Intro

1xBet: pirmā depozīta bonuss jaunpienācējiem

1хБет бонусы на первый депозит
Iepazīstoties ar bukmeikeru, potenciālais lietotājs pievērš uzmanību likmju/spēļu piedāvājumam, koeficientiem, maksājumu metožu daudzveidībai, bonusu pieejamībai, akcijām utt. Tajā pašā laikā iespēja saņemt balvas gan sākumā, gan aktīvas biroja pakalpojumu izmantošanas laikā ir viens no svarīgākajiem kritērijiem azartspēļu portāla izvēlē. Tāpēc daudzi bukmeikeri, tostarp 1xBet, saviem spēlētājiem piedāvā sagaidīšanas bonusu. Ko 1xBet piedāvā jaunajiem spēlētājiem? Par to tiks runāts šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

1xBet pirmā depozīta bonuss

Pēc tam, kad spēlētāji ir iepazinušies ar 1xbet totalizatora portālu un nolēmuši izveidot kontu, iesakām apmeklēt “PROMO” lapu. Tajā atrodamas visas aktuālās akcijas un bonusu programmas lietotājiem. Ja jums nav laika, lai tuvāk iepazītos ar visām akcijām, ielūkojieties mūsu rakstā. Mēs esam apkopojuši informāciju par populārākajām 1xBet akcijām. Tajā ir iekļauts akcijas nosacījumu apraksts un bukmeikera labāko piedāvājumu salīdzinājums. Rakstā varat arī izlasīt 1xBet pirmā depozīta bonusa iezīmes.

Tomēr, pirms ķerties pie konta reģistrēšanas, iesakām iepazīties ar bonusa saņemšanas un likmju veikšanas noteikumiem un nosacījumiem. Kāpēc tas ir svarīgi? Daži bukmeikeri reklāmas baneros sola pārspīlētus bonusus, slēpjot nianses aiz daudzām “zvaigznītēm”. Tāpēc ne vienmēr ir viegli uzlikt likmi par reģistrēšanās bonusa piedāvājumu un pārvērst to par reālu atlīdzību. Neskatoties uz to, ka 1xBet ir diezgan lojāls birojs, un saņemt bonusu būs iespējams arī jaunpienācējiem. Tomēr labāk ir novērtēt savas iespējas uzreiz, nekā vēlāk gūt negatīvu pieredzi bukmeikera mājaslapā.

1xbet pirmais depozīts: bonusa nosacījumi

1xbet bukmeikers piedāvā spēlētājiem divus sagaidīšanas bonusus, no kuriem izvēlēties. Pirmais attiecas uz derībām, bet otrais – uz azartspēlēm. Diemžēl derību veicēji nevar saņemt divus bonusus vienlaicīgi. Tāpēc ir vērts ieiet savā personīgajā kabinetā, sadaļā “Konta iestatījumi”, un laukā “Piedalīties bonusu akcijās” izvēlēties sev interesējošo balvu vai atteikties no tās.

1xBet pirmās iemaksas bonuss

Pēc konta izveidošanas un derību bonusa izvēles spēlētājs var iemaksāt naudu savā kontā. 1xbet piedāvā sagaidīšanas bonusu 100% apmērā no pirmās iemaksas summas, bet ne vairāk kā $100*. Tomēr ir lieliska iespēja palielināt savu reģistrācijas bonusu par $30*. Veidojot kontu, akcijas koda laukā jāievada STAVKAWIN. Pēc tam varat veikt iemaksu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kodu nevarat izmantot pēc reģistrēšanās, to var izmantot tikai tad, kad izveidojat profilu.

Saskaņā ar pirmās iemaksas bonusa noteikumiem un nosacījumiem minimālā iemaksas summa ir $0,5*. Spēlētāja rīcībā ir 30 dienas, lai derīgi izmantotu saņemto bonusu. Lai izņemtu naudu no bonusa konta uz galveno kontu, bonusa summa ir jāiemaksā 5 reizes lielākā apmērā par vismaz 3 notikumiem. Minimālais koeficients katram notikumam ir 1,40.

1хБет - выбор приветственного бонуса

Pirmā iemaksa no 1xBet: spēļu bonuss

Ja lietotājs ir izvēlējies 1xbet spēļu bonusu, ir vērts iepazīties arī ar tā saņemšanas un likmju veikšanas mehānismu. Saskaņā ar noteikumiem likmju veicējs saņem balvu līdz pat 1500$* + 150 bezmaksas griezieni. Bonuss ir sadalīts 4 daļās, kas tiek ieskaitītas pēc pirmajiem 4 depozītiem:

  • $300* (100% no depozīta summas) un 30 bezmaksas griezieni.
  • $350* (50% no iemaksātās summas) un 35 freespins.
  • $400* (25% no iemaksātās summas) un 40 freespins.
  • $450* (25% no iemaksātās summas) un 45 bezmaksas vinnesti.

Nauda ir jānospēlē 35 reizes 7 dienu laikā pēc tās ieskaitīšanas. Turklāt likmju summa nedrīkst pārsniegt $5*. Bezmaksas griezienus var izmantot tikai noteiktās spēlēs. Tās ir aprakstītas akcijas lapā.

1xbet pirmā depozīta bonuss ir lieliska iespēja jaunpienācējiem izmēģināt portāla iespējas. Lietotājs varēs praktizēt dažādas likmju izdarīšanas tehnikas un izmēģināt jaunas azartspēles. Papildus pieredzei lietotājs var saņemt papildu naudas balvas, kas būs patīkams papildinājums iegūtajai pieredzei.

*Vai arī atbilstošu summu citā valūtā.

Attiecīgās ziņas