Intro

1xBet uzticības likme: kā to iegūt un izmantot?

1хБет - Доверительная ставка
Rakstā par 1xBet mājaslapā lietotājiem pieejamajiem likmju veidiem tika apskatītas 1xBet uzticības likmes. Tomēr iesācējiem derību spēlētājiem ir daudz jautājumu par šādu likmju saņemšanu un veikšanu. Un tie minētajā materiālā netika detalizēti apskatīti. Tāpēc esam nolēmuši sniegt atbildes uz visiem to spēlētāju jautājumiem, kuri vēlas izmantot uzticības likmes.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir uzticama likme 1xBet?

Bukmeikera birojs 1xbet saviem pastāvīgajiem spēlētājiem piedāvā dažus “plusus”, kas nav pieejami konkurentu vietnēs. Papildus bonusu programmai, kas ļauj nopelnīt papildu punktus par aktivitāti portālā, 1xbet bukmeikeri var izmantot uzticības likmju priekšrocības. Tās ir likmes, kuras lietotāji veic par naudu, ko bukmeikers sniedz kā avansu. Uzticības likmes nav pieejamas visiem derību nama lietotājiem. Saskaņā ar bukmeikera noteikumiem un nosacījumiem, spēlētājiem, kuri:

  • Esmu jau izņēmis naudu un neesmu pārkāpis portāla noteikumus. Jaunreģistrētiem lietotājiem ir liegta iespēja izmantot uzticības likmes.
  • Ir nenomērītas likmes. Šādu likmju esamība ir garantija, ka bukmeikers varēs atgūt savu naudu.
  • Ir pozitīvs konta atlikums. Šādā gadījumā bukmeikers nodrošina arī avansu, pamatojoties uz naudas pieejamību spēlētāja kontā. Naudas nedrīkst būt vairāk par 20 naudas vienībām.
  • Veikt tiešraides derības vai priekšsacīkstes, kas tiks apmaksātas 2 dienu laikā. Likme var būt vienreizēja likme vai ekspreslikme.

Ja lietotājs izpilda visus bukmeikera nosacījumus, 1xBet viņam tiek piešķirta uzticības likme. Turpmākajās sadaļās tiks izskaidrots, kā to izdarīt.

Kā tiek aprēķināta 1xbet uzticības likme?

Kad lietotāji uzzina par iespēju saņemt naudu no bukmeikera kā avansu, viņi sagaida lielas naudas summas “uz kredīta”. Patiesībā 1xbet trasta likmes aprēķināšanas algoritms ir diezgan “viltīgs”. Lietotāji, kuru kontā ir pietiekami daudz naudas (vairāk nekā 20 naudas vienības), vienlaikus izpildot iepriekšējā sadaļā minētos kritērijus, avansa likmi nesaņem. Savukārt tie spēlētāji, kuri ir starp “laimīgajiem”, var saņemt līdz pat 50% no neuzliktajām likmēm. Piemēram, lietotāja kontā bija $100*. Viņš uzlika $95* uz 2 futbola spēļu rezultātiem. Galīgais pozitīvais atlikums ir $5*. Šādā gadījumā bukmeikers, aprēķinājis spēlētāja laimesta varbūtību, var piedāvāt ne vairāk kā $30* kā 1x likmju uzticības likmi. Izmantojot citus ievaddatus, avansa summa var mainīties. To aprēķina katrai likmei atsevišķi. * Vai šīs summas ekvivalents citā valūtā Доверительная ставка 1хБет

Kā veikt uzticības likmi 1xBet?

Kā jau minēts iepriekš, lietotājam ir jāizpilda vairāki nosacījumi, lai varētu veikt uzticības likmi. Uzreiz rodas jautājums: “Kā es varu uzzināt, vai 1xbet ir pieejama uzticības likme?” Lai to izdarītu, ir jāveic vairāki vienkārši soļi:

  1. Autorizēties tīmekļa vietnē.
  2. Dodieties uz īstu dīleru sadaļu un pievienojiet interesējošo notikumu likmju talonam. Pirmsspēles notikuma iznākumu ir iespējams izvēlēties lapā “Līnija”. Tomēr spēlētājam ir jāmeklē spēles, kas tiks izspēlētas nākamo 48 stundu laikā.
  3. Darba panelī (lapas augšējā labajā stūrī) aplūkojiet rindu “Pieejamie priekšsacīkstes”. Ja summa ir pieejama, spēlētājs var to izmantot, lai uzliktu likmi “avansā”.

Ja lietotājs ir pārbaudījis vairākas likmes un vērtība rindā “Pieejams avanss” ir nulle. Šajā gadījumā spēlētājs ir pārliecināts, ka viņš atbilst bukmeikera biroja prasībām, var sazināties ar 1xbet atbalsta dienestu. Tas darbojas visu diennakti.

Kā 1xBet var izpirkt uzticības likmi?

Svarīga uzticības likmes priekšrocība 1xBet ir tā, ka par bukmeikera naudas izmantošanu netiek piemērota komisijas maksa. Tomēr neaizmirstiet mūžīgo likumu: “Tu paņem svešu naudu, tu saņem savu atpakaļ”. Tāpēc spēlētājam pēc derību avansa saņemšanas tas ir jāatdod atpakaļ bukmeikera birojā. Saskaņā ar šo shēmu tas tiek darīts automātiski:

  • Ja avansa likme vinnē, lietotājs saņems summu, kurā nav iekļauts avanss.
  • Ja avansa likme neuzvar, avanss tiks ieskaitīts uzvarējušajā likmē, kas veikta ar saviem līdzekļiem.
  • Ja gan avansa likme, gan pašu likme ir zaudētas, lietotāja kontā veidojas deficīts.

Šajā gadījumā spēlētājam ir jāatdod parāds bukmeikerim un tikai pēc tam jāveic jaunas likmes. Veicot pirmo iemaksu, automātiski tiek atskaitīta nauda par veikto avansa likmi

Ko darīt, ja nav 1xbet uzticības likmju?

Kā jau minēts iepriekš, 1xbet uzticības likme ir papildu priekšrocība pastāvīgajiem biroja lietotājiem. Neskatoties uz to, ka lietotājs var izpildīt visus nosacījumus tās saņemšanai, bukmeikerim ir tiesības nepiešķirt šo likmju veidu likmju veicējam. Šajā gadījumā spēlētājam ir tikai viena iespēja – rakstīt atbalsta dienestam. Bukmeikeru biroja 1xBet pārstāvji uzrakstīs, kāds varētu būt iemesls, kāpēc uzticības likme netiek piešķirta. Lietotājs var noskaidrot, vai tā ir nosacījumu neievērošana, vai arī iemesls ir saistīts ar citiem ierobežojumiem. Jebkurā gadījumā informācija būs noderīga un palīdzēs derību veicējam sakārtot problēmas. No savas puses iesakām aktīvāk izmantot bukmeikera pakalpojumus, un tad var rēķināties ar papildu “plusiem”.

Vairāk jautājumu par 1xBet uzticamajām derībām

💵 Kā es varu aizņemties naudu no 1xBet?

Daudzi lietotāji nav informēti par iespēju 1xbet aizņemties naudu likmju veikšanai. Lai gan par naudas aizdošanu bukmeikers neiekasē nekādu komisijas maksu. Galvenais nosacījums ir būt aktīvam lietotājam, kurš pastāvīgi veic likmes (lai būtu neuzskaitītas likmes). Tādā gadījumā jūs varat pieprasīt aizdot naudu, lai veiktu 1xbet uzticības likmi. Kā to izmantot, ir aprakstīts šajā rakstā.

📋 Ko nozīmē 1xbet uzticības likme?

Ar uzticības likmi 1xBet tiek saprasta likme, kuru spēlētājs veic par bukmeikera naudu. No tā arī cēlies nosaukums “uzticības”, t. i., bukmeikers ir uzticējis savu naudu lietotājam uz laiku, kamēr viņa likmes ir nokārtotas. Tas dod iespēju derību veicējam veikt likmes uz interesantiem notikumiem, kad kontā nav pieejami līdzekļi. Svarīgākais ir tas, ka bukmeikers neiekasē maksu par naudas aizdošanu.

📝 Kādi ir nosacījumi, lai aizņemtos naudu no 1xBet?

Lai aizņemtos naudu, 1xbet lietotājam ir jāatbilst dažiem kritērijiem. Pirmkārt, ir vērts aktīvi veikt likmes un nepārkāpt portāla noteikumus. Otrkārt, jābūt veiktām likmēm uz spēlēm, kas vēl nav izspēlētas. Treškārt, kontā jābūt ne vairāk kā 20 dolāriem, grivnām, rubļiem vai līdzīgai summai citā valūtā. Ceturtkārt, sporta un kibersporta notikumam jābūt izspēlētam vai arī tam jābūt ne vēlāk kā pēc 2 dienām. Tikai tad, ja šie kritēriji būs izpildīti, bukmeikers aprēķinās spēlētājam 1xBet likmju uzticības summu.

Attiecīgās ziņas