Intro

1xBet Promo punkti, bonusa punkti un Promo kodi

Промокоды в 1xBet (1хБет)
Daudzi jaunpienācēji pēc virspusējas iepazīšanās ar 1xBet var “apmaldīties” biroja piedāvātajos bonusos un akcijās. Rakstā par 1xBet bonusu veidiem mēs atbildējām uz dažiem jautājumiem. Tomēr mēs nolēmām jēdzienus “promo punkti”, “bonusa punkti” un “promo kodi” ietvert atsevišķā materiālā. Kas tiem ir kopīgs un ar ko tie atšķiras? Par to tiks runāts šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Promo punkti 1xbet

Kad spēlētājs ir pabeidzis reģistrācijas procedūru 1xbet un apstiprinājis savu kontu, viņš var piedalīties bonusu programmā. Veicot likmes uz sporta veidiem, kiber sporta veidiem un spēlēm, piedaloties akcijās (piemēram, “Laimes rats”), likmju veicējs saņems 1xbet promo punktus. Tie ir punkti, kas tiek piešķirti lietotājiem kā apliecinājums viņu lojalitātei pret bukmeikeri. Rakstā par 1xBet akcijas bilanci mēs salīdzinājām šos punktus ar naudas atmaksu, ko var saņemt par katru likmi vai iztērēto naudas summu (likmju veicēja izvēlētais variants). Promo punkti no bukmeikera tiek uzkrāti īpašā kontā, kuru var pārbaudīt lietotāja kabinetā (sadaļā “Konta iestatījumi”). Uzkrājot vismaz 50 1xBet akcijas punktus, derību veicējs tos var apmainīt pret akcijas kodiem. To var izdarīt sadaļā “Promo kodu vitrīna”, un jūs saņemsiet bezmaksas likmes vai griezienus. Šādā veidā promo punktus var izmantot, lai izveidotu promo kodus. Pēdējie tiek izmantoti, veicot likmes (spēlēs), un palīdz iegūt naudu (ja notikums ir veiksmīgs).

Bonusa punkti 1xBet

Rakstā “Kas ir 1xbet bonusa punkti?” mēs paralēli izmantojām terminus “akcijas punkti” un “bonusa punkti”. Tie ir sinonīmi un nozīmē vienu un to pašu. Tātad derību veicēji, veicot likmes, spēlējot un piedaloties akcijās, var nopelnīt bonusa punktus īpašā kontā. Un, kā jau minēts iepriekšējā sadaļā, 1xBet punktus var pārvērst par bezmaksas balvām un bezmaksas vinnestiem. Tas ir diezgan vienkāršs veids, kā saņemt balvas no bukmeikera biroja. No savas puses iesakām iepazīties ar visām PROMO sadaļā pieejamajām akcijām. Lietotāji var ātri palielināt 1xBet bonusa punktu skaitu nevis pēc likmju skaita, bet gan pēc to kvalitātes. Kāda ir atšķirība starp bonusa punktiem un bonusiem 1xbet?

  • Punkti ir fiksēta procentuālā daļa vai summa, kas spēlētājam tiek piešķirta par likmju veikšanu vai mūsu ikdienas/nedēļas akciju izpildi. Šī summa tiek ieskaitīta īpašā kontā punktu veidā. Punkti tiek pārvērsti akcijas kodos un pēc tam izmantoti derībās un spēlēs.
  • Bonusi ir papildu balvas, ko var iegūt akcijās, piemēram, par reģistrēšanos. Tie var būt naudas, bezmaksas vinnestu, bezmaksas balvu vai vērtīgu dāvanu veidā un var tikt ieskaitīti īpašā kontā/nosūtīti uz spēlētāja mājas adresi. Prēmijas var izmantot uzreiz derībās un spēlēs (ja tās nav vērtīgas dāvanas).

Витрина промокодов 1хБет

1xbet promo kodi

Un pēdējais jēdziens ir 1xbet promo kodi. Par šo jēdzienu jau esam rakstījuši vienā no mūsu rakstiem: skaitļu un burtu virkne, ko izmanto, lai palielinātu savus laimestus, saņemtu papildu naudu, apdrošinātu savas likmes utt. Promo kodus var izmantot, reģistrējoties (jaunie spēlētāji, pateicoties STAVKAWIN promo kodam, var saņemt 30% bonusu) vai veicot likmes/spēlējot spēles. Jūs varat saņemt īpašus kodus no 1xBet derību partneriem vai izmantot savus promo punktus promo kodu vitrīnā. Promo kodi var būt pieejami arī citu 1xBet akciju ietvaros. Lūdzu, ņemiet vērā, ka akcijas punktu apmaiņas kodiem ir ierobežots derīguma termiņš. Tāpēc mēs iesakām tos izmantot tik ilgi, kamēr tie ir aktīvi.

Attiecīgās ziņas