstures sadaļu. Šeit ir pieejama informācija par lietotāja izspēlētajām un neizspēlētajām likmēm. Derību veicējs var izvēlēties sev interesējošo parlay un nospiest pogu “Pārdot “*. Jaunā logā parādīsies informācija par bukmeikera kompensācijas summu (tā nebūs maksimālā summa). Ja spēlētājs ir apmierināts ar kompensācijas summu par parlay, viņš var vēlreiz nospiest pogu “Pārdot”. Pēc tam nauda tiks atmaksāta spēlētāja kontā 20 sekunžu laikā.

*Lūdzu, ņemiet vērā, ka savu likmi var pārdot pirms jebkura Parlay notikuma

Экспресс дня 1хБет

Kas ir Day Parlay 1xBet?

Bieži vien jaunie lietotāji baidās likt kombinētās likmes. Tas ir saistīts ar pieredzes trūkumu likmju likšanā un nespēju pareizi veidot kombinācijas. Šādā gadījumā spēlētāji var lūgt palīdzību pieredzējušākiem spēlētājiem, iegādāties prognozi no profesionāļa vai izmantot 1xBet piedāvājumu. Pēdējā iespēja, kas pazīstama kā “Parlay of the Day”, ir pieejama visiem lietotājiem.

Dienas ekspresis 1xbet ir bukmeikera piedāvāto likmju kombinācijas, kas ietver notikumus dažādos mačos (galvenokārt top spēlēs). Spēlētāji var likt likmes uz jebkuru ekspreslikmi. Ja tās ir veiksmīgas, lietotājs saņem papildus 10% pie sava laimesta. Tieši tas padara bukmeikera dienas ekspreslikmes interesantas. Tomēr lietotājam jāapzinās, ka biroju neinteresē klientu naudas laimēšana. Tāpēc spēlētājiem rūpīgi jāpārbauda visi ekspreslikmes notikumi un jāizvēlas likme, kas patiešām var dot laimestu.

Attiecīgās ziņas