Intro

1xBet reģistrācija jaunpienācējiem

Регистрация 1хБет

Iespējas, kā izveidot kontu 1xBet

Bukmeikeru birojā 1xBet ir dažādas iespējas, kā izveidot kontu. Kamēr konkurenti piedāvā tikai iespēju reģistrēties, izmantojot e-pastu vai tālruņa numuru, uzņēmums piedāvā vēl divas iespējas: izmantojot sociālos tīklus un “ar 1 klikšķi”. Izmantojot pēdējo minēto risinājumu, spēlētājam konts būs pieejams mazāk nekā minūtes laikā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Jaunpienācēji bieži uzdod jautājumu “Kā vislabāk reģistrēties 1xBet?”. Mēs uz to atbildējām mūsu mājaslapas sadaļā “Jautājumi par 1xBet”. Lai neatkārtotos, vēlamies tikai norādīt, ka labākā varianta izvēle ir atkarīga no paša spēlētāja. Piedāvātajiem veidiem, kā reģistrēties 1xBet, ir savas īpatnības, par kurām pastāstīsim tālāk.

Reģistrācija 1xBet, izmantojot e-pastu

Standarta un vispopulārākais konta izveides variants. Bukmeikers piedāvā jaunajam spēlētājam uzreiz ievadīt svarīgāko informāciju par sevi. Tāpēc pēc pieteikšanās 1xBet mājaslapā esošajā kabinetā jums būs jānorāda tikai daži jūsu personas dati, lai pārbaudītu savu profilu.

Регистрация по электронной почте 1хБет

Lai aizpildītu veidlapu, izvēlieties savu dzīvesvietas valsti, reģionu (apgabalu), norēķinu vietu, konta valūtu, norādiet savu e-pastu, tālruņa numuru, vārdu un uzvārdu, kā arī izdomājiet drošu paroli. Varat norādīt arī akcijas kodu, lai saņemtu lielāku sagaidīšanas bonusu. Pēc šo darbību veikšanas spēlētājs tiks novirzīts uz savu personīgo kabinetu, un uz e-pastu pienāks informācija par reģistrāciju 1xBet mājas lapā ar aktivizācijas saiti.

1xBet reģistrācija pa tālruni

Šajā un turpmākajos spēļu konta izveides variantos sākotnējā posmā nav nepieciešams ievadīt personas datus. Tomēr derību veicējam joprojām būs jāaizpilda pieteikuma veidlapa un jāiesniedz pases kopija identitātes pārbaudei klātienē.

Регистрация по телефону 1хБет

1xBet reģistrācijas veidlapa, izmantojot tālruņa numuru, ir diezgan vienkārša. Ir jāievada personas kods, jāizvēlas konta valūta un jāievada akcijas kods (ja tāds ir). Pēc uz norādītā tālruņa numura saņemtā koda ievadīšanas spēlētājs ieies savā profilā biroja vietnē.

1xBet reģistrācija, izmantojot sociālos tīklus

Ja spēlētājam ir konts VK, Odnoklassniki, Yandex, Mail.ru vai Telegram, viņš var ātri izveidot kontu 1xBet vietnē. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas valūta un dzīvesvietas valsts. Daļa datu tiks ievadīti spēlētāja personīgā kabineta profilā. Tomēr ņemiet vērā, ka šajā gadījumā lietotājs nevarēs izmantot esošo akcijas kodu.

Регистрация через соцсети 1хБет

1xBet reģistrēšanās ar 1 klikšķi

Bukmeikers 1xBet dod iespēju jaunpienācējiem ātri reģistrēties vietnē. Šī metode tiek saukta par “ar 1 klikšķi” un no spēlētāja patiešām prasa tikai dažas darbības: izvēlēties konta valūtu un dzīvesvietas valsti, norādīt pieejamo promo kodu. Pēc tam spēlētājs saņems sistēmas ģenerētu lietotājvārdu un paroli.

Регистрация в 1 клик

Pilna reģistrācija 1xBet un spēlētāja verifikācija

Iepazīstoties ar piedāvātajām profila izveides iespējām, jaunpienācējiem var šķist, ka tikai reģistrējoties pa e-pastu ir vērts ievadīt personas datus. Patiesībā reģistrācija oficiālajā vietnē vai 1xBet spogulī ietver 2 soļus:

  • Konta (lietotāja kabineta) izveide. No šī brīža spēlētājam ir pieejamas daudzas likmju analīzes iespējas, viņš var veikt iemaksas un veikt likmes utt.
  • Kontaverifikācija. Lai izņemtu naudu no konta, spēlētājam ir jāaizpilda karte ar personas datiem un pēc tam jānosūta verifikācijas pieprasījums. Likmju uzņēmuma 1xBet pārstāvji izlems, kāds dokuments ir nepieciešams: pases kopija (skenēta vai ar fotogrāfiju), fotoattēls, kurā derību dalībnieks tur savu pasi, vai notāra apliecināta pases kopija.

Tāpēc, lai arī kādu veidu spēlētājs izvēlētos reģistrēties 1xBet, identitātes pārbaude, izmantojot dokumentus, ir neizbēgama. Sīkāku informāciju par to, kā notiek verifikācijas process, atradīsiet mūsu mājaslapā publicētajā rakstā.

Pēc konta izveides spēlētājs var izmantot izvēlēto metodi, lai pieteiktos 1xBet vietnē.

Attiecīgās ziņas